Predaj na splátky

Platba na splátky Quatro.

Ako u nás nakupovať na splátky?

 • Vyberte si požadovaný tovar. Vybraný tovar vložíte do nákupného košíka. Pozor, nákup na splátky je možné použiť len pre nákupy v celkovej hodnote nad 100 € a do maximálnej výšky 5000 €.
 • Pri výbere spôsobu platby zvoľte nákup na splátky Quatro
 • Po odoslaní objednávky Vás naša stránka automaticky presmeruje na stránky www.quatro.sk, kde online vyplníte formulár pre schválenie úveru.

V žiadosti o nákup tovaru na splátky je potrebné vyplniť všetky povinné polia, ktoré sú orámované červeným.

 1. krok: Zadáte svoje rodné číslo. 
 2. krok: V časti "Možnosti splácania" si zvolíte výšku akontácie a počet splátok. Kliknite na "Prepočítaj" a skontrolujte si, či Vám vyhovuje akontácia a výška splátky. Možnosti splácania môžete meniť. Ak Vám výška akontácie a výška splátky vyhovuje, prejdite ďalej.
 3. krok: Následne vyplníte svoje osobné a kontaktné údaje, údaje o zamestnávateľovi a finančnej situácii. Pred odoslaním žiadosti máte možnosť si v súhrne žiadosti skontrolovať, či všetky údaje boli zadané správne. Ak nájdete nejakú chybu je potrebné ju opraviť a vrátiť sa na požadovaný krok cez tlačidlo „Spať“.
 4. krok: Súhrn žiadosti na kontrolu s možnosťou priložiť naskenované doklady potrebné na overenie žiadosti. 

Pri potrebných dokladoch nájdete informáciu, aké doklady budete potrebovať k schváleniu Vášho nákupu. Máte možnosť priložiť naskenované doklady priamo pri žiadosti alebo tak budete môcť urobiť neskôr, keď na to budete vyzvaný. Žiadosť je potrebné zaslať na schvaľovanie cez tlačidlo „Odoslať“.

 

 • Schvaľovanie prebieha rýchlo a online. Do pár minút budete spoločnosťou Quatro informovaný o výsledku schválenia prostredníctvom SMS resp. e-mailu, ktoré ste uviedli v žiadosti.
 • Po schválení žiadosti budete vyzvaný na prihlásenie sa do MOJEJ ZÓNY, kde bude prebiehať podpis zmluvy online. Všetky potrebné kroky nájdete po prihlásení.
   
 • Po online podpise a po definitívnom schválení zo strany Quatra Vám bude tovar doručený na dodaciu adresu uvedenú v objednávke podľa doby dodania, ktorú uvádza e-shop. Akontáciu zaplatíte formou dobierky prepravcovi, v prípade osobného odberu akontáciu uhradíte pri osobnom odbere.
 • V prípade ak úverová zmluva spoločnosťou Quatro  nebude schválená, je možné tovar zaplatiť niektorým z ďalších spôsobov platieb, ktoré sú k dispozícií na rajhraciek.sk, alebo sa objednávka stornuje.
 • Dodacia lehota na tovar začína plynúť dňom, kedy bude Vaša žiadosť schválená a obdržíme všetky potrebné dokumenty

 

UPOZORNENIE: Pri nákupe na splátky Quatro, si v objednávke neviete uplatniť žiadne zľavy. Ide o zľavy vernostného programu a darčekové poukážky. Spoločnosť Quatro akceptuje fixné predajné ceny, ktoré sú uvedené pri každom produkte. V objednávke si môžete objednať maximálne 4 produkty.

 

POTREBNÉ DOKLADY PRI NÁKUPE NA SPLÁTKY

Držitelia striebornej Quatro karty - nepotrebuje žiadne doklady, len občiansky preukaz a kartu.

Zamestnaný občan - kópia občianskeho preukazu (z oboch strán), kópia iného dokladu totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas, rodný list alebo sobášny list) a potvrdenie zamestnávateľa o príjme (nie staršie ako 1 mesiac).

Živnostník - kópia občianskeho preukazu (z oboch strán) a kópia iného dokladu totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas, rodný list alebo sobášny list), kópiu výpisu kladného daňového priznania za predchádzajúce zdaňovacie obdobie alebo potvrdenie o podaní kladného daňového priznania.

Dôchodca - kópia občianskeho preukazu (z oboch strán), kópia iného dokladu totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas, rodný list alebo sobášny list) a potvrdenie o výške poberaného starobného, resp. výsluhového dôchodku, nie staršie ako 1 mesiac alebo kópiu dôchodkového výmeru.

 

Pri nákupe nad 5.000€ je klient posudzovaný individuálne. V prípade individuálneho posúdenia klienta má spoločnosť Quatro právo vyžiadať si ďalšie doklady.