Regulátory otáčok79 produktov

Najpredávanejšie produkty
Vyfiltorvaných 79 produktov

Elektronický regulátor Tazer 60A vodeodolný

Charakteristika: Jednosmerný vodeodolný programovateľný regulátor Tazer 60A pre autá mierky 1:10. Možnosť nastavenia vypínacieho napätia LiPo, ďalej výber z 3 jazdných režimov. Napájanie 2 až 3 čl. LiPo alebo 5 až 9 čl. NiMH. Nastavenie regulátora sa vykonáva pomocou dvoch skratovacích prepojok, samozrejmosťou je kalibrácia regulátora a tepelná ochrana. Malé rozmery, jednoduché použitie. Regulátor je určený pre jednosmerné motory 540 alebo 550. Pri napájaní 2 čl. LiPo akumulátorom môžete regulátor použiť pre motory s 12 alebo viac závitmi. Pri napájaní 3 čl. LiPo môžete regulátor použiť pre motory s 35 alebo viac závitmi. Signalizácia stavu regulátora pomocou LED diódy, regulátor je vybavený vypínačom. Režimy jazdných módov Šport : funkcie vpred, brzdy a spiatočky. Race : funkcia vpred, brzdy. Spiatočka nie je k dispozícii. Crawler : funkcia vpred a späť. V neutráli je motor zabrzdený. Režimy napájania regulátora LiPo : Pri dosiahnutí napätia LiPo článkov 3.3 V/článok bude regulátor redukovať maximálny výkon motora na 40 %. Pri dosiahnutí napätia 3.1 V/článok je motor úplne odpojený. NiMH : Pri dosiahnutí napätia 5.0 V bude regulátor redukovať maximálny výkon motora na 40 %. Pri dosiahnutí napätia 4.5 V je motor úplne odpojený. Obsah balenia: Balenie obsahuje jednosmerný regulátor 60 A a návod na použitie.

Traxxas motor striedavý BL-2s 3300ot/V, reg. BL-2s

Charakteristika: Kombo striedavý motor Traxxas 3300kv s regulátorom BL-2S, poskytuje cenovo dostupný pohon pre modely 1:10 so všetkými výhodami – vysoký výkon, dlhá životnosť a minimálna údržba. Motor je vybavený konektorom Traxxas Quick Connect. Vysokorýchlostné guličkové ložiská. Integrovaný chladiaci ventilátor Vlastnosti motora Integrovaný chladiaci ventilátor Vysokorýchlostné guličkové ložiská Vysoká akcelerácia Efektívna prevádzka pre dlhší jazdný čas Vodeodolný* elektronický striedavý regulátor BL-2S s tromi jazdnými režimami, podporou 2S LiPo akumulátorov a jednoduchým ovládaním tlačidlom EZ-Set™. Regulátor je vybavený tréningovým režimom, ktorý obmedzuje plný plyn na úroveň 50%. Vďaka tomu sa môžu začínajúci vodiči alebo deti postupne zoznámiť s vlastnosťami modelu a pripraviť sa na plnú silu auta. Tepelná ochrana, ochrana proti podvybitiu LiPo akumulárov, pozlátené konektory, jednoduché ovládanie, intuitívna signalizácia dvojfarebnou LED diódou a výkonný chladič, ktorý je možné doplniť o voliteľný ventilátor (nie je obsahom balenia). Konektor pre motor je Traxxas Quick Connect pre ľahké zapojenie. Režimy regulátora BL-2S Šport : Predvolený režim, je možná jazda vpred, brzdenie a jazda vzad. Race : Režim vhodný na pretekanie. Je možná jazda vpred a brzda; spiatočka nie je k dispozícii. Training : Režim vhodný pre deti alebo začínajúcich jazdcov. Je možná jazda vpred s obmedzením výkonu na 50%, brzda a jazda vzad opäť s obmedzením výkonu na 50%. * Informácie o špecifikácii vodeodolnosti nájdete v návode na použitie. Tipy a triky na prevádzku v mokrom prostredí nájdete v blogu.

Traxxas jednosmerný regulátor EVX-2 LVD

Charakteristika: Dvojitý jednosmerný regulátor Traxxas pre autá v mierke 1:10 E-Revo, E-Maxx a pod. Napájanie 6 až 14 čl. NiMH alebo 4 čl. LiPol. Moderná konštrukcia je do značnej miery odolná voči vniknutiu vody. Veľkou výhodou regulátorov Traxxas je ich jednoduché programovanie, ktoré je pre všetky regulátory Traxxas úplne rovnaké. U regulátorov je možné vykonať kalibráciu, nastaviť mód jazdy a pri najnovších verziách nastaviť typ batérií na NiMH alebo LiPol. Priebeh programovania je zobrazený dvojfarebnou LED diódou a zvukovou signalizáciou (ak je pripojený motor). Kalibrácia regulátora Ide o nastavenie polohy neutrálu a krajnej polohy plynu. Kalibráciu je potrebné vykonať pri vymene vysielača alebo pri podozrení na nekorektné správanie regulátora. Mód jazdy Šport mode: plný výkon vpred aj vzad, brzda Race mode: plný výkon vpred a brzda, spiatočka nie je dostupná na splnenie pravidiel niektorých závodov. Training mode: 50% výkon regulátora vpred, 50% výkon vzad, 100% brzda. Tento mód je vhodný na prvé zoznámenie s jazdnými vlastnosťami modelu alebo pre deti. Model dosahuje cca tretinovú svoju maximálnu rýchlosť. Typ batérií (dostupné iba s regulátormi s LVD) NiMH batéria: výkon regulátora je obmedzený iba výkonom, ktorý je schopná dodať batérie. V tomto móde nie je odporúčané používať LiPol batérie, pretože by došlo prílišným podvybitím k ich zničeniu. LiPol batérie: LiPol batérie sú moderný zdroj elektrickej energie, ktorý vyniká veľkou mernou kapacitou vztiahnutou k hmotnosti. U LiPol batérií je nutné zaistiť, aby nedošlo po poklese napätia pod 3.0V na článok. Regulátor pri poklese napätia na cca 3.3V/článok zníži výkon regulátora na 50%. Pri poklese na 3.0 V/článok dôjde k úplnému odpojeniu motora. Obsah balenia: Balenie obsahuje dvojitý jednosmerný regulátor s naletovanými Traxxas konektormi na strane batérií, na strane motorov je regulátor vybavený nástrčnými konektormi. Balenie ďalej obsahuje 6 ks odrušovacích keramických kondenzátorov, montážne skrutky M3x20mm, sadu samolepiek a návod na použitie.

Robitronic striedavý regulátor Razer 150A

Charakteristika: Elektronický striedavý regulátor Robitronic Razer 150A, pre RC autá Buggy, Truggy, Monster Truck a dráhové modely v mierke 1:8. Vodeodolné prevedenie. Integrovaný chladič s ventilátorom. Široká škála nastavení tlačidlom SET, alebo cez programovaciu kartu. Napájanie akumulátorom 3-6S LiPo, alebo 8-18 čl. NiMH. Regulátor je vybavený dvoma sériovo zapojenými konektormi Deans na pripojenie dvoch akumulátorov, môžete teda pripojiť dva akumulátory 3S LiPol (celkom 6S), alebo jeden akumulátor až 6S LiPo a na voľný konektor zapojiť prepojku. Akumulátory použité v páre musia mať zhodné parametre, odporúčané sú 2x 2S alebo 2x 3S. Kľúčové vlastnosti Elektronický regulátor pre striedavé, bez-senzorové motory Presný chod plynu s lineárnou akceleráciou Integrovaný spínaný BEC - 6V, pre napájanie ďalších komponentov Možnosť nastavenia intenzity brzdy a brzdy v neutrále Elektronické ochrany: ochrana proti podvybitiu akumulátorov, tepelná ochrana, ochrana pri strate signálu Jednoducho programovateľný cez tlačidlo SET, alebo cez programovaciu kartu * Informácie o špecifikácii vodeodolnosti nájdete v návode na použitie. Tipy a triky na prevádzku v mokrom prostredí nájdete v blogu. Zapojenie : Konektor akumulátora - 2x Deans, konektor pre motor - Dutinky 4mm. Nastaviteľné funkcie regulátora Regulátor je možné ľahko kalibrovať a nastaviť pomocou tlačidla SET na regulátore. Nastavenie vykonávate pomocou programovacieho stromu v návode. Pre rýchle a prehľadné nastavenie odporúčame programovaciu kartu - R01269. Programovaciu kartu zapojíte do konektora ventilátora. Výkonný chladič Regulátor s najmodernejšími Mosfet tranzistormi a spínaným zdrojom BEC, je chladený masívnym hliníkovým chladičom s výrazným rebrovaním. Pasívny chladič je ešte doplnený o výkonný ventilátor, ktorý privádza vzduch, čím máte zaistenú bezpečnú jazdu za všetkých podmienok. Vodeodolný* vypínač Vniknutiu vody, prachu a nečistôt k obnaženým kontaktom vypínača a programovacieho tlačidla, zabraňuje mäkká gumová krytka. Nemusíte sa tak báť o správnu funkciu vypínača aj po jazde v náročných podmienkach. Silové káble Regulátor je vybavený mäkkými a ohybnými napájacími káblami 10AWG, ktoré umožňujú maximálne trvalé zaťaženie až 120A. Pre ľahké a bezpečné zapojenie je regulátor vybavený konektorom Deans. Limit motora 4s LiPo: motor 4274er,

Spektrum regulátor striedavý Smart Firma 100A 2-3S

Charakteristika: Inovácia Smart pokračuje, rad regulátorov Spektrum Smart regulátor Firma 100A 2S - 3S LiPol ponúka dokonalý prehľad o stave vašej pohonnej jednotky, k dispozícii máte prostredníctvom telemetrie v reálnom čase k dispozícii otáčky, teplotu, napätie batérie a kapacitu. A to bez ďalších senzorov! Vďaka technológii Smart sa ponúka dokonalý prehľad o stave vašej pohonnej jednotky, k dispozícii máte prostredníctvom telemetrie v reálnom čase k dispozícii prúd, teplotu, celkové napätie batérie, napätie jednotlivých článkov batérie, teplotu batérie, zostávajúcu kapacitu a otáčky motora. A to bez ďalších senzorov! Inteligentná technológia Smart zaisťuje, že všetka elektronika vášho modelu lietadla bude hladko spolupracovať, pre dosiahnutie maximálnej efektivity a výkonu. Ponúka informácie o stave každej súčasti systému, zvyšuje vašu dôveru v jej schopnosti a robí celý systém pohonu ľahko použiteľný. Systém Smart tvorí kompatibilný vysielač Spektrum, prijímač Smart, regulátor Smart, prípadne batéria Smart. O riadenie regulátora sa stará moderný 32-bitový mikrokontrolér ARM Cortex M4. Informácie o type, teplote a napätí článkov batérie regulátor načíta priamo zo Smart batérie prostredníctvom dátového vodiča. Takže už Už nepotrebujete žiadne senzory či moduly, všetko ide jednoducho dohromady. Informácie sa Vám zobrazia na displeji vysielača (je nutné mať vysielač Spektrum 2. generácie s aktuálnym firmwarom (Spektrum DX5C, DX5R, DX5 Pro, DX6R). Prenos dát po jednom vodiči Úžasnou inováciou je veľmi jednoduchá zapojenie, čo je najmä u RC modelov áut kľúčová záležitosť. Prenos dát zo Smart batérie do regulátora je prostredníctvom jedného dátového vodiča, ktorý je súčasťou IC konektora. Do prijímača sú dáta prenášané cez protokol SRXL2. Regulátory Spektrum Firma sú samozrejme spätne kompatibilné aj s klasickým PWM signálom, takže môžete regulátor prevádzkovať aj na klasickom PWM výstupe, avšak bez prenosu telemetrických dát. Vodeodolná konštrukcia* Elektronika regulátorov Spektrum Firma pre RC modely áut je kompletne zaliata v špeciálnej zalievacej hmotne, ktorá bráni vstupu vlhkosti či nečistôt do elektroniky. Regulátor sa zapína a nastavuje tlačidlami, ktoré sú pod gumovým krytom. Kompatibilita konektorov IC5/EC5 Spektrum Smart regulátor Firma 100A je vybavený batériovými konektormi radu IC. Pri použití s batériou Spektrum Smart, vybavenou konektorom IC, môže regulátor prijímať a prenášať telemetrické dáta batérie. Konektory EC sú s konektormi IC spätne kompatibilné, prídete však o možnosť načítania dát z akumulátora. Informácie o Smart akumulátore Pri použití regulátora s batériou Spektrum Smart, regulátor automatiky načíta všetky dáta z batérie. Na displeji vysielača Spektrum sa vám zobrazia užitočné informácie, ako je počet cyklov, zostávajúca kapacita batérie, napätie jednotlivých článkov. Dômyselná konštrukcia s optimalizovaným chladením Regulátory Firma sú na hornej strane osadené veľkým chladičom, ktorý odvádza teplo z výkonových súčiastok. Vďaka kompaktným rozmerom je umiestnenie regulátora do modelu veľmi jednoduché. Široké možnosti programovania Vďaka mnohým nastaviteľným parametrom si môžete upraviť správanie regulátora podľa vašich požiadaviek. Regulátory Spektrum Firma je možné programovať týmito spôsobmi: Pomocou tlačidla SET na regulátore. Pomocou programovacej karty (obj. č. SPMXCA200). Pomocou vysielača Spektrum 2. generácie s displejom (je nutné mať vo vysielači dostatočne nový firmware a regulátor mať zapojený v prijímači podporujúci protokol Spektrum SRXL2). Pomocou počítača a aplikácie Spektrum Smart Link (regulátor sa k počítaču pripája prostredníctvom programovacej karty SPMXCA200. Aplikácia tiež umožňuje vykonať aktualizácie firmware regulátora. Viac informácií v článku Spôsoby programovania regulátorov Spektrum Firma a Avian. Vlastnosti regulátora pre RC modely áut Spektrum Smart Firma 100A Vhodný pre RC autá 1:10 a 1:8 4WD a LiPol batérií 2S - 4S Telemetria Smart v komplexnom balíčku Regulátor obsahuje rýchly a výkonný 32-bitový procesor ARM M4 Regulátor je vodeodolný Viac možností programovania vďaka programovaciemu boxu Smart Nadprúdová ochrana Automatické odpojenie LiPol pri nízkom napätí Tepelná ochrana Ochrana failsafe Kompaktná, jednoduchá inštalácia Robustné plastové púzdro s upevňovacími jazýčkami Hliníkový chladič s ventilátorom pre vysokú účinnosť Nastaviteľný vysoko výkonný BEC Firmware je možné aktualizovať pomocou programátora (obj, č. SPMXCA200) Vysoko odolné konektory IC kompatibilné s konektormi EC * Informácie o špecifikácii vodeodolnosti nájdete v návode na použitie. Tipy a triky na prevádzku v mokrom prostredí nájdete v blogu. Obsah balenia: V balení je Smart regulátor Firma 100A, samolepky Spektrum Smart a návod na použitie v angličtine, nemčine, francúzštine, taliančine a slovenčine.