NUTRILON Profutura DUOBIOTIK 2 následné dojčenské mlieko 800 g 6+

Značka NUTRILON
Kód produktu AGS175578
34,45 € s DPH
3 - 7 dní
 • Osobný odber na výdajnom mieste v Senci: 11.3.2024
 • Doručenie kuriérom najneskôr do: 13.3.2024
 • Doprava: 3,99 €
points Nákupom získate
34 bodov
Pozri LEGO®
LEGO®
LEGO®
Popis produktu

NUTRILON Profutura DUOBIOTIK 2 následné dojčenské mlieko 800 g 6+

Predstavujeme NAŠI NAJPOKROČELEJŠIU PATENTOVANÚ RECEPTÚRU dojčenských a batoľacích mliek Nutrilon® Profutura® DUOBIOTIK™ 2, špeciálne vyvinutou pre podporu imunitného systému a zdravého vývoja dieťaťa. Teraz v NOVOM praktickom a plne recyklovateľnom balení, BEZ PALMOVÉHO oleja.

Nutrilon® 2 Profutura® DUOBIOTIK™ obsahuje UNIKÁTNU ZMES oligosacharidov materského mlieka HMOs 2'FL, prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku, a navyše oligosacharid materského mlieka 3'GL, ktorý pochádza z nášho unikátneho procesu.
Zloženie je navyše obohatené o oligosacharidov GOS / FOS, vysoko kvalitný mliečny tuk a vitamíny C a D pre podporu imunity. Vhodná pre deti, ktoré nemôžu byť plne dojčené, v kombinácii so zavádzaním príkrmov.

Nutrilon® 2 Profutura® DUOBIOTIK™ teraz ponúka úplne nový obal s moderným dizajnom, ktorý zabezpečí jednoduchú a bezpečnú manipuláciu s obsahom. Nový systém otvárania s poistkou zaisťuje jednoduchšie a hygienickú manipuláciu s práškom, eliminuje nežiaduce kontakt s mliečnym práškom a zaručuje ľahké opätovné zatvorenie obalu. Nový obal je plne recyklovateľný, vyrobený s pomocou energie z obnoviteľných zdrojov.

Praktické balenie pre vás:

 • Trojitý bezpečnostný pásik pre dokonalé uzavretie a zachovanie čerstvosti pred prvým použitím.
 • Poistka na viečku - zacvaknutie pri uzatváraní chráni výživu pred kontamináciou a vysypaním.
 • Miesto na odmerku, aby odmerka ani vaše ruky neboli v kontakte s mliečnym práškom.
 • Jednoduché zarovnanie prášku v odmerke.

Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Vitamín B2 prispieva k normálnej funkcii energetického metabolizmu, vitamín D je potrebný pre normálny rast a vývin kostí u detí. Podľa požiadaviek legislatívy všetky pokračovacie mlieka obsahujú vitamíny B2, C a D.

Začiatok života vášho bábätka je výnimočné obdobie.
Je krásne, občas nevyspytateľné, ale predovšetkým hektické. Chcete vytvoriť pevný základ pre budúcnosť vášho bábätka pričom výživa hrá dôležitú úlohu. Musíte sa starať o veľa vecí, a preto je dôležité mať sa na koho obrátiť. Podporujeme vás v hladaní rovnováhy pri dojčení a kŕmení vášho bábätka. Na základe našich najnovších objavov v oblasti výskumu výživy materského mlieka náš tím vedcov, vrátane odborníkov na imunológiu, vyvinul jedinečnú receptúru s krémovou chuťou, ktorá je vhodná pre deti, ktoré nemôžu byť plne dojčené, v kombinácii so zavádzaním príkrmov.

Aké benefity prináša dojčenské mlieko Nutrilon® 2 Profutura® DUOBIOTIK™?

 • najvyššie množstvo oligosacharidov materského mlieka HMOs 2'FL a navyše oligosacharid materského mlieka 3'GL, ktorý pochádza z nášho unikátneho procesu
 • klinicky testovanú jedinečnú zmes GOS / FOS napodobňujúci funkciu oligosacharidov materského mlieka, ktorej účinky boli potvrdené klinickými štúdiami
 • vitamíny C a D - živiny na podporu imunitného systému
 • nenasýtené mastné kyseliny omega-6 (ALA a DHA) pre normálny vývoj mozgu a nervovej sústavy
 • vysoko kvalitný mliečny tuk
 • NOVÉ praktické balenie a plne recyklovateľné

Dojčenské mlieko Nutrilon® 2 Profutura® DUOBIOTIK™ je vhodné v kombinácii so zavádzaním príkrmov.

Dôležité upozornenia:
Dojčenie je najlepším spôsobom výživy dojčiat. Potravina na výživu dojčiat starších ako 6 mesiacov. Nutrilon® Profutura® DUOBIOTIK ™ 2 má byť iba súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťata a nemá sa používať ako náhrada materského mlieka počas prvých 6 mesiacov života. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla veku 6 mesiacov, by malo byť prijímané iba na základe rady nezávislých osôb kvalifikovaných v lekárstve, výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa, a to v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu i uvedené odporúčania. Podporujeme odporúčania WHO - plné dojčenie v prvých 6 mes. veku a pokračovanie až do 2 rokov a ďalej, spolu so zavádzaním bezpečnej a vhodnej doplnkovej stravy.
Pripravenú stravu spotrebujte do 2 hodín, potom ju zlikvidujte. Nezohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli opareniu dieťaťa. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je stanovené, ani čokoľvek iné.
Vyvarujte sa dlhému kontaktu mliečnej výživy so zúbkami - zvyšuje riziko výskytu zubného kazu. Starajte sa pravidelne o zúbky dieťaťa, najmä pred spaním. Požiadajte o radu zubného lekára.

Zloženie:

Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, demineralizovaná syrovátka (z mléka), rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový), bezvodý mléčný tuk (z mléka) 10,8 %, galaktooligosacharidy (z mléka) 8,4 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), fruktooligosacharidy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, rybí olej, syrovátková bílkovina (z mléka), 2´fukosyllaktóza, chlorid draselný, citronan draselný, olej z Mortierella alpina, chlorid cholinu, citronan sodný, kyselina L-askorbová, hydrogenfosforečnan hořečnatý, emulgátor (sójový lecitin), chlorid sodný, chlorid horečnatý, taurin, inositol, síran železnatý, uhličitan vápenatý, L-tryptofan, L-askorban sodný, L-karnitin, síran zinečnatý, cytidin 5’-monofosfát, sodná sůl uridin 5‘-monofosfátu, antioxidant (askorbylpalmitát), adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, DL-?-tokoferyl acetát, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, síran měďnatý, retinylpalmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran manganatý, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, retinylacetát, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Recenzie
0 hodnotení
Zakúpilo 10 + zákazníkov
Pozri LEGO®
LEGO®
LEGO®