HiPP Comfort Špeciálna dojčenská výživa od narodenia, 600 g

Značka HIPP
Kód produktu AGS2313
24,95 € s DPH
3 - 7 dní
 • Osobný odber na výdajnom mieste v Senci: 21.6.2024
 • Doručenie kuriérom najneskôr do: 25.6.2024
 • Doprava: 3,99 €
points Nákupom získate
24 bodov
Popis produktu

HiPP Comfort Špeciálna dojčenská výživa od narodenia, 600 g

Citlivé bruško nie je počas prvých týždňov a mesiacov života nič neobvyklé. Tráviace ústrojenstvo ešte nie je úplne vyvinuté, čo sa môže prejaviť nadúvaním a zápchou. Sprievodným prejavom je často nadmerný plač a krik. Táto situácia je náročná nielen pre samotné malé brušká dojčiat, ale aj pre celú rodinu. V tomto prípade sa poraďte vždy s lekárom na vhodnom postupe.

Špeciálna dojčenská výživa HiPP Comfort je nutrične kompletná dojčenská výživa určená na diétny režim pri nadúvaní, kolike a zápche v dojčenskom veku. Je vhodná ako jediný zdroj výživy pre dojčatá od narodenia, rovnako ako od ukončeného 6. mesiaca veku v rámci zmiešanej stravy, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Výživa HiPP Comfort je potravina na osobitné lekárske účely v prášku. Podávajte len po konzultácii s lekárom.
 prípadoch 3-mesačnej koliky spôsobenej laktózou

Poskytuje úľavu od príznakov nadúvania, kolík a zápchy a súvisiaceho plaču. Pri prechode na HiPP Comfort sa môže zmeniť konzistencia stolice vďaka galaktooligosacharidom GOS z laktózy stolica môže byt mäkšia ..podobne, ako u dojčených detí.

Špeciálna dojčenská výživa HiPP Comfort obsahuje:

 • Znížené množstvo laktózy: ľahko stráviteľné mliečne cukry. Niektoré deti laktózu neznášajú, preto je obsah laktózy nižší, ako v bežných dojčenských výživách.
 • Štiepená (hydrolyzovaná) bielkovina: bielkovinové zložky štiepené na malé časti, ktoré telo vníma menej ako cudzorodé a môže ich tak lepšie stráviť. Znižuje riziko vzniku alergie, vhodné pre deti ohrozené alergiou.
 • Unikátna zmes tukov s beta-palmitátom, ľahko stráviteľný tuk, podľa vzoru materského mlieka.
 • Mliečne kultúry L. fermentum, ktoré sa vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko prirodzene obsahuje probiotické kultúry – v individuálnej variabilite a množstve.
 • Galaktooligosacharidy GOS - komplexné sacharidy z laktózy podporujúce rast probiotických kultúr, prispievajú k lepšiemu zažívaniu. Laktóza je hlavným sacharidom materského mlieka. Zložky GOS sú tak prirodzene obsiahnuté v materskom mlieku.

Špičková kvalita HiPP:

Pri výbere surovín dodržiavame prísne legislatívne nariadenia pre dojčenskú výživu. Prísne kontroly kvality - od prvých surovín až po konečný výrobok - zaručujú najvyššiu bezpečnosť pre vás a vaše dieťa.

Zloženie:

LAKTÓZA (z MLIEKA), maltodextrín, rastlinné oleje (palmový, repkový, slnečnicový), škrob, beta-palmitát1 (z palmového a slnečnicového oleja), HYDROLYZOVANÁ BIELKOVINA MLIEČNEJ SRVÁTKY, galaktooligosaccharidy z LAKTÓZY (z MLIEKA), vápenaté soli kyseliny orthofosforečnej, emulgátor: estery mono- a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou, chlorid draselný, RYBÍ OLEJ, cholín, olej z Mortierella alpina, L-fenylalanín, L-tyrosin, hydroxid draselný, chlorid horečnatý, citronan sodný, hydroxid sodný, L-arginin, selenan sodný, L-tryptofán, uhličitan vápenatý, L-histidín, síran zinočnatý, chlorid vápenatý, inozitol, jodičnan draselný, síran železnatý, L-karnitín, DL-alfa-tokoferyl acetát (vitamín E), D-panthotenát vápenatý, mliečne kultúry (L. fermentum hereditum®2), nikotínamid, síran meďnatý, tiamín hydrochlorid (vitamín B1), retinylacetát (vitamín A), riboflavín (vitamín B2), síran manganatý, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), l-methylfolát vápenatý (Metafolin®3), fytomenadion (vitamín K), D-biotín, cholekalciferol (vitamín D), kyanokobalamín (vitamín B12).
Vzťahuje sa na sušený stav. Pozn.: bezgluténové.
1Tuky so špeciálnou štruktúrou podľa vzoru materského mlieka.
2Limosilactobacillus fermentum CECT5716.
3Metafolin® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Merck KGaA, Darmstadt, Nemecko.
 Z certifikovaného, trvalo udržateľného hospodárstva.

Dôležité upozornenie:

 • Dojčenie je pre vaše dieťa to najlepšie. Pokiaľ budete chcieť použiť špeciálnu dojčenskú výživu HiPP Comfort, poraďte sa, prosím, s lekárom alebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.
 • HiPP Comfort podávajte len na odporúčanie lekára a pod lekárskym dohľadom (potravina na osobitné lekárske účely).
 • HiPP Comfort je určená na diétny režim pri nadúvaní, kolike a zápche v dojčenskom veku a môže byt podávaná len pod lekárskym dohľadom od narodenia ako výlučná výživa, rovnako ako od ukončeného 6. mesiaca veku v rámci zmiešanej stravy.
 • Poraďte sa s lekárom: HiPP Comfort je vhodná aj pre deti ohrozené alergiou; nepoužívajte pri alergii na bielkoviny kravského mlieka alebo pri podozrení na túto alergiu; pokiaľ sa nedostaví zlepšenie po niekoľkých dňoch.
 • Rovnako, ako materské mlieko, obsahujú dojčenské výživy sacharidy, ktoré sú dôležitou súčasťou výživy deti. Častý alebo trvalý kontakt zubov so sacharidmi môže spôsobiť vznik zubného kazu. Nenechávajte vaše dieťa piť z fľaše dlhodobo a naučte ho čo najskôr piť z pohára. Venujte pozornosť vyváženej strave a zdravému spôsobu života vášho dieťaťa.
 • Nevhodné na parenterálne užívanie.
Recenzie
0 hodnotení
Zakúpilo 199 + zákazníkov