Trojkolka Prime, Grey

Značka Zopa
Kód produktu BD686268624549
144,90 € s DPH 175,00 €
3 - 7 dní
  • Osobný odber na výdajnom mieste v Senci: 5.10.2023
  • Doručenie kuriérom najneskôr do: 6.10.2023
  • Doprava: 3,99 €
points Nákupom získate
144 bodov
Nákup na splátky Nákup na splátky
mesačne už od 10,00 €
za MEGA ceny
Popis produktu

Trojkolka Prime, Grey

Poznávanie života je predsa zábava!

Vášho malého nezbedníka už obyčajné prechádzky neberu? Ponúknite mu niečo oveľa zábavnejšie! Posaďte ho do sedla tohto hustokrutého motocyklového Orieme! Očká mu zasvietia a každý špacír pre neho bude nielen príjemným zážitkom, ale aj radosť z objavovania očami skoro tutového motorkárov či cyklistove! Toto zbrusu nové odrážadlo - zo stajne Qplay a pod vlajkou Zopa - mu totiž pomôže s trénovaním stability a rovnováhy, a to až do doby, než presedla na klasický bicykel s pedálmi.

Buďte si však istí, že vaša nová motocyklová hviezda možno ani nebude chciet z Racera zliezť! Až sa tak predsa len stane, vďaka nízkej vahe iba 3,7 kg, odrážadlo lahko prenesiete aj v jednej ruke. A nebojte sa, Racer, hoci je veľmi ľahký, vďaka konštrukcii z horčíka je aj zaručený pevný.

Malý motorkár = veľký pohodár!

Ked si toto vytunené vozítko lepšie prehliadnete, zistíte, že pre mega pohodu vášho malého pretekára je vybavené mäkčeným sedákom a gumovými úchytmi na riadidlách, ktore navyše chráni jeho ruky v pripade nečakanej nehody. Vďaka možnosti nastavenia výšky riadidiel aj sedadlá, bude vášmu drobcovi, ktory rastie ako z vody, jazda vždy maximálne príjemný.

Zdravý dopravný a zábavný prostriedok, ktory neomrzí

Už sa mozem zacat tešiť! Nielen moderný dizajn a výber farieb totiž zaručí, že sa do svojho Racera každý dieťatko hneď zamiluje. Ako mávnutím prútika sa u neho s tím vykúzli aj kopec nadšením pre vela zdravého pohybu.

Prednosti Odrážedla v kocke:

- Pre deti od 2 do 4 rokov
- Moderný športový dizajn
- Kvalitný magnéziový rám
- Mäkčené sedátko
- Gumová riadidlá
- Výškovo nastaviteľné sedadlo
- Výškovo nastaviteľné riadítka
- Priemer kolies 28 cm
- Nízka hmotnosť

Recenzie
0 hodnotení
Zakúpilo 51 + zákazníkov
za MEGA ceny