Elektronické hračky53 produktov

za MEGA ceny
Najpredávanejšie produkty
1
Kidizoom Smart Watch DX7 - ružové
3 - 7 dní
81,84 €
2
Kidi Super Star SK - ružová
3 - 7 dní
70,52 €
3
Little Tikes Tobi Kamarát Beeper
Posledné 4 kusy
9,90 € 25,90 €
Vyfiltorvaných 53 produktov
5+

Kidizoom Smart Watch DX7 - ružové

Kidizoom Smart Watch DX7 - ruzové TECH Kidizoom Smart Watch DX7 vo veselej ruzovej farbe sú tie najzábavnejšie a najinteligentnejšie hodinky pre deti. Prichádzajú s novými funkciami a možnosťami, ako ich využiť. Deti budú nadšené zo všetkých tých hier, kamery, foťáku, hlasového záznamníka s meničom hlasu alebo napríklad budíka a stopiek. Neraz príde vhod aj jednoduchá kalkulačka či kalendár. Celú už aj tak bohatú plejádu funkcií hodiniek VTech Kidizoom Smart Watch DX7 možno ľahko rozšíriť pomocou mobilnej aplikácie Learning Lodge. Odlíšiť sa od kamarátov môžu deti originálnymi zobrazeniami ciferníkov podľa ich výberu z bohatej ponuky. Kľúčové vlastnosti VTECH Kidizoom Smart Watch DX7Inteligentné detské hodinky s mnohými funkciamiAnalógové aj digitálne zobrazenie času v mnohých veselých 3D zobrazeniach8 hier a 3 pohybové hryHodinky Kidizoom majú fotoaparát a natáčajú aj videáMnoho ďalších funkcií získate pomocou aplikácie Learning LodgeKalkulačka na základné počty, kalendár, stopky, budík a časovačJedny hodinky, veľa zábavy!Detské hodinky VTech Kidizoom Smart Watch DX7 ponúknu deťom 8 zábavných hier, ktoré možno hrať priamo na dotykovom displeji hodiniek. Okrem toho môžu vďaka pohybovému senzoru zabudovanému priamo v hodinkách využiť ďalšie tri špeciálne pohybové hry. Pre fotky, videá a hlasový záznamník s meničom hlasu majú hodinky vyhradený dostatok úložného priestoru. Zobrazenie času si môžu deti navoliť analógové alebo digitálne a vyberať navyše môžu z mnohých zábavných 3D zobrazení ciferníka. A čo tak sa naučiť časové údaje v angličtine? Ani to nie je s hodinkami VTech Kidizoom problém.
5+

Kidizoom Smart Watch DX7 - maskáčové

Kidizoom Smart Watch DX7 - maskáčové TECH Kidizoom Smart Watch DX7 vo veselej maskáčovej farbe sú tie najzábavnejšie a najinteligentnejšie hodinky pre deti.   Prichádzajú s novými funkciami a možnosťami, ako ich využiť. Deti budú nadšené zo všetkých tých hier, kamery, foťáku, hlasového záznamníka s meničom hlasu alebo napríklad budíka a stopiek. Neraz príde vhod aj jednoduchá kalkulačka či kalendár. Celú už aj tak bohatú plejádu funkcií hodiniek VTech Kidizoom Smart Watch DX7 možno ľahko rozšíriť pomocou mobilnej aplikácie Learning Lodge. Odlíšiť sa od kamarátov môžu deti originálnymi zobrazeniami ciferníkov podľa ich výberu z bohatej ponuky. Kľúčové vlastnosti VTECH Kidizoom Smart Watch DX7 Inteligentné detské hodinky s mnohými funkciami Analógové aj digitálne zobrazenie času v mnohých veselých 3D zobrazeniach 8 hier a 3 pohybové hry Hodinky Kidizoom majú fotoaparát a natáčajú aj videá Mnoho ďalších funkcií získate pomocou aplikácie Learning Lodge Kalkulačka na základné počty, kalendár, stopky, budík a časovač Jedny hodinky, veľa zábavy! Detské hodinky VTech Kidizoom Smart Watch DX7 ponúknu deťom 8 zábavných hier, ktoré možno hrať priamo na dotykovom displeji hodiniek. Okrem toho môžu vďaka pohybovému senzoru zabudovanému priamo v hodinkách využiť ďalšie tri špeciálne pohybové hry. Pre fotky, videá a hlasový záznamník s meničom hlasu majú hodinky vyhradený dostatok úložného priestoru. Zobrazenie času si môžu deti navoliť analógové alebo digitálne a vyberať navyše môžu z mnohých zábavných 3D zobrazení ciferníka. A čo tak sa naučiť časové údaje v angličtine? Ani to nie je s hodinkami VTech Kidizoom problém.
5+

Kidizoom Smart Watch DX7 - modré

Kidizoom Smart Watch DX7 - modré TECH Kidizoom Smart Watch DX7 vo veselej modrej farbe sú tie najzábavnejšie a najinteligentnejšie hodinky pre deti. Prichádzajú s novými funkciami a možnosťami, ako ich využiť. Deti budú nadšené zo všetkých tých hier, kamery, foťáku, hlasového záznamníka s meničom hlasu alebo napríklad budíka a stopiek. Neraz príde vhod aj jednoduchá kalkulačka či kalendár. Celú už aj tak bohatú plejádu funkcií hodiniek VTech Kidizoom Smart Watch DX7 možno ľahko rozšíriť pomocou mobilnej aplikácie Learning Lodge. Odlíšiť sa od kamarátov môžu deti originálnymi zobrazeniami ciferníkov podľa ich výberu z bohatej ponuky. Kľúčové vlastnosti VTECH Kidizoom Smart Watch DX7Inteligentné detské hodinky s mnohými funkciamiAnalógové aj digitálne zobrazenie času v mnohých veselých 3D zobrazeniach8 hier a 3 pohybové hryHodinky Kidizoom majú fotoaparát a natáčajú aj videáMnoho ďalších funkcií získate pomocou aplikácie Learning LodgeKalkulačka na základné počty, kalendár, stopky, budík a časovačJedny hodinky, veľa zábavy!Detské hodinky VTech Kidizoom Smart Watch DX7 ponúknu deťom 8 zábavných hier, ktoré možno hrať priamo na dotykovom displeji hodiniek. Okrem toho môžu vďaka pohybovému senzoru zabudovanému priamo v hodinkách využiť ďalšie tri špeciálne pohybové hry. Pre fotky, videá a hlasový záznamník s meničom hlasu majú hodinky vyhradený dostatok úložného priestoru. Zobrazenie času si môžu deti navoliť analógové alebo digitálne a vyberať navyše môžu z mnohých zábavných 3D zobrazení ciferníka. A čo tak sa naučiť časové údaje v angličtine? Ani to nie je s hodinkami VTech Kidizoom problém.
za MEGA ceny