199,00 € s DPH
3 - 7 dní
  • Osobný odber na výdajnom mieste v Senci: 5.10.2023
  • Doručenie kuriérom najneskôr do: 6.10.2023
  • Doprava: 3,99 €
points Nákupom získate
199 bodov
Nákup na splátky Nákup na splátky
mesačne už od 10,00 €
za MEGA ceny
Popis produktu

Trojkolka Easytwist Bird Kinderkraft

EASYTWIST – trojkolka, alternatíva k tradičnému kočíku

Prechádzka je pre dieťa veľkou príležitosťou na objavovanie sveta okolo neho. Na podporu vývoja vášho batoľaťa si namiesto tradičného kočíka vyberte ľahkú trojkolku vyrobenú z horčíkovej zliatiny EASYTWIST značky Kinderkraft. Umožní vášmu dieťaťu nielen rozvíjať svoje zmysly a motorické zručnosti od veku 9 mesiacov, ale postará sa aj o jeho koordináciu pohybov a naučí dieťa správnemu a bezpečnému správaniu mimo domu.

Výhody EASYTWIST:
- Pre deti od 9 mesiacov do 5 rokov
- Sedadlo s možnosťou otočenia o 360° - CLICK&TWIST
- Odolný a ľahký rám z horčíkovej zliatiny
- Vysoké operadlo s možnosťou nastavenia do pololežiacej polohy
- Modulárna konštrukcia - rastie spolu s dieťaťom
- Jedinečný dizajn - podporuje správny vývoj
- Nastaviteľná strieška vyrobená z nepremokavého materiálu s filtrom UPF 50+
- Nastaviteľná teleskopická rukoväť ovládania s jednoduchým ovládacím tlačidlovým mechanizmom
- 5-bodové bezpečnostné pásy s možnosťou zapínania na 3 úrovniach, s chráničmi (ramenným a v rozkroku)
- Odolné a neprepichnuteľné kolieska z PU
- Jednoduché čistenie - odnímateľný poťah, madlo z ekokože
- Ľahká preprava - modulárna konštrukcia umožňuje demontáž jednotlivých prvkov
- Súčasťou doplnkov je držiak na nápoj, zvonček, taška/batoh, košík na drobnosti
- Spĺňa európsku normu EN-71

Bezpečnosť pri každej prechádzke
- EASYTWIST bol navrhnutý tak, aby ho dieťa od 9 mesiacov mohlo používať bez obáv. 5-bodové pásy s chráničmi sa dajú nastaviť na troch úrovniach a dajú sa osobitne používať bedrové i ramenné popruhy. Sedadlo sa ľahko otáča o 360 stupňov. Stačí stlačiť tlačidlo a dieťa máte hneď na očiach.
- Keď je dieťa v smere jazdy, okienko v strieške umožňuje rodičovi udržiavať stály kontakt s dieťaťom. Okrem toho je okolo sedadla s vysokým operadlom madlo, ktoré sa dá v prípade potreby odstrániť, a predné koleso má špeciálny kryt, ktorý chráni nohy dieťaťa pred kontaktom s kolesom.

Discover the world TOGETHER
Svet očami rodiča
- Ľahká manipulácia - manévrovanie trojkolky v preplnenom meste alebo na nerovnej parkovej ceste bude mimoriadne ľahké vďaka ľahkosti a odolnosti zliatiny horčíka, z ktorej je rám bicykla vyrobený. Zadné kolesá sú navyše vybavené ložiskami a vzadu umiestnená brzda vám umožní kedykoľvek zastaviť trojkolku na požadovanom mieste.
- Perfektný v každej fáze vývoja - bicykel by mal držať krok s vývojom vášho dieťaťa a EASYTWIST si s tým poradí výborne. Modulárna konštrukcia vám umožní prispôsobiť trojkolku zručnostiam dieťaťa tak, že ho jazda nebude dlho nudiť!
- Pre mamu a ocka - bez ohľadu na to, či ste vysokí alebo nízki, pri každodenných prechádzkach so svojím dieťaťom chcete mať úplnú kontrolu nad situáciou. Preto má EASYTWIST nastaviteľnú teleskopickú rukoväť s tlačidlovým mechanizmom, čo vám umožní ľahko a pohodlne nastaviť trojkolku podľa vašej výšky.

Svet očami dieťaťa
- Pohodlie v každej situácii - sedadlo bicykla je nielen otočné, ale má tiež vysoké operadlo s možnosťou naklápania do poloľahu, čo je perfektné, keď si dieťa zdriemne. Madlo potiahnuté poťahom z ekokože je príjemné na dotyk a opierka na nohy sa výborne hodí, keď si vaše dieťa chce oddýchnuť od pokusov o šliapanie.
- Učenie sa hrou od 9 mesiacov - deti chcú byť nezávislé a získať nové zručnosti. Trojkolka im dáva takúto možnosť, pretože má funkciu „voľného kolesa“, ktoré umožňuje deťom naučiť sa bezpečne šliapať bez toho, aby sa bicykel dostal do pohybu.
- Pripravená na akékoľvek počasie - strieška na bicykli je vodotesná a má filter UPF50+, vďaka čomu je ideálna na dažďové aj letné horúčavy. Okrem toho môžete nastaviť uhol sklonu striešky a zložiť alebo rozložiť ju v závislosti od potrieb a prevládajúcich poveternostných podmienok. Vďaka tejto ochrane bude vaše dieťa milovať prechádzky bez ohľadu na počasie!

Špecifikácia:
- Značka: Kinderkraft
- Model: EASYTWIST
- Materiály:
    Rám: odolná zliatina horčíka
    Látka: hypoalergénna, rýchloschnúca a odolná proti oderu a poveternostným podmienkam
    Kolesá: PU
- Pre deti s hmotnosťou / vek: od 9 mesiacov do 5 rokov
- Hmotnosť trojkolky: 10 kg
- Rozmery balenia/hmotnosť: 73x43x28,5 cm/11,8 kg

Recenzie
0 hodnotení
Zakúpilo 52 + zákazníkov
za MEGA ceny