99,00 € s DPH
3 - 7 dní
  • Osobný odber na výdajnom mieste v Senci: 2.10.2023
  • Doručenie kuriérom najneskôr do: 3.10.2023
  • Doprava: 3,99 €
points Nákupom získate
99 bodov
Pozri LEGO®
LEGO®
LEGO®
Popis produktu

CHICCO Nosič detí Hip Seat - Denim

Chicco Hip Seat je nový praktický, ergonomický a viacúčelový nosič detí s odnímateľnou opornou sedacou základňou, uspokojujúci všetky potreby nosenia detí.
 
 Nosič je tvorený 2 časťami – spevnenou základňou a detským nosičom – ktoré môžu byť použité spolu alebo samostatne a tak vytvárať až 3 rôzne produkty a množstvo spôsobov nosenia detí.
 
 1. Detský nosič so základňou
 Chicco Hip Seat v spojení detského nosiča a opornej základne vytvára pohodlné a prirodzene sedenie pre dieťa a zároveň pomáha rozložiť váhu dieťa okolo rodičovského tela.
 
 2. Oporná základňa
 Spevnená základňa bez nosiča slúži ako rozšírenie bokov rodiča. Ideálne v prípade, keď držíte dieťa jednou rukou. Základňa pomáha rozložiť váhu dieťaťa a zároveň rodičom držať správnu polohu tela.
 
 3. Detský nosič
 Bez základne je nosič šikovným a tradičným riešením nosenia detí. Nosič môžete mať po ruke vždy, keď ho budete potrebovať.
 
 Nosič Chicco Hip Seat ma rôzne možnosti nosenia dieťaťa:
 - Od narodenia
 Detsky nosič (bez základne) môžete využiť ako samostatný nosič a nosiť dieťa smerom k rodičovi. Nosnosť takéhoto nosiča je do 9kg. Rovnako môžete využiť opornú základňu a prenášať dieťa jemne položené na základni v novorodeneckej polohe.
 

Od 3 mesiacov
 Detský nosič so základnou vám pomôže lepšie rozložiť zvyšujúcu sa váhu dieťaťa a poskytne mu dostatok pohodlia a priestoru pre nosenie tvárou k vám.
 Opornú základňu môžete plne využiť ako oporu pre nosenie tvárou k vám, od vás i na boku. Ako len vám a vášmu dieťaťu vyhovuje.
 
 - Od 6 mesiacov
 Dieťa môže začať objavovať svet navôkol. Nosič spolu so základňu vytvoria ideálny priestor na nosenie dieťaťa smerom od vás. Dieťa tak plne môže objavovať svet okolo neho. A pre dlhšie výlety je tu možnosť použiť nosič Chicco Hip Seat aj ako nosič dieťaťa na chrbte.
 

  • Nosnosť nosiča spolu so základňou, ako aj základne v samostatnom prevedení je až 15kg.
  • Nosnosť nosiča bez základne je 9kg.
  • Pre maximum pohodlia rodiča pri nosení je nosič vybavený širokým polstrovaním.
  •  O komfort dieťaťa sa stará nastaviteľná opora hlavičky a krku, ako aj odnímateľný panel so sieťovinou na chrbte nosiča pre zabezpečenie ventilácie.
  • V prípade nepriazne počasia má nosič zabudovanú ochrannú kapucňu.
  • Aby dieťa neokusovalo popruhy nosiča počas obdobia rastúcich zúbkov, môžete na nosiči využiť malú podušku na hryzkanie.
  • Pre uloženie drobností ako kľúčov a mobilu môžete využiť praktické vrecko so zipsom na základni nosiča.
Recenzie
0 hodnotení
Zakúpilo 3 + zákazníci
Pozri LEGO®
LEGO®
LEGO®