Mlieko a výživa679 produktov

Vyber si svoj darček
DARČEK ZADARMO
DARČEK ZADARMO
Najpredávanejšie produkty
1
Výživa rehydratačná ORS 200 jablko 200ml Hipp
3 - 7 dní
2,05 €
2
KIDDYLICIOUS Tyčinky - Zeleninové, 12 g
3 - 7 dní
1,10 €
3
Nápoj Bio slivkový 200ml Hipp
3 - 7 dní
1,63 €
Vyfiltorvaných 679 produktov
Novinka

HiPP 1 BIO Combiotik® Počiatočná tekutá mliečna dojčenská výživa od narodenia, 200 ml

HiPP 1 BIO Combiotik® je počiatočná mliečna dojčenská výživa v tekutej forme s praktickým balením a rýchlou prípravou. Má vyvážené zloženie inšpirované materským mliekom. Určená pre dojčatá od narodenia. Inšpirované materským mliekom Obsahuje z cukrov len laktózu: Vaše dieťa môžete kŕmiť tak často a toľko, koľko potrebuje (rovnako ako materské mlieko) Má vyvážené zloženie, optimalizované podľa veku dieťaťa PRAEBIOTIK® Obsahuje DHA (kyselinu dokosahexaenovú) - ako všetky počiatočné mlieka. DHA patrí medzi omega-3 mastné kyseliny. V tej najvyššej BIO kvalite Štandardy vysoko prevyšujúce legislatívne požiadavky EÚ na BIO S osobnou zárukou kvality majiteľa firmy Ľahká a rýchla príprava Pred použitím stačí fľaštičku pretrepať a ohriať vo vhodnej nádobe na 37 °C Neohriate mlieko uchovajte v uzatvorenej fľaštičke v chladničke a spotrebujte do 24 hodín po otvorení. V praktickej a znovu uzatvárateľnej fľaštičke. Dieťa z nej môže priamo piť: na fľaštičku pasujú štandardné veľkosti mliečnych cumlíkov Vhodné aj na cesty a prechádzky, pre aktívne mamičky Jednoduchú prípravu ocení aj otecko alebo babičky pri strážení. Zloženie HiPP mliečnej dojčenskej výživy je založené na posledných výsledkoch vedeckého výskumu v mliečnej výžive, ktorej výrobe sa intenzívne venujeme už viac ako 50 rokov, a to naviac v HiPP BIO kvalite. HiPP BIO Combiotik® je naša najnovšia generácia mliečnej dojčenskej výživy prispôsobená presným výživovým požiadavkám vášho dieťaťa. V oblasti dojčenskej výživy vytvárame s HiPP BIO Combiotik® nový štandard vďaka našim starostlivo vybraným BIO surovinám a unikátnej kombinácii hodnotných zložiek. Takto poskytujete vášmu dieťaťu dobrý štart do šťastného života. Zloženie: MLIEČNÁ SRVÁTKA, odtučnené MLIEKO, SMOTANA, LAKTÓZA (z MLIEKA) rastlinné oleje (slnečnicový, repkový), galaktooligosacharidy z LAKTÓZY (z MLIEKA), emulgátor lecitín, RYBÍ olej1, olej z Mortierella alpina1, vápenaté soli kyseliny citrónovej, cholín, draselné soli kyseliny citrónovej, chlorid vápenatý, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, L- fenylalanín, chlorid draselný, L-askorbát sodný + askorbyl-L-palmitan (vitamín C), chlorid sodný, hydroxid draselný, citronan sodný, L-tryptofán, L-histidín, síran zinočnatý, síran železnatý, hydroxid horečnatý, nikotinamíd, DL-alfa-tokoferyl acetát (vitamín E), síran meďnatý, D-pantothenát vápenatý, tiamín hydrochlorid (vitamín B1), retinyl acetát (vitamín A), hydrochlorid pyridoxínu (vitamín B6), jodičnan draselný, Metafolin® (L-methylfolát vápenatý), seleničitan sodný, fytomenadion (vitamín K), síran manganatý, cholekalciferol (vitamín D), D-biotin, kyanokobalamín (vitamín B12). Obsahuje DHA podľa zákona, DHA patrí medzi omega-3 MKz ekologického poľnohospodárstva (DE-ÖKO-001)
Novinka

HiPP JUNIOR Combiotik® 1+ batoľacie mlieko od ukončeného 12. mesiaca, 470 ml

HiPP JUNIOR Combiotik® 1+ je batoľacie mlieko v tekutej forme, ktoré je možné ihneď podávať z fľaštičky bez nutnosti ohrievania. Vyvážené zloženie batoľacieho mlieka s vitamínmi, vápnikom a ďalšími dôležitými látkami pre zdravý rast a vývoj je prispôsobené veku a potrebám dieťaťa od ukončeného 12. mesiaca. Má vyvážené zloženie, optimalizované podľa veku dieťaťa a posledných vedeckých odporúčaní PRAEBIOTIK®: GOS (galaktooligosacharidy) z laktózy Jód: Prispieva k rozvoju poznávacích schopností a k normálnej funkcii štítnej žľazy Vitamín B2: Prispieva k správnej funkcii energetického metabolizmu Vitamín C: Podporuje správnu funkciu imunitného systému a vstrebávanie železa Vápnik a vitamín D: Malé deti potrebujú až 3x viac vápnika a 7x viac vitamínu D v porovnaní s dospelými. Vápnik prispieva k normálnemu vývoju kostí, vitamín D prispieva k normálnemu vývoju kostí a zubov, podporuje správnu funkciu imunitného systému. V pomere k jednotke telesnej hmotnosti (kg) potrebujú malé deti viac živín ako dospelý človek. Pre zdravý vývoj je dôležitý aj dostatočný pohyb vonku. (EFSA 2013, dospelý = 80 kg, malé dieťa = 12 kg). Horčík Receptúra podľa posledných vedeckých odporúčaní (podľa German Society of Pediatrics and Adolescent Medicine (DGKJ)/ „Nemecká spoločnosť pre detskú a dorastovú medicínu“) Špičková kvalita HiPP: Sme presvedčení o správnosti používania prísne kontrolovaných biologických prísad. Pri výbere surovín dodržiavame prísne legislatívne nariadenia pre mliečnu batoľaciu výživu. Prísne kontroly kvality - od prvých surovín až po konečný výrobok zaručujú najvyššiu bezpečnosť pre vás a vaše dieťa. Možné ihneď podávať Pred použitím stačí fľaštičku pretrepať Nie je nutné ohrievať, je možné podávať ihneď V praktickej a znovu uzatvárateľnej fľaštičke Vhodné aj na cesty a prechádzky, pre aktívne mamičky. Jednoduchú prípravu ocení aj otecko alebo babičky pri strážení. Zloženie: MLIEČNA SRVÁTKA, Odtučnené MLIEKO, SMOTANA, galaktooligosacharidy z LAKTÓZY (z MLIEKA), rastlinné oleje (slnečnicový, repkový, LAKTÓZA (z MLIEKA), emulgátor: lecitín, citrónan draselný, vápenaté soli kyseliny citrónovej, draselné soli kyseliny orthofosforečnej, síran horečnatý, vápenaté soli kyseliny orthofosforečnej, L-askorbát sodný (vitamín C), síran železnatý, hydroxid draselný, síran zinočnatý, DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), riboflavín (vitamín B2), retinyl acetát (vitamín A), jodičnan draselný, kyselina listová, cholekalciferol (vitamín D), D-biotín, kyanokobalamín, (vitamín B12). Pozn.: bez gluténu. bez geneticky modifikovaných surovín.
Novinka

BEBIVITA Mlieko 1 Instantná počiatočná mliečna výživa od narodenia, 500 g

Dojčenie je najvhodnejší spôsob výživy dieťaťa. Materské mlieko je v prvých mesiacoch života to najlepšie - obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje k zdravému vývoju. Mliečna dojčenská výživa Bebivita ponúka rodičom a ich deťom vysokú mieru ochrany na základe rozsiahlych kontrol kvality. Bábätko tak v každej fľaštičke dostáva vyváženú stravu v takej podobe, ktorá vyhovuje jeho potrebám. Špecifikácie: Adaptácia obsahu jednotlivých vitamínov a minerálov Úprava energetického obsahu podľa vzoru materského mlieka. Bez lepku (podľa zákona) Dobre zasýti Ľahko stráviteľná Bebivita 1, podľa zákona, obsahuje DHA (kyselina dokosahexaenová) Zloženie: Odtučnené mlieko, produkt mliečnej srvátky, rastlinné oleje (palmový *, repkový, slnečnicový), škrob, laktóza (z mlieka), rybie olej1, chlorid draselný, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, uhličitan vápenatý, cholín, M.alpina olej, L- tyrozín, chlorid sodný, kys.L-askorbová (vitamín C), emulgátor: sójový lecitín, citran draselný, uhličitan horečnatý,L-tryptofán, síran železnatý, síran zinočnatý, DL-alpha tokoferyl acetát (vitamín E), nikotínamid, síran meďnatý, kyselina pantoténová, retinyl acetát (vitamín A), tiamín hydrochlorid (vitamín B1), pyridoxín hydrochloridu (vitamín B6), jodičnan draselný, síran manganatý, kyselina listová, seleničitan sodný, fytomenadión (vitamín K), cholekalciferol (vitamín D), D-biotín, kyanokobalamín (vitamín B12).
Novinka

BABYBIO Croissance 3 tekuté dojčenské bio mlieko (0,25 l)

Výrobok ekologického poľnohospodárstva. Bez palmového oleja, bez pridaného cukru, bez GMO. Vyvážený pomer bielkovín, esenciálnych mastných kyselín, vitamínov a minerálov dôležitých pre správny vývoj dieťaťa. CROISSANCE 3 je pokračovacia mliečna dojčenská výživa v bio kvalite vyrobená vo Francúzsku z kravského mlieka francúzskeho pôvodu.   Tekuté dojčenské mlieka CROISSANCE 3 vo fľašiach (fľaše bez BPA) neprešla procesom sušenia. Sú vhodné pre rýchlu prípravu mliečnej výživy na príklad na cestách alebo na prechádzke. Je určená pre zvláštnu výživu dojčiat od ukončeného 10. mesiaca do 3 rokov. Receptúra CROISSANCE 3 svojím zložením spĺňa nariadenie EU platné od 22.2.2020 (regule 2016/127).   Mlieko pochádza od kráv z francúzskych chovov ekologického poľnohospodárstva. V súlade so zásadami ekologického poľnohospodárstva, sú kravy kŕmené najmä trávami alebo organickú krmivom. Sú chované s ohľadom na ich dobré životné podmienky podľa ekologických právnych predpisov. Taktiež nedochádza k preventívnej aplikácii antibiotík, ktorú ekologické poľnohospodárstvo zakazuje. Tento spôsob výroby uprednostňuje napr. Používanie prírodných hnojív a striedanie plodín.   Viete, že kravské mlieko do 3 rokov veku Vášho dieťaťa ešte nespĺňa špecifické výživové potreby, ktoré deti do tohto veku majú? Preto značka BABYBIO vyvinula v súlade s predpismi mlieko CROISSANCE 3. V súlade s európskou legislatívou pokračovacie mlieko Babybio CROISSANCE 3 vo svojej receptúre deťom poskytuje:   Viac železa, viac esenciálnych mastných kyselín a menej bielkovín ako kravské mlieko Vitamín D, ktorý je nevyhnutný pre normálny rast a vývoj kostí u detí PCL: polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom z rodiny Omega 3 (DHA) Tiež poskytuje PCL rodiny Omega 6 mastných kyselín (ARA) 13 vitamínov a 13 minerálnych látok Zdrojom obsiahnutých polynenanasycených mastných kyselín sú ryby lovené výhradne za dodržiavanie pravidiel udržateľného rybolovu. V súlade s legislatívou EÚ fľašu, v ktorej je mlieko obsiahnuté, neobsahuje BPA.   Balené v ochrannej atmosfére.   Pre zdravie dieťaťa nezabudnite, že: Pred otvorením skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote (nemusí byť v chladničke). Pred prípravou si vždy umyte ruky. Fľaštičku s mliekom pripravte na použitie tesne pred jeho podaním, nedopitú zvyšok už nepodávajte. Po každom použití balenie vždy dobre uzavrite. Uchovávajte na suchom mieste a po otvorení spotrebujte do 4 týždňov. Po jedle fľaštičku aj všetko príslušenstvo dobre umyte. Dbajte na správnu polohu dieťaťa po dobu, kedy pije.   Príprava fľaše: starostlivo umyte a sterilizujte fľaštičku, do ktorej chcete mlieko preliať, a to vrátane jej cumlíky (1/4 hodiny vo vriacej vode alebo za studena v sterilizačnom prístroji) pred podaním fľašu s mliekom dobre pretrepte. Nepridávajte vodu ani cukor. Fľaštičku s mliekom je možné ohriať maximálne na teplotu 40 ° C pred podaním vždy skontrolujte teplotu kvapnutím pár kvapiek na vnútornú stranu svojho zápästia neohrievajte fľaša v mikrovlnnej rúre po otvorení skladujte v chladničke pri teplote do 6 ° C počas max. 48 hodín   Tip! Pri použití vhodnej cumlíky možno cumlík umiestniť priamo cez viečko pôvodnej fľaštičky s CROISSANCE 3. Nie je teda potrebné prelievať a mlieko možno podávať priamo z pôvodného obalu napr. Na prechádzke či na cestách   Odporúčané dávkovanie: Vek od 10 mesiacov: priemerná odporúčaná denná dávka činí 2 x 250 ml Uvedené množstvá sú orientačné, Vaše dieťa môže potrebovať vyšší alebo naopak nižšie množstvo. V prípade potreby sa poraďte s Vaším pediatrom.   Dôležité upozornenie: Výrobok je vhodný len pre zvláštnu výživu dojčiat starších ako 10 mesiacov a mal by tvoriť len súčasť rozmanitej stravy. Odstavenie, a to aj pred 6. mesiacom veku dieťaťa, by sa malo vykonávať len na odporúčanie odborníka na výživu dojčiat. Pokračovacie mlieko by nemalo byť používané ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života dieťaťa.   Zloženie: Čiastočne odstredené mlieko , voda, maltodextríny  z kukurice , laktóza , rastlinné oleje  (repkový , slnečnicový ); emulgátor: slnečnicový lecitín ; Mortierella alpina olej; Crypthecodinium cohnii olej; mliečny minerálny koncentrát; minerály (síran zinočnatý, železo, meď a mangán, citran sodný a horečnatý, chlorid draselný, hydrogénuhličitan sodný, hydroxyd draselný, jodid draselný, seleničitan sodný); vitamíny (C, L-askorbyl-6-palmitát, E, nikotínamid, D-pantothenát vápenatý, B2, B1, B6, A, kyselina listová, K, D-biotín, D3, B12), antioxidant: extrakt bohatý na tokoferol. *Zložky z ekologického poľnohospodárstva
Vyber si svoj darček
DARČEK ZADARMO
DARČEK ZADARMO