Chodítka a vozítka24 produktov

Aktuálna ponuka
NOVINKA Playmobil stavebnice
NOVINKA Playmobil stavebnice
Najpredávanejšie produkty
1
Little Tikes autíčko Cozy Coupe 612060
Posledné 2 kusy
59,90 € 75,90 €
2
Little Tikes autíčko Cozy Coupe ružové 630750
Na sklade > 5 ks
54,99 € 75,90 €
3
Chodítko: Herné centrum 2v1
3 - 7 dní
19,99 € 29,90 €
Vyfiltorvaných 24 produktov
Výpredaj -55 %
1+

Italtrike Chodítko Roberto ROB996642 Yellow

Italtrike chodítko Roberto ROB996642 Yellow, výrobca Italtrike. Jedinečné dizajnové chodítko Made in Italy, je prvým chodítkom ktoré je ideálne na podporu rovnováhy a uľahčenie prvých pokusov pre najmenších.Vyrobené z vysoko kvalitného odolného materiálu s ohľadom na bezpečnosť detí. Kompaktné, praktická a ľahké (váži iba 2,5 kg) Zaoblený tvar z odolného plastu odolného voči nárazom (nepoškodzuje nábytok) Jednoduchá montáž, stačí vložiť pevné riadidlá Kolesá potiahnuté gumou (žiadne stopy na podlahách) Dá sa použiť na hladké povrchy a drevené podlahy, do interiérov, ale aj exteriérov. Dve brzdy na nastavenie rýchlosti otáčania kolies Dve páky na zadných kolesách, aby sa zabránilo prevráteniu Testované podľa európskej normy pre hračky (EN 71, časti 1, 2, 3) Vyrobené v Taliansku určené ako pre domácnosti, tak i pre školy a škôlky vďaka tomu, že je stohovateľné, zaberie minimum priestoru v zariadeniach pre deti Rozmery: 40 x 42 x 34 cm Výška riadidiel 42 cm nosnosť: 20 kg váha 2,5 kg Pre deti od 1 do 2 rokovItaltrike, s podtitulom Kids on wheels (deti na kolesách), je úspešnou a tradičnou talianskou firmou, vyrábajúcou odrážadlá, trojkolky, vozíky a kočíky pre domáce použitie, no i pre škôlky, školy či ihriská. Firma vznikla v roku 1983. Výrobky spoločnosti Italtrike sú moderné, pevné a odolné, spĺňajú najvyššie požadované štandarty. Svoje výrobky, ktorých inovatívny dizajn už desaťročia tvoria spolu s francúzskym dizajnérom Alainom Pineau, vyvážajú do mnohých krajín sveta. 
Výpredaj -55 %
1+

Italtrike Chodítko Roberto ROB996775 Light blue

Italtrike chodítko Roberto ROB996775 Light blue, výrobca Italtrike. Jedinečné dizajnové chodítko Made in Italy, je prvým chodítkom ktoré je ideálne na podporu rovnováhy a uľahčenie prvých pokusov pre najmenších.Vyrobené z vysoko kvalitného odolného materiálu s ohľadom na bezpečnosť detí. Kompaktné, praktická a ľahké (váži iba 2,5 kg) Zaoblený tvar z odolného plastu odolného voči nárazom (nepoškodzuje nábytok) Jednoduchá montáž, stačí vložiť pevné riadidlá Kolesá potiahnuté gumou (žiadne stopy na podlahách) Dá sa použiť na hladké povrchy a drevené podlahy, do interiérov, ale aj exteriérov. Dve brzdy na nastavenie rýchlosti otáčania kolies Dve páky na zadných kolesách, aby sa zabránilo prevráteniu Testované podľa európskej normy pre hračky (EN 71, časti 1, 2, 3) Vyrobené v Taliansku určené ako pre domácnosti, tak i pre školy a škôlky vďaka tomu, že je stohovateľné, zaberie minimum priestoru v zariadeniach pre deti Rozmery: 40 x 42 x 34 cm Výška riadidiel 42 cm nosnosť: 20 kg váha 2,5 kg Pre deti od 1 do 2 rokovItaltrike, s podtitulom Kids on wheels (deti na kolesách), je úspešnou a tradičnou talianskou firmou, vyrábajúcou odrážadlá, trojkolky, vozíky a kočíky pre domáce použitie, no i pre škôlky, školy či ihriská. Firma vznikla v roku 1983. Výrobky spoločnosti Italtrike sú moderné, pevné a odolné, spĺňajú najvyššie požadované štandarty. Svoje výrobky, ktorých inovatívny dizajn už desaťročia tvoria spolu s francúzskym dizajnérom Alainom Pineau, vyvážajú do mnohých krajín sveta. 
Výpredaj -55 %
1+

Italtrike Chodítko Roberto ROB996642 Red

Italtrike chodítko Roberto ROB996642 Red, výrobca Italtrike. Jedinečné dizajnové chodítko Made in Italy, je prvým chodítkom ktoré je ideálne na podporu rovnováhy a uľahčenie prvých pokusov pre najmenších.Vyrobené z vysoko kvalitného odolného materiálu s ohľadom na bezpečnosť detí. Kompaktné, praktická a ľahké (váži iba 2,5 kg) Zaoblený tvar z odolného plastu odolného voči nárazom (nepoškodzuje nábytok) Jednoduchá montáž, stačí vložiť pevné riadidlá Kolesá potiahnuté gumou (žiadne stopy na podlahách) Dá sa použiť na hladké povrchy a drevené podlahy, do interiérov, ale aj exteriérov. Dve brzdy na nastavenie rýchlosti otáčania kolies Dve páky na zadných kolesách, aby sa zabránilo prevráteniu Testované podľa európskej normy pre hračky (EN 71, časti 1, 2, 3) Vyrobené v Taliansku určené ako pre domácnosti, tak i pre školy a škôlky vďaka tomu, že je stohovateľné, zaberie minimum priestoru v zariadeniach pre deti Rozmery: 40 x 42 x 34 cm Výška riadidiel 42 cm nosnosť: 20 kg váha 2,5 kg Pre deti od 1 do 2 rokovItaltrike, s podtitulom Kids on wheels (deti na kolesách), je úspešnou a tradičnou talianskou firmou, vyrábajúcou odrážadlá, trojkolky, vozíky a kočíky pre domáce použitie, no i pre škôlky, školy či ihriská. Firma vznikla v roku 1983. Výrobky spoločnosti Italtrike sú moderné, pevné a odolné, spĺňajú najvyššie požadované štandarty. Svoje výrobky, ktorých inovatívny dizajn už desaťročia tvoria spolu s francúzskym dizajnérom Alainom Pineau, vyvážajú do mnohých krajín sveta. 
Aktuálna ponuka
NOVINKA Playmobil stavebnice
NOVINKA Playmobil stavebnice