Práce na záhrade3 produkty

Najpredávanejšie produkty
1
Elektrický motorový fúrik Duramot S500
3 - 7 dní
469,00 €
2
Elektrický motorový fúrik Duramot S700
Posledný kus na sklade
532,00 €
3
Elektrický motorový fúrik Duramot DUAL
3 - 7 dní
611,05 €
Vyfiltorvaných 3 produktov
Doprava
Zadarmo
18+

Elektrický motorový fúrik Duramot S700

Elektrický motorový fúrik je ideálny pomocník pri práci okolo domu, na dvore, záhrade, statku, v záhradníctve, v stavebníctve alebo v priemysle. Na plno ho využijete pri práci v nerovnom teréne. Nafukovacia pneumatika so šípovým dezénom nepreklzáva ani na mäkkom či naklonenom povrchu.Silný motor s výkonom 700 W je umiestnený priamo na prednej osi kolesa, čím nedochádza k zbytočným stratám energie a pohodlne pomôže s nákladom aj do väčšieho kopca. Aj pri maximálnom zábere má veľmi tichý chod. Motor je napájaný oloveným trakčným akumulátorom, ktorý vydrží až 8 hodín na jedno nabitie. O stave nabitia informujú 3 LED diódy na plynovej rukoväti. Po 6-tich hodinách nabíjania má akumulátor opäť plnú kapacitu. Batériu s elektronikou chráni kompaktné utesnené kovové puzdro. Fúrik je možné pohodlne a bezpečné ovládať plynovou páčkou na pravej rukoväti. Vďaka stredovému umiestneniu batérie je fúrik za jazdy optimálne vyvážený. Rozšírený rozstup madiel 67 cm zaručuje perfektnú stabilitu aj manipuláciu s naloženým fúrikom. Bez problému s ním prejdete 70 cm dverami. Po prepnutí bezpečnostného vypínača je fúrik okamžite pripravený na prácu. Otočením plynovej páčky smerom dole aktivujete plynule motorovú dopomoc. Stlačením červeného tlačidla na plynovom ovládači prepnete motor na spätný chod, čo využijete pri cúvaní či brzdení počas jazdy z kopca. Odolná práškovo lakovaná kovová korba pojme až 75 litrov a uvezie až 150 kg. Batériu jednoducho nabijete zasunutím konektora nabíjačky do zásuvky na batériovom boxe a pripojením nabíjačky do elektrickej siete 230V. Ukončený proces nabíjania signalizuje zelená dióda na nabíjačke, ktorá je súčasťou balenia. Technické parametre Výkon motora: 700 W Typ motora: bezúdržbový motor uložený na guličkových ložiskách Napätie batérie: 36 V Kapacita batérie: 432 Wh Rýchlosť nabíjania: 6 h Prevádzka na batériu: 8 h Typ batérie: olovený trakčný akumulátor Max. nosnosť / objem: 150kg / 75l Maximálna rýchlosť: 7 km/h Priemer pneumatiky: 41 cm Hmotnosť: 38,7 kg Rozmery: 150 x 66 x 70 cm Rozteč rukovätí: 67 cm Rozteč nôh: 38 cm Plynulá regulácia: áno Spiatočka: áno Ukazovateľ stavu nabitia: áno Druh pneumatiky: nafukovací/šípový vzor Korba: kovová opatrená práškovým lakovaním Konštrukcia: kovový skrutkovaný rám opatrený práškovým lakovaním Obsah balenia: elektrický fúrik, batéria, nabíjačka, slovenský návod Upozorňujeme, že fúrik dodávame v nezmontovanom stave v krabici. Montáž Vám zaberie do 30 minút.
18+

Elektrický motorový fúrik Duramot S500

Elektrický motorový fúrik je ideálny pomocník pri práci okolo domu, na dvore, záhrade, statku, v záhradníctve, v stavebníctve alebo v priemysle. Na plno ho využijete pri práci v nerovnom teréne. Nafukovacia pneumatika so šípovým dezénom nepreklzáva ani na mäkkom či naklonenom povrchu.Silný motor s výkonom 500 W je umiestnený priamo na prednej osi kolesa, čím nedochádza k zbytočným stratám energie. Aj pri maximálnom zábere má veľmi tichý chod. Motor je napájaný oloveným trakčným akumulátorom, ktorý vydrží až 8 hodín na jedno nabitie. O stave nabitia informujú 3 LED diódy na plynovej rukoväti. Po 6-tich hodinách nabíjania má akumulátor opäť plnú kapacitu. Batériu s elektronikou chráni kompaktné utesnené kovové puzdro. Fúrik je možné pohodlne a bezpečné ovládať plynovou páčkou na pravej rukoväti. Vďaka stredovému umiestneniu batérie je fúrik za jazdy optimálne vyvážený. Rozšírený rozstup madiel 67 cm zaručuje perfektnú stabilitu aj manipuláciu s naloženým fúrikom. Bez problému s ním prejdete 70 cm dverami. Po prepnutí bezpečnostného vypínača je fúrik okamžite pripravený na prácu. Otočením plynovej páčky smerom dole aktivujete plynule motorovú dopomoc. Stlačením červeného tlačidla na plynovom ovládači prepnete motor na spätný chod, čo využijete pri cúvaní či brzdení počas jazdy z kopca. Odolná práškovo lakovaná kovová korba pojme až 75 litrov a uvezie až 150 kg. Batériu jednoducho nabijete zasunutím konektora nabíjačky do zásuvky na batériovom boxe a pripojením nabíjačky do elektrickej siete 230V. Ukončený proces nabíjania signalizuje zelená dióda na nabíjačke, ktorá je súčasťou balenia. Technické parametre Výkon motora: 500 W Typ motora: bezúdržbový motor uložený na guličkových ložiskách Napätie batérie: 24 V Kapacita batérie: 288 Wh Rýchlosť nabíjania: 6 h Prevádzka na batériu: 8 h Typ batérie: olovený trakčný akumulátor Max. nosnosť / objem: 150kg / 75l Maximálna rýchlosť: 7 km/h Priemer pneumatiky: 41 cm Hmotnosť: 32 kg Rozmery: 150 x 66 x 68 cm Rozteč rukovätí: 67 cm Rozteč stojien: 38 cm Plynulá regulácia: áno Spiatočka: áno Ukazovateľ stavu nabitia: áno Druh pneumatiky: nafukovací / šípový vzor Korba: kovová práškovo lakovaná Konštrukcia: kovový skrutkovaný rám práškovo lakovaný Obsah balenia: elektrické koliesko, batéria, nabíjačka, slovenský návod Upozorňujeme, že koliesko dodávame v nezmontovanom stave v krabici. Montáž Vám zaberie do 30 minút.
18+

Elektrický motorový fúrik Duramot DUAL

Užite si bezproblémovú manipuláciu a maximálny výkon s kolieskom Duramot DUAL.Jeho silný motor s prevodovkou a vysoká nosnosť z neho robia ideálneho pomocníka na každodenné použitie okolo domu, na dvore, záhrade, statku, v záhradníctve, v stavebníctve alebo v priemysle. Nafukovacie pneumatiky s hrubým dezénom zaisťujú stabilitu a nepreklzajú ani na mäkkom či naklonenom povrchu. Silný motor 500W  s prevodovkou a diferenciálom výrazne zlepšuje priestupnosť terénom. Motor je napájaný oloveným trakčným akumulátorom, ktorý vydrží  až 8 hodín na jedno nabitie . O stave nabitia informujú 3 LED diódy na plynovej rukoväti. Po 6-tich hodinách nabíjania má akumulátor opäť plnú kapacitu. Batériu s elektronikou chráni kompaktné utesnené kovové puzdro. Koliesko je ľahko ovládateľné plynovou páčkou na pravej rukoväti. Ťažisko nákladu je nad osou kolies, čo znamená, že väčšina hmotnosti nákladu je umiestnená na kolesách a obsluha skoro nič nenesie. Pre plnohodnotné vyklápanie nákladu je koliesko vybavené vyklápacou oporou s dvoma polohami nastavenia.Nataviteľná rozteč madiel  zaručuje variabilitu a stabilitu aj pri manipulácii s naloženým kolieskom. Šírka korby je 64 cm, takže s kolieskom bez problémov prejdete 70 cm dverami. Po prepnutí bezpečnostného vypínača je koliesko okamžite pripravené na prácu. Otočením plynovej páčky smerom dole aktivujete plynule motorovú dopomoc. Stlačením červeného tlačidla na plynovom ovládači prepnete motor na  spätný chod , čo využijete pri cúvaní či brzdení počas jazdy z kopca. Odolná práškovo lakovaná kovová korba pojme až 100 litrov a  uvezie až 260 kg . Batériu jednoducho nabijete zasunutím konektora nabíjačky do zásuvky na batériovom boxe a pripojením nabíjačky do elektrickej siete 230V. Ukončený proces nabíjania signalizuje zelená dióda na nabíjačke, ktorá je súčasťou balenia. Technické parametre Výkon motora: 500 W Typ motora: bezúdržbový motor uložený na guličkových ložiskách Napätie batérie: 24 V Kapacita batérie: 288 Wh Rýchlosť nabíjania: 6 h Prevádzka na batériu: 8 h Typ batérie: olovený trakčný akumulátor Max. nosnosť / objem: 260kg / 100l Maximálna rýchlosť: 4 km/h Priemer pneumatiky: 40 cm Hmotnosť: 50 kg Rozmery: 170 x 64 x 82 cm Rozstup rukovätí: od 50 - 90 cm Plynulá regulácia: áno Spiatočka: áno Ukazovateľ stavu nabitia áno Druh pneumatík: nafukovací  /  hrubý vzor Disky: delené (pre lepšiu montáž a demontáž prípadného defektu) Korba: kovová opatrená práškovým lakovaním Konštrukcia: kovový skrutkovaný rám opatrený práškovým lakovaním Obsah balenia: elektrické koliesko, batéria, nabíjačka, slovenský návod Upozorňujeme, že koliesko dodávame v nezmontovanom stave v krabici. Montáž Vám zaberie do 30 minút.