WoodWick, Levanduľa a céder, Sviečka oválna váza 275 g

Značka WoodWick
Kód produktu NW3342071
17,90 € s DPH
3 - 7 dní
  • Osobný odber na výdajnom mieste v Senci: 21.6.2024
  • Doručenie kuriérom najneskôr do: 25.6.2024
  • Doprava: 3,99 €
points Nákupom získate
17 bodov
Popis produktu

WoodWick, Levanduľa a céder, Sviečka oválna váza 275 g

Príjemná unisex vôňa v ktorej sa mieša bylinková aróma levandule a šalvia s pikantným koreneným nádychom ružového korenia a exotického dreva.

Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprchávaniu vône. Drevené viečko poslúži ako podstavec pod sviečku pri jej horení a chráni tak povrch nábytku.

Nová patentovaná inovácia 100% prírodného dreveného knôtu umožňuje rýchlejšie uvoľnenie vône a lepšie horenie. Unikátny drevený knôt zabezpečí efekt verne praskajúceho ohňa v krbe a extra žiarivý plameň.

Najelegantnejší a najčistejší dizajn do klasických aj moderných interiérov.Sviečka je ručne vyrobená v USA za použitia vysoko kvalitných voskov, kde významnú zložku hrá sójový vosk. Ten horí až o 50% dlhšie ako parafín, je vyrobený z trvale udržiteľných zdrojov a je biologicky rozložiteľný.Vďaka použitým voskom a prírodnému drevenému knôtu horia sviečky WoodWick bezproblémovo a majú jednu z najdlhších dôb horenia. Doprajte si tú najvybranejšiu vôňu, ktorá ani postupom času nezmizne!

Táto neodolateľná sviečka značky WoodWick ponúka až 60 hodín skutočného potešenia z vône.

Hmotnosť: 275 g.

Charakter vône: Sladké a korenené

Hlava: listová zeleň, ružové korenie, strúhaná citrónová kôra
Srdce: levanduľa, cyprus, kvet šalvie, jedľové ihličie
Základ: pačuli, biela ambra, svetlé drevá
Recenzie