Náplň Fluval molitan FX4/FX5/FX6
Molitanová vložka Fluval Foam pre externé filtre FX-4, FX-5 a FX-6 je kľúčovým komponentom pre zabezpečenie krištáľovo čistej vody vo vašom akváriu. Tento náhradný filtračný materiál je navrhnutý presne pre potreby vysokovýkonných filtračných systémov série FX, kde plní dôležitú úlohu pri mechanickej aj biologickej filtrácii.
Špecifikácia: Originálna molitanová náplň (Foam Block) určená pre externé filtre Fluval FX-4, FX-5 a FX-6. Materiál je prispôsobený na zachytávanie hrubých nečistôt a zároveň poskytuje priestor pre kolonizáciu užitočných baktérií.
Podrobný popis: Táto molitanová vložka je špeciálne tvarovaná tak, aby presne zapadla do filtračného koša a zabránila tak obtoku vody (bypassu). Jej hustá štruktúra efektívne zachytáva organický odpad, nespotrebované krmivo a iné mechanické častice, čím chráni následné biologické a chemické médiá pred predčasným zanesením. Vďaka pórovitosti materiálu slúži molitan aj ako vynikajúci podklad pre biologickú filtráciu, kde dochádza k rozkladu škodlivých dusíkatých látok. Pravidelná výmena alebo čistenie tejto vložky zabezpečuje optimálny prietok filtra a udržiava zdravé prostredie pre ryby a rastliny.
- Kompatibilita: Fluval FX-4, FX-5, FX-6
- Materiál: Vysoko kvalitná filtračná pena
- Funkcia: Mechanická a biologická filtrácia
- Hlavné výhody: Presný strih pre sériu FX, vysoká kapacita zachytávania nečistôt
- Údržba: Opakovane použiteľná (po prepláchnutí v akváriovej vode)

Prihlás sa do odberu noviniek