Koaly, nosiče24 produktov

Najpredávanejšie produkty
1
Chicco Nosič detí Chicco Easy Fit - Black Night
3 - 7 dní
39,95 €
2
CHICCO Nosič detí Easy Fit - Moon grey
3 - 7 dní
39,95 €
3
Chicco Nosič detí / šatka Boppy Comfy Fit Grey 2v1
3 - 7 dní
55,95 €
Vyfiltorvaných 24 produktov

Chicco Nosič detí Chicco Easy Fit - Black Night

Nosič detí Chicco Easy Fit – jednoduchý a intuitívny, ako Vaše objatie. určené pre deti od narodenia do 9kg ľahko sa nosí, ľahko nastavuje, ľahko sa menia polohy EasyFit je jednoduchý a intuitívny nosič, ktorý sa nosí tak ľahko ako tričko dokonale sa prispôsobí rodičom aj dieťaťu a sprevádza ho počas jeho prirodzeného vývoja nosič je ideálny už od narodenia, vďaka širokému a ergonomické sedeniu jednoduchá zmena z polohy smerom k mame do polohy smerom k svetu, keď má dieťa 6 mesiacov a je pripravené preskúmať svet s mamou a otcom ergonomický nosič - ergonomické sedenie v tvare písmena “M” pre zaistenie správnej polohy bedrových kĺbov. Široký sed udržuje pozíciu M, s nohami od seba a kolená vyvýšenými, čo je ideálne aj pre správny vývoja dieťaťa. Testované a certifikované spoločnosťou IHDI - Medzinárodný inštitút pre dyspláziu bedrového kĺbu. Chicco Easy Fit je klasifikovaný ako nosič “pre zdravé bedrové kĺby” v prípade, že sa používa podľa návodu. ľahko sa nosí - EasyFit je jediný detský nosič, ktorý sa nosí tak ľahko ako tričko ... jednoducho a intuitívne si ho oblečiete a nastavíte. Vďaka praktickým kontrolným systémov sa nosič hladko a rýchlo prispôsobí všetkým veľkostiam, deti aj dospelých. extra komfort - extra opora pre hlavičku a krk od prvých mesiacov. Jemne priľne k telu pre maximálny pocit objatia. Váha: 0,5 kg Rozmery výrobku (v x š x d): 45 x 35 x 3 cm Raz vidieť je lepšie ako 100x počuť, preto si pozrite aj krátku prezentáciu tohto nosiča.
Novinka

CHICCO Nosič detí Easy Fit - Moon grey

Detský nosič Chicco Easy Fit Tak jednoduchý a intuitívny ako vaše objatia. Určené pre deti od narodenia do 9 kg. Ľahko sa nosí, ľahko sa nastavuje, ľahko sa menia polohy. Dokonale sa prispôsobí rodičom i dieťaťu a sprevádza ho počas jeho prirodzeného vývoja. Vďaka širokému a ergonomickému sedeniu je ideálny už od narodenia . Jednoduchá zmena z polohy smerom k mame do polohy smerom čelom dopredu, keď má dieťa 6 mesiacov a je pripravené začať skúmať svet s rodičmi nablízku. Ergonomický nosič ergonomické sedenie v tvare písmena "M" pre zaistenie správnej polohy bedrových kĺbov. Široký sed udržuje pozíciu M s nohami od seba a vyvýšenými kolenami, čo je ideálne aj pre správny vývoj dieťaťa. Testované a certifikované spoločnosťou IHDI, medzinárodný inštitút pre dyspláziu bedrového kĺbu. Chicco Easy Fit je klasifikovaný ako nosič "pre zdravé bedrové kĺby" v prípade, že sa používa podľa návodu. Ľahko sa nosí EasyFit je jediný detský nosič, ktorý sa nosí tak ľahko ako tričko, jednoducho a intuitívne si ho oblečiete a nastavíte. Vďaka praktickým kontrolným systémom sa nosič hladko a rýchlo prispôsobí všetkým veľkostiam detí i dospelých. Extra komfort Extra opora pre hlavičku a krk od prvých mesiacov. Jemne priľne k telu pre maximálny pocit objatia. Rozmer balenia a špecifikácie: Váha: 0,5 kg Rozmery výrobku (v x š x d): 45 x 35 x 3 cm

BOBA Nosič detí Boba Bliss Navy Blue

Tento hybridný nosič je ideálnou voľbou na nosenie novorodenca od prvého dňa života. Vďaka tomuto nosiču môžete využívať všetky výhody polohy "od srdca k srdcu" (nosenie vpredu smerom k srdcu). Je to ideálna voľba pre rodičov, ktorí hľadajú jednoduchý spôsob, ako držať svoje bábätko v blízkosti.Nie je potrebné žiadne zavinovanie! Vďaka zapínaniu len na pracky je nosenie vášho dieťaťa v nosiči Bliss hračkou! Prispôsobenie nosiča na dojčenie je bez námahy a intuitívne a samostatné vloženie alebo vyloženie dieťaťa z nosiča je neuveriteľne jednoduché.Boba Bliss je naozaj povinnou výbavou každého rodiča v prvých mesiacoch života bábätka. Jeden nosič zaručí potrebnú podporu a zároveň voľné ruky či už doma alebo na cestách! Navrhli ho dve matky s dlhoročnými osobnými a profesionálnymi skúsenosťami s nosením detí a dizajnom výrobkov! Boba Bliss je proste hybrid! Čo to však znamená? Je kombináciou nosiča so sponou a elastickej šatky! Spája to najlepšie z oboch svetov. Je vyrobený z pevnej, ale pružnej látky, ktorá má vyššiu hustotu ako naša pôvodná šatka Boba Wrap Má jedinečnú elasticitu, ktorá poskytuje dokonalú oporu pre deti od novorodenca do 12 mesiacov. Inovatívne pútka na ramienkach, nie je potrebné žiadne krútenie ani prevracanie! Inovatívne pútka umožňujú funkčné nastavenie oboch ramenných popruhov, ako aj šírky a výšky nosného panelu! Umožňuje skvelý výhľad na vaše dieťa a tiež bezpečné pokrytie hlavy pre kontaktné zdriemnutie! Pás s mäkkou štruktúrou, modulárny zapínateľný pás je vyrobený tak, aby sa prispôsobil vášmu telu a zabezpečil pohodlie aj pri nosení menších detí vyššie na vašom trupe! Originálna konštrukcia sedadla Bliss umožňuje, aby nosič plynulo rástol s vaším dieťaťom a podporuje zdravú polohu panvy, bokov a nôh! Pridali sme tiež polstrovanie otvorov na nohy pre pohodlnejšiu jazdu! Prekrížené popruhy, všestranné ramenné popruhy pripomínajúce šatku sú nastaviteľné na dĺžku aj šírku, aby sa zabezpečilo dokonalé prispôsobenie všetkým nositeľom!
Novinka

CHICCO Nosič detí Hip Seat - Denim

Chicco Hip Seat je nový praktický, ergonomický a viacúčelový nosič detí s odnímateľnou opornou sedacou základňou, uspokojujúci všetky potreby nosenia detí.  Nosič je tvorený 2 časťami – spevnenou základňou a detským nosičom – ktoré môžu byť použité spolu alebo samostatne a tak vytvárať až 3 rôzne produkty a množstvo spôsobov nosenia detí.  1. Detský nosič so základňou Chicco Hip Seat v spojení detského nosiča a opornej základne vytvára pohodlné a prirodzene sedenie pre dieťa a zároveň pomáha rozložiť váhu dieťa okolo rodičovského tela.  2. Oporná základňa Spevnená základňa bez nosiča slúži ako rozšírenie bokov rodiča. Ideálne v prípade, keď držíte dieťa jednou rukou. Základňa pomáha rozložiť váhu dieťaťa a zároveň rodičom držať správnu polohu tela.  3. Detský nosič Bez základne je nosič šikovným a tradičným riešením nosenia detí. Nosič môžete mať po ruke vždy, keď ho budete potrebovať.  Nosič Chicco Hip Seat ma rôzne možnosti nosenia dieťaťa: - Od narodenia Detsky nosič (bez základne) môžete využiť ako samostatný nosič a nosiť dieťa smerom k rodičovi. Nosnosť takéhoto nosiča je do 9kg. Rovnako môžete využiť opornú základňu a prenášať dieťa jemne položené na základni v novorodeneckej polohe.  Od 3 mesiacov Detský nosič so základnou vám pomôže lepšie rozložiť zvyšujúcu sa váhu dieťaťa a poskytne mu dostatok pohodlia a priestoru pre nosenie tvárou k vám. Opornú základňu môžete plne využiť ako oporu pre nosenie tvárou k vám, od vás i na boku. Ako len vám a vášmu dieťaťu vyhovuje.  - Od 6 mesiacov  Dieťa môže začať objavovať svet navôkol. Nosič spolu so základňu vytvoria ideálny priestor na nosenie dieťaťa smerom od vás. Dieťa tak plne môže objavovať svet okolo neho. A pre dlhšie výlety je tu možnosť použiť nosič Chicco Hip Seat aj ako nosič dieťaťa na chrbte.  Nosnosť nosiča spolu so základňou, ako aj základne v samostatnom prevedení je až 15kg. Nosnosť nosiča bez základne je 9kg. Pre maximum pohodlia rodiča pri nosení je nosič vybavený širokým polstrovaním.  O komfort dieťaťa sa stará nastaviteľná opora hlavičky a krku, ako aj odnímateľný panel so sieťovinou na chrbte nosiča pre zabezpečenie ventilácie. V prípade nepriazne počasia má nosič zabudovanú ochrannú kapucňu. Aby dieťa neokusovalo popruhy nosiča počas obdobia rastúcich zúbkov, môžete na nosiči využiť malú podušku na hryzkanie. Pre uloženie drobností ako kľúčov a mobilu môžete využiť praktické vrecko so zipsom na základni nosiča.

BABYBJÖRN Nosítko Mini Navy Blue, 3D Mesh

Baby nosítko Mini - nošení blízko u srdce. Vlastnosti: vyvinuto speciálně pro novorozence k nošení v prvních měsících umožňuje nošení vysoko u srdce superměkké a jednoduché na použití bez pomoci ostatních nastavitelná podpora hlavičky široká sedací část roste s dítětem, nastavitelná výška poskytuje optimální podporu kyčlí, zad a hlavy celou přední část lze snadno odepnout, aniž byste museli miminko budit Toto nové nosítko bylo vyvinuto pro novorozence a perfektní použití v prvních měsících života, protože tehdy potřebuje miminko hodně blízkosti. Nosítko je malé, měkké a jednoduché na nasazení, a proto je perfektní na nošení, houpání a při uspávání v kteroukoliv hodinu dne. V tomto nosítku máte miminko vysoko na hrudi, abyste mu mohli políbit hlavičku. Nosítko je měkké a komfortní, má nastavitelnou podporu hlavičky a širokou sedací část, které poskytují miminku správnou oporu hlavy a správnou ergonomickou pozici. Poloha obličejem ven: jak dítě roste, můžete jej otočit obličejem od sebe (min.5 měsíců). Je perfektní pro novorozence: není třeba žádná novorozenecká vložka. Nosítko bylo vyvinuto ve spolupráci s pediatry, lékařskými odborníky a rodinami. Technické parametry: - použití: 3,2 kg -11 kg , 0-1 rok - materiál: 3D Mesh, 100% polyester (OKO-TEX Standard 100,třída 1 baby produkty) - údržba: nosítko můžete prát v pračce samostatně na 40°C - používejte jemné prací prostředky šetrné k životnímu prostředí, bez bělících účinků - nesušte v sušičce Bezpečnost a testy: Nosítko MINI je v souladu s bezpečnostními normami EU EN13209-2:2015 a normami USA ASTM F2236.
Novinka

BABYBJÖRN Nosítko One 2018 - Anthracite 3D Mesh

Detské ergonomické nosidlo BabyBjörn ONE 2018. Najnovšia verzia s novým dizajnom Ergonomické, mäkké a pohodlné Rastie spolu s dieťaťom Plne nastaviteľná veľkosť a šírka sedacej časti Integrovaná vložka pre novorodencov 4 pozície nosenia, vpredu a na chrbte Pre deti od 0 do 3 rokov Detské nosidlo BabyBjörn ONE je mäkké, ergonomické a veľmi pohodlné. Blízkosť pri nosení posilňuje väzbu medzi dieťaťom a rodičom od prvých dní života dieťaťa. Ohybný materiál sa prirodzene prispôsobuje telu, takže dieťa zostáva v prirodzenej polohe s guľatými chrbtom v tvare písmena C. Jednoduché prispôsobenie veku a hmotnosti dieťaťa. BabyBjörn ONE detské nosidlo rastie s vaším dieťaťom. Umožňuje to plne nastaviteľná šírka sedacej časti, integrovaná vložka pre novorodencov, ľahké nastavenie opierky hlavy a všetkých popruhov. Nosítko ONE ponúka 4 polohy nosenia, ktoré môžete meniť jednoduchým a bezpečným spôsobom. Nosidlo BabyBjörn ONE má široký a pohodlný bedrový pás a ramenné popruhy s mäkkou výplňou. To vám umožní rovnomerne rozložiť váhu dieťaťa a znížiť záťaž na chrbticu a ramená rodičia. Nosenie dieťaťa je tak pohodlné, ako tesne po narodení, tak vo veku 3 rokov, kedy už je jeho hmotnosť oveľa vyššia. A máte voľné ruky! Vlastnosti a výhody detských nosidiel BabyBjörn ONE: 4 pozície nosenia - vpredu aj na chrbte. Môžete si vybrať pozíciu, ktorá najviac vyhovuje vám a vášmu dieťaťu: tvárou dieťaťa obrátenou k vám (dve možnosti výšky v závislosti od veku dieťaťa), chrbtom k vám a na vašom chrbte. Integrovaná vložka pre novorodencov. Nosidlo ONE ponúka možnosť nosiť vaše dieťa v dvoch rôznych výškach. Vyššia pozícia sa odporúča pre novorodencov s váhou min. 3,5 kg. Dieťa je potom vyššie, v blízkosti Vašej tváre. Spodná časť je určená pre staršie deti. Správna pozícia bez ohľadu na vek je taká, v ktorej môžete pobozkať dieťa na hlavičke. Ergonomická poloha nôh. Šírka predného panelu je plne nastaviteľná pomocou špeciálnych zipsov s polohovým zámkom. Vďaka tomu nosidlo dieťaťu zaručuje pohodlnú a ergonomickú polohu bedier. Mäkké polstrovanie ramenných popruhov zaisťuje najvyšší komfort nosenia. Mimoriadne tučná a mäkká výplň ramenných popruhov zaisťuje bezprecedentný komfort nosenia aj pre Vás. Pohodlný bedrový pás. Široký, zosilnený bedrový pás rozkladá rovnomerne hmotnosti dieťaťa a zaručuje vynikajúcu ergonómiu pri nosení. Nastaviteľná a vyššia opierka hlavy. Opierka hlavy poskytuje potrebnú ochranu pre novonarodené dieťa. Poskytuje podporu pre krk dieťaťa v období, keď svaly ešte nie sú dostatočne vyvinuté na to, aby udržali hlavu vo zvislej polohe. Podpora je užitočná aj vtedy, keď staršie dieťa v nosidle zaspí. Opierku možno ľahko sklopiť, aby staršiemu dieťaťu nebránila vo výhľade. Nosenie staršieho dieťaťa na chrbte. Keď dieťa zosilnie, je pohodlnejšie ho nosiť na chrbte. Na chrbte odporúčame nosiť dieťa staršie ako 12 mesiacov. Hip-friendly (priateľské voči bedrám) nosítko. International Hip dysplasia Institute (Medzinárodný inštitút pre dyspláziu bedrového kĺbu) potvrdila, že BabyBjörn ONE ergonomické nosítko poskytuje zdravú polohu pre boky dieťaťa. Boky dieťaťa sú správne podoprené a držané v optimálnej polohe, pričom nohy smerujú von. To prispieva k správnemu rozvoju bedrového kĺbu, čo je dôležité v prvých mesiacoch života dieťaťa. Materiály vhodné pre deti. Všetky materiály použité na nosidle BabyBjörn ONE sú pre dieťa bezpečné. Boli testované a spĺňajú požiadavky certifikátu Oeko-Tex Standard 100 Class I. To znamená, že neobsahujú škodlivé látky ani alergény. Špecifikácia výrobku: Vek: Nosidlo je určené pre deti od narodenia do 3 rokov. Minimálna hmotnosť / výška: 3,5 kg / 53 cm. Maximálna hmotnosť / výška: 15 kg / 100 cm. POZOR! Prenášanie dieťaťa v prednej pozícii tvárou von je povolené od piateho mesiaca. Maximálna prípustná hmotnosť dieťaťa: 12 kg. U detí s hmotnosťou 3,5-4,5 kg použite sponu, ktorá zmenšuje priestor pre nohy (v sade s nosičom). Materiál: Nosidlo spĺňa normu Oeko-Tex Standard 100, trieda I pre výrobky pre deti. Certifikát zaručuje, že materiál je vhodný pre malé deti, nespôsobuje podráždenie a alergie. Séria AIR Hlavný materiál : 100% polyester Podšívka : 100% polyester Podporný zips : 100% bavlna Plnenie : polyesterová a PU pena (bedrové a ramenné pásy) Nosidlá zo série AIR sú šité z 3D sieťoviny (mesh), vďaka ktorej sú priedušnejšie a rýchlejšie schnú. Údržba: Pranie v práčke pri 40 ° C. Perte oddelene. Používajte jemné čistiace prostriedky bez bielenia. Nesušte v sušičke. Nežehlite. Bezpečnosť: Nosítko BabyBjörn ONE spĺňa európske bezpečnostné normy v súlade s normami EN13209-2: 2015 a americkými normami ASTM F223. Aký je rozdiel medzi novou a predchádzajúcou verziou nosidla? Polstrovanie je tenšie a je lepšie viditeľné, že dieťa sedí v prirodzenej pozícii s chrbtom v tvare písmena C. Menej polstrovanie dáva nosidlu One Air ešte lepšiu priedušnosť. Široký a plne nastaviteľný nosný panel pre deti umožňuje dokonale prispôsobiť sedaciu časť potrebám vášho dieťaťa: zips môže byť uzamknutý v akejkoľvek polohe. V novej verzii sa sedacia časť rozšírila, čo zvýšilo pohodlie pri nosení starších detí. Podpora hlavičky je teraz vyššie a poskytuje novorodencovi lepšiu ochranu a podporu krčnej chrbtice. Väčšie bábätko, ktoré zaspí v nosiči má lepšiu oporu. Prepracovaná pracka zlepšuje nastaviteľnosť podpory hlavičky, ktorú možno teraz nastaviť do akejkoľvek pozície. Ak pomoc nie je potrebná, pracka ju drží v ohnutej polohe. Nový typ polstrovania v ramenných popruhoch, vďaka ktorým sa váha bábätka rozloží rovnomernejšie. Menej látky medzi rodičom a dieťaťom, takže môžete cítiť ešte väčšiu blízkosť s dieťaťom. Nové priedušné tkaniny radu AIR sú mäkšie na dotyk a príjemnejšie pre jemnú pokožku dieťaťa. Nosidlá radu AIR sú vyrobené takmer výhradne z priedušných tkanín navrhnutých spoločnosťou BabyBjörn. Nosidlá od iných výrobcov majú iba vložky z priedušných tkanín. Tkanina, ktorú BabyBjörn používa v sérii AIR, je pre pokožku mimoriadne mäkká a jemná, a zároveň je silná a odolná (nedeformuje sa pod váhou dieťaťa). Nové nosidlo BabyBjörn ONE bolo navrhnuté tak, aby dieťatko jemne zabalilo. Je pružnejšie a mäkšie, ľahšie sa prispôsobuje telu dieťaťa.
Novinka

BABYBJÖRN Nosič One Black Cotton + Podbradník

Vlastnosti: najnovšia verzia s novým dizajnom ergonomické, mäkké a pohodlné rastie spolu s dieťaťom plne nastaviteľná veľkosť a šírka sedacej časti integrovaná vložka pre novorodencov 4 pozície nosenia, vpredu a na chrbte pre deti od 0 do 3 rokov Detské nosič BabyBjörn ONE je mäkké, ergonomické a veľmi pohodlné. Blízkosť pri nosení posilňuje väzbu medzi dieťaťom a rodičom od prvých dní života dieťaťa. Ohybný materiál sa prirodzene prispôsobuje telu, takže dieťa zostáva v prirodzenej polohe so zaguľateným chrbtom v tvare písmena C. Nová verzia detského nosidla One Air Jednoduché prispôsobenie veku a hmotnosti dieťaťa. BabyBjörn ONE detské nosič rastie s vaším dieťaťom. To je možné vďaka plne nastaviteľnej šírke sedacej časti, integrovanej vložke pre novorodencov, ľahkému nastaveniu opierky hlavy a všetkých popruhov. Nosido ONE ponúka 4 polohy nosenia, ktoré môžete meniť jednoduchým a bezpečným spôsobom. Nosido BabyBjörn ONE má široký a pohodlný bedrový pás a ramenné popruhy s mäkkou výplňou. To vám umožní rovnomerne rozložiť váhu dieťaťa a znížiť záťaž na chrbticu a ramená rodiča. Nosenie dieťaťa je tak pohodlné, ako tesne po narodení, tak aj vo veku 3 rokov, kedy už je jeho hmotnosť oveľa vyššia. A máte voľné ruky! Vlastnosti a výhody detských nosidiel BabyBjörn ONE 4 pozície nosenia - vpredu aj na chrbte. Môžete si vybrať pozíciu, ktorá najlepšie vyhovuje vám a vášmu dieťaťu: tvárou dieťaťa obrátenou k vám (dve možnosti výšky v závislosti od veku dieťaťa), chrbtom k vám a na vašom chrbte. Integrovaná vložka pre novorodencov. Nosido ONE ponúka možnosť nosiť vaše dieťa v dvoch rôznych výškach. Vyššia pozícia sa odporúča pre novorodencov s váhou min. 3,5 kg. Dieťa je potom vyššie, v blízkosti vašej tváre. Spodná časť je určená pre staršie deti. Správna pozícia bez ohľadu na vek je taká, kedy môžete pobozkať dieťa na hlavičke. Ergonomická poloha nôh. Šírka predného panela je plne nastaviteľná pomocou špeciálnych zipsov s polohovým zámkom. Vďaka tomu nosič dieťaťu zaručuje pohodlnú a ergonomickú polohu bedier. Mäkké polstrovanie ramenných popruhov zaisťuje najvyšší komfort nosenia. Mimoriadne tučná a mäkká výplň ramenných popruhov zaisťuje bezprecedentný komfort nosenia aj pre vás. Pohodlný bedrový pás. Široký, zosilnený bedrový pás rozkladá rovnomerne hmotnosť dieťaťa a zaručuje vynikajúcu ergonómiu pri nosení. Nastaviteľná a vyššia opierka hlavy. Opierka hlavy poskytuje potrebnú ochranu pre novonarodené dieťa. Poskytuje podporu pre krk dieťaťa v období, keď svaly ešte nie sú dostatočne vyvinuté na to, aby udržali hlavičku vo zvislej polohe. Podpora je užitočná aj vtedy, keď staršie dieťa v nosiči zaspí. Opierku možno ľahko sklopiť, aby staršiemu dieťaťu nebránila vo výhľade. Nosenie staršieho dieťaťa na chrbte. Keď dieťa zosilnie, je pohodlnejšie ho nosiť na chrbte. Na chrbte odporúčame nosiť dieťa staršie ako 12 mesiacov. Hip-friendly nosič (priateľské voči bedrám). International Hip Displasia Institute (Medzinárodný inštitút pre dyspláziu bedrového kĺbu) potvrdila, že BabyBjörn ONE ergonomické nosič poskytuje zdravú polohu pre boky dieťaťa. Boky dieťaťa sú správne podoprené a držané v optimálnej polohe, pričom nohy smerujú von. To prispieva k správnemu rozvoju bedrového kĺbu, čo je dôležité v prvých mesiacoch života dieťaťa. Materiály vhodné pre deti Všetky materiály použité na nosidle BabyBjörn ONE sú pre dieťa bezpečné. Boli testované a spĺňajú požiadavky certifikátu Oeko-Tex Standard 100 Class I. To znamená, že neobsahujú škodlivé látky a alergény. Technické parametre: vek: nosič je určené pre deti od narodenia do 3 rokov minimálna hmotnosť / výška: 3,5 kg / 53 cm maximálna hmotnosť / výška: 15 kg / 100 cm prenášanie dieťaťa v prednej pozícii tvárou von je povolené od 5 mesiacov maximálna prípustná hmotnosť dieťaťa: 12 kg  u detí s hmotnosťou 3,5-4,5 kg použite sponu, ktorá zmenšuje priestor pre nohy (v sade s nosičom) Materiál: Nosido spĺňa normu Oeko-Tex Standard 100, trieda I pre výrobky pre deti. Certifikát zaručuje, že materiál je vhodný pre malé deti, nespôsobuje podráždenie a alergie. Bavlnená zmes Hlavná látka: 60% bavlna, 40% polyester Podšívka: 100% bavlna Podšívka bedrového pásu: 100% polyester Plnenie: polyesterové a PU pena (pásy) Údržba: Pranie v práčke na 40°C. Perte oddelene. Používajte jemné čistiace prostriedky bez bielenia. Nesušte v sušičke. Nežehlite. Bezpečnosť: Nosido BabyBjörn ONE spĺňa európske bezpečnostné normy v súlade s normami EN13209-2: 2015 a americkými normami ASTM F223. Aký je rozdiel medzi novou a predchádzajúcou verziou nosidla? Polstrovanie je tenšie a je lepšie vidieť, že dieťa sedí v prirodzenej pozícii s chrbtom v tvare písmena C. Menej polstrovania dáva nosidle One Air ešte lepšiu priedušnosť. Široký a plne nastaviteľný nosný panel pre deti umožňuje dokonale prispôsobiť sedaciu časť potrebám vášho dieťaťa: zips môže byť uzamknutý v akejkoľvek polohe. V novej verzii sa sedacia časť rozšírila, čo zvýšilo pohodlie pri nosení starších detí. Podpora hlavičky je teraz vyššie a poskytuje novorodencovi lepšiu ochranu a podporu krčnej chrbtice. Väčšie bábätko, ktoré zaspí v nosidle má lepšiu oporu. Prepracovaná pracka zlepšuje nastaviteľnosť podpory hlavičky, ktorú možno teraz nastaviť do akejkoľvek pozície. Ak pomoc nie je potrebná, pracka ju drží v ohnutej polohe. Nový typ polstrovania v ramenných popruhoch, vďaka ktorým sa váha bábätka rozloží rovnomernejšie. Menej látky medzi rodičom a dieťaťom, takže môžete cítiť ešte väčšiu blízkosť s dieťaťom. Nové nosič BabyBjörn ONE bolo navrhnuté tak, aby dieťa jemne zabalilo. Je pružnejšie a mäkšie, ľahšie sa prispôsobuje telu dieťaťa.