Drogéria(225 produktov)

Najpredávanejšie produkty
Vyfiltorvaných 225 produktov
Novinka

ARIEL Color All in 1 (14 ks) – gélové pracie kapsuly

Gélové kapsuly na pranie bielizne Ariel Color 3v1 perú, odstraňujú škvrny a rozjasňujú Popis: Výnimočná čistiaca sila v jednej malej kapsule. Gélové kapsuly na pranie bielizne Ariel Color 3v1 majú unikátny dizajn, ktorý udrží zložky stabilne oddelené do doby, než sa namočí, takže zaručuje super koncentrovanej čistiace účinky. Inovačné obal sa úplne rozpúšťa v kontakte s vodou a uvoľňuje účinné látky, ktoré si poradia s celou škálou rôznych škvŕn - je to najlepšie tekutý prací prostriedok od Ariel s tým správnym dávkovaním. Pomôže vám udržať farby vášho oblečenia. Výhody a benefity: Výnimočná sila v jednej malej kapsule - Získate skvelé výsledky aj v náročných podmienkach Vynikajúca čistiace účinky aj pri praní na 30 ° C Jednoduché použitie: nie je nutné odmeriavať a nalievať Zloženie: > 30% aniónové povrchovo aktívne látky, 5- 15% neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, <5% fosfonáty, enzýmy, optické zosvetľovače, parfumy, Alpha- Isomethyl ionone, Benzyl salicylate, Citronellol, Coumarin, Linalool Varovanie: Nebezpečenstvo. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PRI POŽITÍ: Vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM / lekára. Odstráňte obsah / nádobu v príslušnom miestnom zariadení schválenom pre likvidáciu odpadov. Obsahuje Hexyl Salicylate, Benzyl Salicylate, tetrametyl Acetyloctahydronaphthalenes. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Novinka

ARIEL Color tekutý prací prostriedok (80 praní) 4,4 l

Tekutý prací prostriedok Ariel Color skvele odstraňuje škvrny už pri prvom praní. Aj keď je Ariel účinný na škvrny, k bielizni je veľmi šetrný a udržuje žiarivosť jeho farieb. Na rozdiel od pracích práškov začína tekutý prací prostriedok Ariel pôsobiť priamo uprostred prania. Odstraňuje škvrny, ktoré sú príčinou zápachu, ako napríklad od potu, a telesné pachy. Vášmu farebnému oblečeniu dá nádherne čistý vzhľad a vôňu. Ak chcete tie najlepšie výsledky, vložte uzáver naplnený pracím prostriedkom priamo do bubna práčky. Ak chcete väčšiu dávku sviežej vône a hebkosti, používajte spoločne s avivážou Lenor a vonnými perličkami Unstoppables. Ariel Color je k dostaniu aj ako prací prášok a kapsule na pranie. VLASTNOSTI A VÝHODY: Skvele odstraňuje škvrny už pri prvom praní Odstraňuje škvrny, ktoré sú príčinou zápachu, ako napríklad od potu, a telesné pachy Udržuje žiarivosť farieb oblečenia Oblečenie potom extra sviežo vonia a je čisté Skvelé čistiace účinky pre biele i farebné prádlo, aj pri praní na nízkej teplote Zabraňuje usadzovaniu nečistôt a škvŕn v tkanine Ariel Color je k dostaniu aj ako prací prášok a kapsule na pranie VAROVANIE: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí: niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. Pri požití: ak sa necítite dobre, volajte toxikologické informačné stredisko / lekára. ZLOŽENIE: 5-15% aniónové povrchovo aktívne látky, <5% neiónové povrchovo aktívne látky, fosfonáty, Mydlo, Enzýmy, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfumy, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol
Novinka

ARIEL Mountain Spring All in 1 (56 ks) – gélové pracie kapsuly

Gélové kapsuly na pranie bielizne Ariel Mountain Spring 3v1 perú, odstraňujú škvrny a rozjasňujú Popis: Výnimočná čistiaca sila v jednej malej kapsule. Gélové kapsuly na pranie bielizne Ariel Mountain Spring 3v1 majú unikátny dizajn, ktorý udrží zložky stabilne oddelené do doby, než sa namočí, takže zaručuje super koncentrovanej čistiace účinky. Inovačné obal sa úplne rozpúšťa v kontakte s vodou a uvoľňuje účinné látky, ktoré si poradia s celou škálou rôznych škvŕn - je to najlepšie tekutý prací prostriedok od Ariel s tým správnym dávkovaním. Výhody a benefity: Gélové kapsuly na pranie bielizne Ariel Mountain Spring 3v1 perú, odstraňujú škvrny a rozjasňujú - Výnimočná sila v jednej malej kapsule Získate skvelé výsledky aj v náročných podmienkach Vynikajúca čistiace účinky aj pri praní na 30 ° C Jednoduché použitie: nie je nutné odmeriavať a nalievať Zloženie: > 30% aniónové povrchovo aktívne látky, 5-15% neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, <5% fosfonáty, enzýmy, optické zosvetľovače, parfumy, Alpha-Isomethyl ionone, Benzyl salicylate, Citronellol, Coumarin, Linalool Varovanie: Nebezpečenstvo. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PRI POŽITÍ: Vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM / lekára. Odstráňte obsah / nádobu v príslušnom miestnom zariadení schválenom pre likvidáciu odpadov. Obsahuje Hexyl Salicylate, Benzyl Salicylate, tetrametyl Acetyloctahydronaphthalenes. Môže vyvolať alergickú reakciu.