Vankúše na dojčenie107 produktov

Dojčiaci vankúš poskytuje pohodlie a komfort nielen pri dojčení. Budúcim mamičkám bude skvelým pomocníkom, keď spanie s veľkým bruškom začne byť nepohodlné.

Najpredávanejšie produkty
1
Vankúš na dojčenie Cebuszka PHYSIO Multi žerzej Biele bodky
3 - 7 dní
46,95 €
2
CEBA Vankúš popôrodný Šedé hviezdičky na bielej
3 - 7 dní
11,95 €
3
MOTHERHOOD Vankúš tehotenský Sleepy-C Grey Classics
3 - 7 dní
61,95 €
Vyfiltorvaných 106 produktov

MOTHERHOOD Vankúš tehotenský Sleepy-C Grey Classics

Tehotenský a dojčiaci vankúš Motherhood v tvare písmena C je vhodnou pomôckou pre budúce mamičky v období tehotenstva, po pôrode i počas dojčenia. Zaisťuje toľko potrebnú úľavu od bolesti chrbtice a prispieva k relaxácii a kvalitnejšiemu spánku. Tehotenský vankúš Motherhood je vybavený obliečkami z hladkej bavlny. Tvorí ho dvojkomorová konštrukcia, ktorá umožňuje stočenie vankúše na účely pohodlného dojčenie aj na zmiernenie bolesti po nástrihu. Vankúš je vyplnený dutým vláknom, ktoré sa prispôsobí Vašim telesným požiadavkám, vďaka vzduchovým kanálikom získa opäť svoj tvar. Vankúše sú certifikované podľa normy Oeko-Tex Standard 100 (IW 00141IW), ktorá je zárukou, že výrobky sú bezpečné k citlivej pokožke bábätka. Tehotenské a dojčiace vankúše Motherhood sú certifikované ako zdravotnícke pomôcky, máte preto istotu, že poskytujú terapeutický účinok nie iba relaxačný. Tehotenské vankúše Premium sú vhodné pre tehotné ženy od 20. týždňa a pre dojčiace ženy do 2 rokov veku dieťaťa. V čom pomáha tehotenský vankúš: Uľahčuje spánok a relax počas tehotenstva, odľahčuje krčnej chrbtici počas dojčenia. Odstraňuje bolesť chrbta a chrbtice, vďaka ergonomicky navrhnutej štruktúre v tvare písmena "C" a pevnej výplni. Zohľadňuje všetky požiadavky terapeutov na správne zakrivenie chrbtice. - Poskytuje pohodlie od hlavy až k päte vďaka tvaru písmena C a dvojkomorovej konštrukcii. Zaisťuje spánok v najbezpečnejšie pozícii pre bábätko - na ľavom boku. Použitie vankúša: Tehotenský a dojčiaci vankúš má viac spôsobov využitia: opora hlavy, chrbta a rastúceho bruška, pomôcka pri dojčení, poskytuje úľavu po nástrihu a cisárskom reze. Ľahko si nájdete svoj vlastný spôsob, ktorý Vám bude najviac vyhovovať. Vyprofilovaná konštrukcia vankúša umožňuje jeho stočenie do klbka a pohodlné použitie ako dojčiaceho vankúša. Parametre: Tvar písmena C, dvojkomorová konštrukcia umožňujúca stočenie do klbka, duté vlákno. Snímateľné obliečky aj vankúš možno prať v práčke na 40 ° C. Certifikácia: Oeko-Tex Standard 100 (IW 00141IW) pre produkty vhodné pre najmenšie deti Zdravotnícka pomôcka - (ŠÚKL) Špecifikácia: Vyrobený z najkvalitnejších materiálov: polyesterové stočené vlákno (nie guličky) so vzduchovým kanálikom zabezpečuje nadýchanosť vankúša. Povlak: odnímateľný, zo 100% bavlny. Rozmer: obvod pod bruško 64 / obvod chrbtovej časti 50 / dĺžka 150 cm, vonkajší obvod tvare C - 3 m Rozmer v balení: 50 x 33 cm Hmotnosť: 2 kg Dodávaný v PVC obale pre jednoduché prenášanie a uschovanie.

MOTHERHOOD Vankúš dojčiaci Grey Classics

Dojčiaci vankúš Motherhood je klasický, napriek tomu výnimočný vankúš pre dojčenie. Podkovitý tvar vankúša zaisťuje bábätku maximálne pohodlie, zároveň poskytuje úľavu dojčiacej mamičke obmedzením napätia šije a svalstva. Dojčiace vankúše Motherhood sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov: atestované polyesterové výplne dutého vlákna (so vzduchovým kanálikom zaisťujú objem a pružnosť) a 100% bavlnené obliečky. Dojčiace vankúše Motherhood, ako jedny z mála na trhu, majú certifikát Oeko-Tex Standard 100 (č. IW 00141IW), ktorý je zárukou produktov najvyššej bezpečnosti pre deti. Vankúše na dojčenie Motherhood sú certifikované ako zdravotnícka pomôcka. V čom pomáha kojenie: dojčiaci vankúš uľahčuje mamičkám dojčenie a poskytuje neoceniteľný komfort optimálny, ergonomický tvar poskytuje vášmu bábätku pohodlie, súčasne odľahčuje vášmu chrbtu, znižuje napätie šije ľahko sa prispôsobí požadovanej pozícii pri dojčení a poskytne stabilnú oporu ramien, čo uľahčí bezpečné uloženie bábätka vankúše Motherhood zohľadňujú potreby krčnej chrbtice a pre svoje vlastnosti získali certifikáciu zdravotníckej pomôcky poslúži ako bezpečná opora pre batoľa: pri ležaní na chrbte, vyvádzaní na brušku, držaní stability pri sedení Certifikát Oeko-Tex Standard potvrdzuje, že vankúše sú vhodné pre citlivú pokožku bábätka. Špecifikácia: tvar podkovy polyesterová výplň Lentex Ball duté vlákno, ktoré drží svoj tvar snímateľné bavlnené obliečky certifikát zdravotnej pomôcky a atest Oeko-Tex Standard 100. zloženie : 100% bavlna výplň: polyesterové výplň rozmer vankúša: 36x16x54cm, 155 cm po obvode. Dojčiace vankúše Motherhood sú nielen pohodlné, ale tiež kombinácia nového dizajnu a farebnosti pridáva vankúšom na výnimočnosti.