180,90 € s DPH
Na sklade > 5 ks
  • Osobný odber na výdajnom mieste v Senci: 22.9.2023
  • Doručenie kuriérom najneskôr do: 25.9.2023
  • Doprava: 3,99 €
points Nákupom získate
180 bodov
Nákup na splátky Nákup na splátky
mesačne už od 10,00 €
za MEGA ceny
Popis produktu

BERG Biky Trail Green Handbrake

BERG Biky Trail Green Handbrake je balančný bicykel pre deti vo veku od 2 do 5 rokov, ktoré sú pripravené zvoliť si vlastnú cestu. Či už chcete preskúmať mesto alebo si užiť drsnejší terén, tento Biky je pripravený na dobrodružstvo. Má teda štýlový off-roadový vzhľad, skvelé blatníky, ručnú brzdu a prispôsobiteľnú poznávaciu značku.
Rovnako ako ostatné modely z rodiny Biky, aj tento balančný bicykel má obmedzovač vychýlenia riadidiel, nastaviteľné sedlo a pohodlné pneumatiky.
Ste pripravení na dobrodružstvo?

Off-roadový vzhľad

Vďaka off-roadovému vzhľadu je tento Biky jedinečný. Tí, ktorí majú zmysel pre detail, okamžite uvidia výrazné 12-palcové kolesá s pneumatikami skinwall. Ak sa pozriete pozorne, všimnete si oranžové predné a zadné náboje. Biky je tiež vybavený pohodlnými oranžovými rukoväťami, vankúšikom na riadidlách a pevnou dvojitou prednou vidlicou. Predná vidlica je vyrobená z hliníka, vďaka čomu je tento Biky pekný a ľahký.
Ak máte radi rýchlosť, potom je kontrola a bezpečnosť veľmi dôležitá. Preto sa môžete spoľahnúť na ručnú brzdu. Táto ručná brzda je navrhnutá tak, aby ste ju mohli vždy ľahko stlačiť, keď chcete spomaliť.

Príslušenstvo

  •  Off-roadový vzhľad dotvárajú robustné blatníky. To znamená, že sa nemusíte nechať brzdiť blatom alebo zlým počasím. Tieto pevné čierne blatníky sú dostupné aj samostatne a pasujú aj na ostatné modely BERG Biky.
  •  Svoje meno a pretekárske číslo môžete nalepiť na dodaný štítok s evidenčným číslom. Môžete to jednoducho urobiť pomocou dodaného hárku s nálepkami. Túto tabuľku s evidenčným číslom potom ľahko namontujete na riadidlá a môžete začať pretekať!

Sila ľahkosti

BERG použil najnovšie výrobné techniky, aby boli balančné bicykle Biky čo najľahšie. Napríklad všetky modely Biky majú ľahký magnéziový rám. Dobrá ergonómia znamená, že vždy sedíte správne. Biky rastie s vami! Vďaka nízkemu nášľapnému žľabu a výškovo nastaviteľnému sedadlu je Biky vhodný pre deti od 85 do 120 cm. Nastavte si Biky do výšky, ktorá vám vyhovuje, zosadnite a položte nohy na stupačky s protišmykovou páskou. Čoskoro nájdete rovnováhu a môžete si užívať slobodu, ktorú vám váš Biky prináša!

Ovládané riadenie a brzdenie
Nielenže je to skvelá zábava objavovať svet na bicykli, je to tiež perfektný spôsob, ako sa naučiť udržiavať rovnováhu a riadiť. Je to zábavný spôsob, ako sa pripraviť na samostatnú jazdu na bicykli.

Recenzie
0 hodnotení
Zakúpilo 33 + zákazníkov
za MEGA ceny