BÁBIKY A PRISLUŠENSTVO802 produktov

Aktuálna ponuka
LEGO® Vidiyo
LEGO® Vidiyo
Najpredávanejšie produkty
Vyfiltorvaných 802 produktov
3+

Zapf Creation Bábika Baby Annabell 43cm 794999

Bábika Baby Annabell  794999, výrobca Zapf Creation. Bábika Baby Annabell môže sprevádzať tie najmenšie mamičky bábik hoci aj po celý deň. Má mäkké telíčko a veľa životných funkcií. Keď sa ráno prebudí, nemôže sa dočkať, až sa napije vody zo svojej fľaštičky. Pri pití hýbe pusinkou, a dokonca ich aj počuť, ako jej raňajky chutia. Keď sa dostatočne napije, musí si odgrgnúť. Potom je pripravená sa hrať. Keď Annabell pohojdáš na kolene, bude sa nadšene smiať. Je tiež veľa šteklivá. Ak ju polšteklíš na brušku, bude sa veselo smiať. Niekedy si pri šteklení môže aj trochu puknúť. "Jejda, to je ale smiešne!" Občas ale aj tá najveselšia bábika môže mať zlú náladu. Annabell hlasno vzlyká a roní ozajstné slzy. Našťastie existuje veľa možností, ako ju zase upokojiť. Najradšej má cumlík, ktorý hlasno cmúľa, a pritom je vidieť, ako hýbe pusinkou. A keď už je čas ísť do postieľky, stačí ju pekne ukolísať. Annabell začne zívať, zatvorí očká, zaspí a bude hlboko oddychovať. Baby Annabell je bábika s realistickými funkciami. Reaguje na dotyky a pohyby. Baby Annabell umožňuje realistickú a nápaditú hru na mamičku a podporuje rozvoj zodpovednosti a empatie Bábika Baby Annabell Annabell vo veľkosti 43 cm je oblečená do dupačiek a čiapočky. Súčasťou balenia je podbradník, fľaštička, cumlík a náhrdelník. Funguje na batérie (sú súčsťou balenia) Pre deti od 3 rokov
Akcia -16 %
2+

Zapf Creation BABY Born Soft Touch Little dievčatko 827789, 36 cm

Malé dievčatko s telíčkom z príjemného „Soft Touch“ materiálu má veľa funkcií a malí rodičia bábik už od dvoch rokov si s ňou užijú veľa zábavy. Rovnako ako iné bábätká, aj toto dievčatko má najradšej pitie z fľaštičky, jedlo a spánok. Keď sa dostatočne napije, pociká sa do plienky alebo do nočníka. I keď s tanierikom v tvare zajačika a s lyžicou s motívom medvedíka veľa trénuje, stále ešte sama jesť nevie a musí jej pomôcť jej malá mamička. Ruky, nohy a hlavička bábiky sú pohyblivé. Bábika má pohodlné ružové oblečenie, navrhnuté špeciálne tak, aby ju pri pohybe nikde neškrtilo a neprekážalo. Po celom dni hrania a večernom kúpaní je BABY born Little tak unavená, že zavrie oči a zaspí hneď, akonáhle ju jej malá mamička uloží do postieľky. Niekedy ale ešte nechce spať a roní naozajstné bábikovské slzy. Špecifikácia: BABY born Soft Touch Little. 7 životných funkcií pre skvelú zábavu. Rôznorodé hry s bábikami BABY born zvyšujú detskú predstavivosť a bolo preukázané, že podporujú rozvoj sociálnych zručností a hodnôt ako je zodpovednosť, komunikácia a empatia. Funguje bez batérií. BABY born Soft Touch Little dievčatko vo veľkosti 36 cm má na sebe overal a čiapočku. Súčasťou balenia je nočník, látková plienka, fľaštička, tanierik s lyžičkou, cumlík a rodný list. Online balenie je vyvinuté špeciálne pre internetové obchody. Produkt obdržíte v krásnej farebnej krabici so zvýšenou odolnosťou proti všetkým nástrahám prepravy. Vhodné pre deti od 2 rokov.

Zapf Creation BABY Born Staršia sestrička Soft Touch blondýnka, 43 cm

Staršia sestrička BABY born Soft Touch blondýnka, 43 cm „BABY born, to je moje trblietavé tričko!“ vyzerá to tak, že sesterská láska siaha len tak ďaleko, kým nedôjde na trblietavému oblečeniu. V skutočnosti sa ale sestričky delia o všetko. Staršia sestrička BABY born je síce o trochu staršia ako bábätko BABY born, majú ale rovnakú veľkosť, takže si oblečenie aj doplnky môžu jednoducho požičiavať. Bábika s dlhými blond vláskami nosí tričko s kapucňou a našitú trblietavú sukienku. Na nôžkach má jednoduché legíny s džínsovým vzhľadom. Celý model skvele dopĺňajú ružové tenisky. Bábika má telíčko z príjemného „Soft Touch“ materiálu, má pohyblivé kolená a dokáže sama stáť. Rada sa spolu s bábätkom BABY born kúpe vo vani, vždy si vyčeše vlásky kefou a zaistí si ich gumičkami a sponkami. Všade so sebou nosí svoju obľúbenú fľaštičku na vodu. Dokonca aj k bazénu. Pri kúpaní si totiž užijú toľko zábavy. Niekedy ale bábätko BABY born kope nožičkami tak veľmi, že svoju Staršou sestričku kopne, preto sa Staršia sestrička rozplače a roní ozajstné slzičky. Špecifikácia: Staršia sestrička BABY born. 6 životných funkcií pre skvelú zábavu. Rôznorodé hry s bábikami BABY born Surprise zvyšujú predstavivosť a bolo preukázané, že podporujú rozvoj spoločenských zručností a hodnôt, ako je zodpovednosť, komunikácia a empatia. Funguje bez batérií. Staršia sestrička BABY born Soft Touch blondínka vo veľkosti 43 cm má na sebe tričko s našitou sukienkou, legíny a tenisky. Súčasťou balenia je: fľaška na vodu kefa na vlasy 2 gumičky 4 sponky 2 náramky priateľstva – jeden pre malú mamičku a jeden pre bábiku. Vhodné pre deti od 4 rokov.
Aktuálna ponuka
LEGO® Vidiyo
LEGO® Vidiyo