Vozítka a odrážadlá94 produktov

Totálny výpredaj
Novoročný výpredaj
Novoročný výpredaj
Najpredávanejšie produkty
Vyfiltorvaných 93 produktov
Doprava
Zadarmo
1+

PUKY Pukylino Grey 2019

Odstrkovadlo PUKY Pukylino šedé 2019.Detské odrážadlo je koncipované tak, aby deti, ktoré urobili svoje prvé krôčiky, mohli vyskúšať a rozvíjať svoje ďalšie schopnosti - nasadanie, zosadanie, odrážanie a riadenie. Vaše deti tak cvičia počiatočné riadenie a pohyby nôh.Vhodné od 1 roku a výšky 75cm. Superľahká konštrukcia 2,5 kg Výška sedadla od zeme 22 cm Výška kroku od 24 do 34 cm Ergonomické tvarované sedadlo Max. nosnosť 20 kg Riadidlá s bezpečnostnými koncovkami Vysoko kvalitné tiché kolieska. Povrchovo odolný práškový náter Nálepky Upozornenie: Nevhodné pre deti staršie ako 36 mesiacov. Dĺžka: 51 cm Šírka: 26 cmVýška sedadla od zeme: 22cmVáha: 2,5 kgNosnosť: 20 kgRozmer balenia: 50,5 x27x17 cmKVALITA: Firma PUKY je už viac ako 60 rokov garantom kompetenčnosti a angažovanosti vo výrobe vozidiel a jedinečného štandardu kvality dizajnu, konštruovania a výroby. BEZPEČNOSŤ: Firma PUKY je priekopníkom v bezpečnosti. Každé vozidlo ponúka vysoko kvalitné bezpečnostné vybavenie, ktoré prechádza kontrolou nezávislého ústavu. INOVÁCIA: Firma PUKY je známa pre svoju inovačnú silu a obohacuje trh novými štandardmi. MOBILITA DETÍ: Firma PUKY sa viac ako 60 rokov zaoberá rozvojom vozidiel na hranie vhodných pre deti a veľmi významne tak prispieva k bezpečnej mobilite detí. DESIGN: Vozidlá firmy PUKY sa vyrábajú pre deti a tak sú pre nich absolútne vhodné.ŠPECIALIZOVANÝ OBCHOD: Najdôležitejším odbytovým partnerom firmy PUKY je špecializovaný obchod. CENA A VÝKON: Produkty značky PUKY nie sú lacné, ale určite sa oplatí si ich zakúpiť. ŽIVOTNOSŤ: Vozidlá značky PUKY sa naďalej vyvíjajú vďaka variabilným komponentom a tým sa predlžuje ich životnosť.PREDAJNÁ CENA VOZIDIEL Z DRUHEJ RUKY: Hodnota vozidiel značky PUKY je vďaka ich výbornej kvalite a dlhej životnosti náhradných dielov veľmi stabilná a tieto vozidlá sú veľmi atraktívne a obľúbené aj ako vozidlá z druhej ruky. SYMPATIE NA TRHU: Značka PUKY dodáva na trh už po niekoľko generácií veľmi obľúbený pohybový tovar, takže malí i veľkí zákazníci nájdu to, po čom ich srdce túži.
Doprava
Zadarmo
1+

PUKY Wutsch Kiwi 2018

Odrážadlo Puky - Wutsch Štvorkolesové odrážadlo PUKY „Wutsch“ pre vaše detičky od 1,5 roka a výšky 80 cm. Jazda na odrážadle je perfektným spôsobom ako pripraviť dieťa na budúcu jazdu na klasickom detskom bicykli. Vaše deti cvičia vďaka odrážadlu počiatočné riadenie a pohyby nôh. Superľahká konštrukcia 2,8 kg. Detské štvorkolesové odrážadlo je koncipované tak, aby deti, ktoré sa práve naučili sedieť a chodiť, mohli trénovať ďalšie schopnosti . Dieťatko na odrážadle systematicky precvičuje silový a vytrvalostný pohyb nožičkami. Vaše deti tak cvičia rovnováhu v koordinácii s prvými pohybmi kĺbov. Vlastnosti: ergonomické sedadlo s držiakom na pohodlný prenos výška sedadla nad zemou 24,5 cm nastaviteľná výška riadidiel s bezpečnostnými koncovkami vysoko kvalitné penové pneumatiky celková dĺžka odrážadla 58 cm superľahká konštrukcia 2,8 kg Rozmery: Dĺžka: 58 cm Šírka: 28 cm Váha: 2,8 kg Nosnosť: 20 kg Rozmer balenia: 53,5 cm x 29 x 17 cm KVALITA: Firma PUKY je už viac ako 60 rokov garantom kompetenčnosti a angažovanosti vo výrobe vozidiel a jedinečného štandardu kvality dizajnu, konštruovania a výroby. BEZPEČNOSŤ: Firma PUKY je priekopníkom v bezpečnosti. Každé vozidlo ponúka vysoko kvalitné bezpečnostné vybavenie, ktoré prechádza kontrolou nezávislého ústavu. INOVÁCIA: Firma PUKY je známa pre svoju inovačnú silu a obohacuje trh novými štandardmi. MOBILITA DETÍ: Firma PUKY sa viac ako 60 rokov zaoberá rozvojom vozidiel na hranie vhodných pre deti a veľmi významne tak prispieva k bezpečnej mobilite detí. DESIGN: Vozidlá firmy PUKY sa vyrábajú pre deti a tak sú pre nich absolútne vhodné.ŠPECIALIZOVANÝ OBCHOD: Najdôležitejším odbytovým partnerom firmy PUKY je špecializovaný obchod. CENA A VÝKON: Produkty značky PUKY nie sú lacné, ale určite sa oplatí si ich zakúpiť. ŽIVOTNOSŤ: Vozidlá značky PUKY sa naďalej vyvíjajú vďaka variabilným komponentom a tým sa predlžuje ich životnosť.PREDAJNÁ CENA VOZIDIEL Z DRUHEJ RUKY: Hodnota vozidiel značky PUKY je vďaka ich výbornej kvalite a dlhej životnosti náhradných dielov veľmi stabilná a tieto vozidlá sú veľmi atraktívne a obľúbené aj ako vozidlá z druhej ruky. SYMPATIE NA TRHU: Značka PUKY dodáva na trh už po niekoľko generácií veľmi obľúbený pohybový tovar, takže malí i veľkí zákazníci nájdu to, po čom ich srdce túži.
Doprava
Zadarmo
1+

PUKY Wutsch Berry 2018

Odstrkovadlo PUKY Wutsch Berry.Detské odrážadlo je koncipované tak, aby deti, ktoré urobili svoje prvé krôčiky, mohli vyskúšať a rozvíjať svoje ďalšie schopnosti - nasadanie, zosadanie, odrážanie a riadenie. Vaše deti tak cvičia počiatočné riadenie a pohyby nôh.Vhodné od 1,5 roku a výšky 80 cm. Superľahká konštrukcia 2,8 kg Výška sedadla od zeme 24 cm Ergonomické tvarované sedadlo s držiakom na pohodlný prenos Nastaviteľná výška riadidiel s bezpečnostnými koncovkami Vysoko kvalitné penové kolieska. Dĺžka: 58 cmŠírka: 28 cmVáha: 2,8 kgNosnosť: 20 kgRozmer balenia: 53,5 x 29 x 17cmKVALITA: Firma PUKY je už viac ako 60 rokov garantom kompetenčnosti a angažovanosti vo výrobe vozidiel a jedinečného štandardu kvality dizajnu, konštruovania a výroby. BEZPEČNOSŤ: Firma PUKY je priekopníkom v bezpečnosti. Každé vozidlo ponúka vysoko kvalitné bezpečnostné vybavenie, ktoré prechádza kontrolou nezávislého ústavu. INOVÁCIA: Firma PUKY je známa pre svoju inovačnú silu a obohacuje trh novými štandardmi. MOBILITA DETÍ: Firma PUKY sa viac ako 60 rokov zaoberá rozvojom vozidiel na hranie vhodných pre deti a veľmi významne tak prispieva k bezpečnej mobilite detí. DESIGN: Vozidlá firmy PUKY sa vyrábajú pre deti a tak sú pre nich absolútne vhodné.ŠPECIALIZOVANÝ OBCHOD: Najdôležitejším odbytovým partnerom firmy PUKY je špecializovaný obchod. CENA A VÝKON: Produkty značky PUKY nie sú lacné, ale určite sa oplatí si ich zakúpiť. ŽIVOTNOSŤ: Vozidlá značky PUKY sa naďalej vyvíjajú vďaka variabilným komponentom a tým sa predlžuje ich životnosť.PREDAJNÁ CENA VOZIDIEL Z DRUHEJ RUKY: Hodnota vozidiel značky PUKY je vďaka ich výbornej kvalite a dlhej životnosti náhradných dielov veľmi stabilná a tieto vozidlá sú veľmi atraktívne a obľúbené aj ako vozidlá z druhej ruky. SYMPATIE NA TRHU: Značka PUKY dodáva na trh už po niekoľko generácií veľmi obľúbený pohybový tovar, takže malí i veľkí zákazníci nájdu to, po čom ich srdce túži.
Doprava
Zadarmo
1+

PUKY MOTO Berry Rosé 2019

PUKY Moto Berry Rosé 2019.PUKYMOTO je detské odrážadlo, ktoré je ergonomicky navrhnuté tak, aby  vypĺňalo medzeru medzi štvorkolesovým odrážadlom a dvoj kolesovým odrážadlom. Podporuje psychomotorický vývoj detí a môžete ho používať v interiéri aj v exteriéri.Vhodné od 1,5 roka a výšky 83cm. Superľahká konštrukcia 2,6 kg Nastaviteľná výška riadidiel od 27 do 29 cm  Výška kroku od 28 do 38 cm Ergonomické tvarované sedadlo s rukoväťou Inteligentné nastavenie sedadla - technológia Smart-Turn Max. nosnosť 20 kg Riadidlá s bezpečnostnými koncovkami Vysoko kvalitné tiché kolieska. Povrchovo odolný práškový náter Upozornenie: Nevhodné pre deti staršie ako 36 mesiacov. Dĺžka: 63 cm Šírka: 18,5 cmVýška: 27-29 cmVáha: 2,6 kgNosnosť: 20 kgRozmer balenia: KVALITA: Firma PUKY je už viac ako 60 rokov garantom kompetenčnosti a angažovanosti vo výrobe vozidiel a jedinečného štandardu kvality dizajnu, konštruovania a výroby. BEZPEČNOSŤ: Firma PUKY je priekopníkom v bezpečnosti. Každé vozidlo ponúka vysoko kvalitné bezpečnostné vybavenie, ktoré prechádza kontrolou nezávislého ústavu. INOVÁCIA: Firma PUKY je známa pre svoju inovačnú silu a obohacuje trh novými štandardmi. MOBILITA DETÍ: Firma PUKY sa viac ako 60 rokov zaoberá rozvojom vozidiel na hranie vhodných pre deti a veľmi významne tak prispieva k bezpečnej mobilite detí. DESIGN: Vozidlá firmy PUKY sa vyrábajú pre deti a tak sú pre nich absolútne vhodné.ŠPECIALIZOVANÝ OBCHOD: Najdôležitejším odbytovým partnerom firmy PUKY je špecializovaný obchod. CENA A VÝKON: Produkty značky PUKY nie sú lacné, ale určite sa oplatí si ich zakúpiť. ŽIVOTNOSŤ: Vozidlá značky PUKY sa naďalej vyvíjajú vďaka variabilným komponentom a tým sa predlžuje ich životnosť.PREDAJNÁ CENA VOZIDIEL Z DRUHEJ RUKY: Hodnota vozidiel značky PUKY je vďaka ich výbornej kvalite a dlhej životnosti náhradných dielov veľmi stabilná a tieto vozidlá sú veľmi atraktívne a obľúbené aj ako vozidlá z druhej ruky. SYMPATIE NA TRHU: Značka PUKY dodáva na trh už po niekoľko generácií veľmi obľúbený pohybový tovar, takže malí i veľkí zákazníci nájdu to, po čom ich srdce túži.
1+

PUKY Pukylino Red

Štvorkolesové odrážadlo PUKY Pukylino pre deti od 1 roka a 75 cm výšky. Vaše deti cvičia vďaka odrážadlu počiatočné riadenie a pohyby nôh. Superľahká konštrukcia 2,5 kg. Detské odrážadlo je koncipované tak, aby deti, ktoré urobili svoje prvé krôčiky, mohli vyskúšať a rozvíjať svoje ďalšie schopnosti – vysadanie, zosadanie, odrážanie a riadenie. Výška sedadla od zeme: 22 cm. Ergonomicky tvarované sedadlo. Rukoväte s bezpečnostnými koncovkami. Vysoko kvalitné tiché kolieska. Dĺžka: 51 cm Šírka: 26 cm Váha: 2,5 kg Nosnosť: 20 kg Rozmer balenia: 50,5 cm x 27 × 17 cm PUKYlino je vybavené dvoma pevnými nápravami, ponúka vysokú stabilitu a je ideálne na osvojenie si prvých pohybových znalostí pre deti od jedného roku. Po mnohých rokoch nepretržitej práce na vývoji je ergonómia ideálna pre deti a bezpečnosť výrobkov sa dostala na najvyššiu úroveň. Je navrhnuté pre použitie na hladkých povrchoch. PUKYlino® podporuje chuť dieťaťa pohybovať sa a zvyšuje polomer pohybu dieťaťa. Ideálne sa hodí ako posuvné vozidlo na získanie prvých skúseností s nastupovaním a vystupovaním, tlačením a riadením. Precvičí sa najmä koordinácia rovnomerných a protichodných pohybov nôh. Okrem toho sa dieťa učí plánovanú zmenu smeru prostredníctvom vlastného riadenia. PUKYlino® je k dispozícii v 4 farbách PUKY®, ružovej, šedej a kivi. PUKYlino® má nový dizajn : Svetlosivá farba je dodávaná s 2 zaujímavými dekoráciami v modrej a ružovej farbe. Moje prvý PUKY® Všetky odrážadlá PUKY® sú navrhnuté tak, aby malé deti, ktoré už môžu sedieť alebo chodiť, ich mohli intuitívne používať na pohyb, čím sa následne ďalej rozvíjajú ich motorické zručnosti. Jednoduché pohyby, ako napríklad odrazenie sa spája do zložitých procesov – čo je pre deti veľmi žiaduce. Najmä potešenie detí z pohybu – a to je veľmi dôležité. Základné pohyby vášho dieťaťa sa môžu rozvíjať a vytvárať dobrý základ pre úspešné učenie sa iba pohybom. Upozornenie: Nevhodné pre deti od 36 mesiacov. Vhodné pre deti od 1 roka. Maximálne celkové zaťaženie môže byť 20 kg.
Doprava
Zadarmo
1+

PUKY Wutsch Red

Odstrkovadlo PUKY Wutsch Red.Detské odrážadlo je koncipované tak, aby deti, ktoré urobili svoje prvé krôčiky, mohli vyskúšať a rozvíjať svoje ďalšie schopnosti - nasadanie, zosadanie, odrážanie a riadenie. Vaše deti tak cvičia počiatočné riadenie a pohyby nôh.Vhodné od 1,5 roku a výšky 80 cm. Superľahká konštrukcia 2,8 kg Výška sedadla od zeme 24 cm Ergonomické tvarované sedadlo s držiakom na pohodlný prenos Nastaviteľná výška riadidiel s bezpečnostnými koncovkami Vysoko kvalitné penové kolieska. Dĺžka: 58 cmŠírka: 28 cmVáha: 2,8 kgNosnosť: 20 kgRozmer balenia: 53,5 x 29 x 17cmKVALITA: Firma PUKY je už viac ako 60 rokov garantom kompetenčnosti a angažovanosti vo výrobe vozidiel a jedinečného štandardu kvality dizajnu, konštruovania a výroby. BEZPEČNOSŤ: Firma PUKY je priekopníkom v bezpečnosti. Každé vozidlo ponúka vysoko kvalitné bezpečnostné vybavenie, ktoré prechádza kontrolou nezávislého ústavu. INOVÁCIA: Firma PUKY je známa pre svoju inovačnú silu a obohacuje trh novými štandardmi. MOBILITA DETÍ: Firma PUKY sa viac ako 60 rokov zaoberá rozvojom vozidiel na hranie vhodných pre deti a veľmi významne tak prispieva k bezpečnej mobilite detí. DESIGN: Vozidlá firmy PUKY sa vyrábajú pre deti a tak sú pre nich absolútne vhodné.ŠPECIALIZOVANÝ OBCHOD: Najdôležitejším odbytovým partnerom firmy PUKY je špecializovaný obchod. CENA A VÝKON: Produkty značky PUKY nie sú lacné, ale určite sa oplatí si ich zakúpiť. ŽIVOTNOSŤ: Vozidlá značky PUKY sa naďalej vyvíjajú vďaka variabilným komponentom a tým sa predlžuje ich životnosť.PREDAJNÁ CENA VOZIDIEL Z DRUHEJ RUKY: Hodnota vozidiel značky PUKY je vďaka ich výbornej kvalite a dlhej životnosti náhradných dielov veľmi stabilná a tieto vozidlá sú veľmi atraktívne a obľúbené aj ako vozidlá z druhej ruky. SYMPATIE NA TRHU: Značka PUKY dodáva na trh už po niekoľko generácií veľmi obľúbený pohybový tovar, takže malí i veľkí zákazníci nájdu to, po čom ich srdce túži.
Totálny výpredaj
Novoročný výpredaj
Novoročný výpredaj