NUTRILON Profutura DUOBIOTIK 3 batoľacie mlieko 800 g 12+

Značka NUTRILON
Kód produktu AGS175603
34,45 € s DPH
Posledné 3 kusy
 • Osobný odber na výdajnom mieste v Senci: 21.5.2024
 • Doručenie kuriérom najneskôr do: 23.5.2024
 • Doprava: 3,99 €
points Nákupom získate
34 bodov
Popis produktu

NUTRILON Profutura DUOBIOTIK 3 batoľacie mlieko 800 g 12+

Predstavujeme NAŠI NAJPOKROČELEJŠIU PATENTOVANÚ RECEPTÚRU...dojčenských a batoľacích mliek Nutrilon® Profutura® DUOBIOTIK™ 3, špeciálne vyvinutou pre podporu imunitného systému a zdravého vývoja dieťaťa . Teraz v NOVOM praktickom a plne recyklovateľnom balení, BEZ PALMOVÉHO oleja.

Nutrilon® 3 Profutura® DUOBIOTIK™ obsahuje NAJVYŠŠÍ MNOŽSTVO oligosacharidov materského mlieka HMOs 2'FL, prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku, a navyše oligosacharid materského mlieka 3'GL, ktorý pochádza z nášho unikátneho procesu.
Táto unikátna zmes je navyše obohatená o oligosacharidov GOS / FOS, vysoko kvalitný mliečny tuk, vitamíny C a D pre podporu imunity a navyše vápnik pre podporu a normálny vývoj a rast kostí u detí. Vhodná pre deti, ktoré nemôžu byť plne dojčené, v kombinácii so zavádzaním príkrmov.

Nutrilon® 3 Profutura® DUOBIOTIK™ teraz ponúka úplne NOVÝ obal s moderným dizajnom, ktorý zabezpečí jednoduchú a bezpečnú manipuláciu s obsahom. Nový systém otvárania s poistkou zaisťuje jednoduchšie a hygienickú manipuláciu s práškom, eliminuje nežiaduce kontakt s mliečnym práškom a zaručuje ľahké opätovné zatvorenie obalu. Nový obal je plne recyklovateľný, vyrobený s pomocou energie len z obnoviteľných zdrojov.

Praktické balenie pre vás:

 • Trojitý bezpečnostný pásik pre dokonalé uzavretie a zachovanie čerstvosti pred prvým použitím.
 • Poistka na viečku - zacvaknutie pri uzatváraní chráni výživu pred kontamináciou a vysypaním.
 • Miesto na odmerku, aby odmerka ani vaše ruky neboli v kontakte s mliečnym práškom.
 • Jednoduché zarovnanie prášku v odmerke.

Vitamíny C a D prispievajú k správnej funkcii imunitného systému, vitamín D a vápnik je potrebný pre normálny rast a vývin kostí u detí. Podľa požiadaviek legislatívy všetky pokračovacie mlieka obsahujú vitamíny, C a D.
o 30% viac ako v mlieku Nutrilon® 3 Advanced

Začiatok života vášho bábätka je výnimočné obdobie.
Je krásne, občas nevyspytateľné, ale predovšetkým hektické. Chcete vytvoriť pevný základ pre budúcnosť vášho bábätka pričom výživa hrá dôležitú úlohu. Musíte sa starať o veľa vecí, a preto je dôležité mať sa na koho obrátiť. Podporujeme vás v hladaní rovnováhy pri dojčení a kŕmení vášho bábätka.
Venujeme sa odkrývaniu tajomstva výživy v ranom veku a jej vplyvu na imunitu detí. Všetky naše znalosti vkladáme do našich receptúr podporujúcich imunitný systém a vývoj vášho dieťatka.

Aké benefity prináša dojčenské mlieko Nutrilon® 3 Profutura® DUOBIOTIK™?

 • najvyššie množstvo oligosacharidov materského mlieka HMOs 2'FL a navyše oligosacharidov 3'GL, ktorý pochádza z nášho unikátneho procesu
 • klinicky testovanú jedinečnú zmes oligosacharidov GOS / FOS napodobňujúci funkciu oligosacharidov materského mlieka, ktorej účinky boli potvrdené klinickými štúdiami
 • vitamíny C a D - živiny na podporu imunitného systému
 • nenasýtené mastné kyseliny omega-6 (DHA) pre normálny vývoj mozgu a nervovej sústavy
 • vysoko kvalitný mliečny tuk
 • navyše vápnik pre podporu a normálny vývoj a rast kostí u detí
 • NOVÉ praktické balenie a plne recyklovateľné

Dojčenské mlieko Nutrilon® 3 Profutura® DUOBIOTIK™ je vhodné v kombinácii so zavádzaním príkrmov.

Podľa požiadaviek legislatívy ako všetky pokračovacie mlieka.Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.
Vápnik je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí.

Dôležité upozornenia:
Výrobok je určený na výživu malých detí od 1 roku veku. Nutrilon® Profutura® DUOBIOTIK ™ 3 má byť súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa a nie je náhradou materského mlieka.
Pre zdravie detí je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu i uvedené odporúčania. Nevhodné pre deti do 1 roku veku. Dojčenie je pre deti najlepšie. Podporujeme odporúčania WHO - plné dojčenie v prvých 6 mesiacoch veku a pokračovanie až do 2 rokov a ďalej, spolu so zavádzaním bezpečnej a vhodnej doplnkovej stravy. Mliečna výživa pre malé deti, v prášku.
Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je stanovené. Nevhodné pre deti do 1 roku veku. Pripravenú stravu spotrebujte do 2 hodín, potom ju zlikvidujte. Nezohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli opareniu dieťaťa. Dohliadnite na hygienu prvých zúbkov.

Zloženie:

Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, maltodextrin, galaktooligosacharidy (z mléka) 12,2 %, demineralizovaná syrovátka (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, kokosový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové), bezvodý mlécný tuk (z mléka) 1,78 %, fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,8 %, hydrogenfosforečnan draselný, citronan draselný, rybí olej, chlorid horečnatý, 2´fukosyllaktóza, chlorid sodný, kyselina L-askorbová, hydrogenfosforečnan hořečnatý, citronan sodný, chlorid cholinu, emulgátor (sójový lecitin), síran železnatý, chlorid draselný, inositol, L-askorban sodný, antioxidant (askorbylpalmitát), síran zinečnatý, L-karnitin, D-pantothenát vápenatý, DL-?-tokoferyl acetát, uhličitan vápenatý, nikotinamid, riboflavin, retinylpalmitát, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Recenzie
0 hodnotení
Zakúpilo 97 + zákazníkov