Plienky a prebaľovanie715 produktov

Najpredávanejšie produkty
1
ANGELCARE Náhradná kazeta Single
Posledný kus na sklade
6,99 €
2
BAMBO Dreamy Night Pants Nohavičky plienkové jednorázové Girls 8-15 rokov (35-50 kg) 10 ks
Posledné 3 kusy
5,35 €
3
ANGELCARE Náhradné kazety 6 ks
3 - 7 dní
39,99 €
Vyfiltorvaných 715 produktov

BAMBO Dreamy Night Pants Nohavičky plienkové jednorázové Girls 8-15 rokov (35-50 kg) 10 ks

Bambo Dreamy Night Pants naťahovacie nočné plienkové nohavičky pre dievčatá aj chlapcov s predychovým povrchom. Špeciálne nočné plienkové nohavičky sú pomocníkom predovšetkým u detí, ktoré trpia nočným pomočovaním. Nový rad je vyvinutý zvlášť pre dievčatá a zvlášť pre chlapcov.   Vyrába ABENA A / S, Dánsko, pri dodržaní najprísnejších kritérií týkajúcich sa výrobnej technológie a použitých materiálov. O kvalite plienkových nohavičiek Bambo Nature dostatočne vypovedá pridelenie prestížnej severskej ekoznačky SWAN, Astma Allergy Nordic certifikácia, štítok FSC či symbol I ´ m green zaručujúci použitie obnoviteľných materiálov pri výrobe samotných výrobkov i ich obalov. Na ich získanie musí výrobca splniť rad prísnych obmedzení – napr. zákaz používania chlóru, optických zjasňovačov alebo iných organických bielidiel, parfumov alebo akýchkoľvek alergénov pri výrobe atď. Hlavným kritériom je dosiahnutie max. ochrany používateľa i životného prostredia pri výrobe i recyklácii.   Vlastnosti a výhody NOVEJ RIADY plienkových nohavičiek Bambo Dreamy Night Pants:   vonkajší povrch zabezpečuje dokonalý pocit suchosti a bezpečia sávové jadro so superabsorbentom okamžite mení tekutinu na gél predýchaný a mäkký povrch – pre maximálnu ochranu detskej pokožky odpružené bočnice a mäkké okraje zabezpečujú dokonalé priľnutie plienky k telu a umožňujú dieťaťu voľnosť pohybu dermatologicky testované nasadzujú sa ako nohavičky, pritom majú všetky vlastnosti ako plienka fungujú ako ozajstná spodná bielizeň a dieťa si ich môže samo nasadiť a sundať predýchaná vonkajšia strana týchto nohavičiek prepúšťa čerstvý vzduch a detská pokožka tak zostáva prirodzene suchá a zdravá tréningové nohavice používajte ako bežné plienky, po použití na bokoch roztrhnite   Zloženie:   Superabsorber (sodium polyacrylate, SAP), virgin cellulose fluff, elemental chlorine free ECF, Polyester/co-polyester integrated acquisition distribution layer in top sheet, white non-woven, Polypropylene (PP) coverstock, permanently hydrophilic, PP non-woven on the sides, hydrophobic, Elastane (Lycra®/Spandex), polyurethane, Breathable textile backsheet (BTBS), polyethylene (PE) foil, PP, calcium carbonate, Hotmelt (glue) sprayed between layers, based on synthetic resin, Siliconized PP, PE, polystyrene-ethylene/butylene-styrene block copolymer (SEBS), Non-sensitizing and without toxic or cancerogenic heavy-metal-containing pigments
AkciaAkcia

Muumi Baby 5 Maxi+ 10-16 kg (66 ks), eko plienky

Eko plienky pre bábätká, ktoré perfektne držia aj pri zvýšenom pohybe. Sú hypoalergénne, neobsahujú žiadne chemikálie, zbytočné vône či pleťové vody. Vyrábané sú iba z certifikovanej BIO fínskej celulózy, bielenej kyslíkom. Sú tak 100% bez chlóru. Plienky sú vybavené indikátorom vlhkosti. Otvorené plienky Nádherne mäkké a k pokožke šetrné otvorené plienky Muumi Baby rastú s vašim dieťaťom. Zadné a bočné gumičky absorpčných plienok zaručujú lepšie uchytenie a zabraňujú bočným únikom, aby vaše dieťa bolo dlhšie šťastné. SUPER MÄKKÝ POVRCHOVÝ MATERIÁL V super mäkkých a jemných plienkach Muumi Baby sa používajú iba dôkladne preskúmané čisté suroviny a priedušné povrchové materiály, ktoré udržujú pokožku vášho dieťaťa suchú a zdravú. SPOĽAHLIVÉ Vynikajúca absorpcia detských plienok Muumi distribuuje vlhkosť rovnomerne po celej plienke, a preto zaručuje účinnú ochranu aj pre aktívne deti. Zadná a bočná elastika medzitým zaručujú lepšie priľnutie a zabraňujú bočným a zadným netesnostiam – vaše dieťa bude tak dlhšie spokojné. ŠETRNÉ K POKOŽKE Do plienok Muumi Baby sa nepridávajú žiadne zbytočné chemikálie, ako je chlór, krémy, vonné látky, glyfosáty, latex, formaldehyd alebo ftaláty – a preto sú vhodné pre citlivú pokožku detí. JEDNODUCHÉ A BEZPEČNÉ Otvorené plienky Muumi Baby sú dimenzované pre dojčatá s hmotnosťou od 2 do 26 kg. Zapínací pásik na otvorené plienky sa ľahko a pohodlne zapína a nastavuje. Očarujúce postavičky Moomin na prednej strane plienky navyše uľahčujú navliekanie plienky na správnu stranu.
AkciaAkcia

Muumi Baby Pants 6 Junior 12-20 kg (20 ks), nohavičkové eko plienky

Plienkové nohavičky Muumi Baby sú určené pre aktívne deti, ktoré sa už učia chodiť. Sú mimoriadne savé a vďaka elastickému materiálu dokonale držia aj pri zvýšenom pohybe, takže poskytujú 100 % ochranu proti pretečeniu. Ľahko sa obliekajú a rovnako ľahko sa po rozopnutí vyzliekajú. Priedušný materiál z čistých a mäkkých rastlinných vlákien udržiava pokožku dieťaťa suchú a zdravú počas dňa aj noci. Plienky sú hypoalergénne, vyrobené z čistej 100 % celulózy pochádzajúcej z fínskych lesov a majú certifikát FSC. Ten sa bieli iba kyslíkom, takže plienky sú vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku. Bez parfumácie a bielenia chlórom Priedušné a savé 100% ochrana proti pretečeniu Šetrné k pokožke Naše plienky neobsahujú žiadne pridané chemikálie, ako je chlór, parfumy alebo glyfosát, ktoré by mohli podráždiť citlivú detskú pokožku. Plienky Muumi Baby sú vyvinuté v spolupráci s Fínskou alergologickou, dermatologickou a astmatologickou federaciou a sú tiež dermatologicky testované. Z hebkej BIO celulózy s certifikátom FSC Vyrobené len z čistých a jemných rastlinných vlákien, ktoré chránia citlivú detskú pokožku pred podráždením a odvádzajú vlhkosť z detskej pokožky. Pokožka zostáva suchá a jemná počas dňa aj noci. 100% bez chlóru Hlavným absorpčným materiálom v našich plienkach je čistá 100 % celulóza pochádzajúca z fínskych lesov a s certifikátom FSC. Je bielená iba kyslíkom, takže plienky sú vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku. Extrémne spoľahlivé Plienky Muumi Baby, ktoré sú krásne mäkké a šetrné k pokožke, dokážu splniť aj tie najnáročnejšie potreby. Vďaka elastickému materiálu dokonale držia aj pri zvýšenom pohybe a poskytujú 100 % ochranu pred pretečením.