Vírivé bazény(13 produktov)

Najpredávanejšie produkty
1
_vyr_863aspen.jpg
NetSpa nafukovacia vírivka ASPEN
Posledné 3 kusy
439,00 € 560,00 €
2
fdthrthrth.jpg
Nafukovacia mobilná vírivka BeneoSpa pre 4 osoby, antracitová
Posledný kus na sklade
349,00 €
3
Caiman.jpg
NetSpa nafukovacia vírivka Caiman
3 - 7 dní
690,00 €
Vyfiltorvaných 13 produktov
fdthrthrth.jpg
Doprava
Zadarmo
3+

Nafukovacia mobilná vírivka BeneoSpa pre 4 osoby, antracitová

Nafukovacia mobilná vírivka BeneoSpa pre 4 osoby, antracitová Laminovaný PVC termokryt s hliníkovou fóliou pre udržanie teploty vody.Komorová štruktúra dodáva pevnosť, odolnosť a je priestorovo úspornáSkvelá pre rodinu, párty s priateľmi, a rovnako tak pre zamilované dvojice.Zmente svoj dom či byt s terasou na luxusné sídlo so špičkovou vírivkou BeneoSpa!Liečebný prínos perlinkovej masáže preukázala rad lekárskych štúdií. Najčastejšie sa spomínajú priaznivé účinky na pohybový aparát. Uvoľňujúci vplyv na psychickú stránku človeka. Jej nespochybniteľný prínos je potom na našu pokožku. Bublinky ju prekrvujú, masírujú a zlepšujú látkovú výmenu. Perlička teda uvoľňuje, ľahko prekrvuje a má sedatívne (tíšiace) účinky. BeneoSpa mobilná vírivka má skvelý pomer cena / výkon. Vonkajší priemer je 180 cm a pojme pohodlne 4 dospelých osôb. So zabudovaným samonafukovacím systémom je vírivka pripravená na používanie za pár minút, a to absolútne bez námahy.Pomocou integrovaného ohrevu si môžete zvoliť teplotu kúpeľa resp. masáže, ktorá Vám najviac vyhovuje. Môžete si tak dopriať teplú uvoľňujúci kúpeľ (teplota vody 35 ° C až 38 ° C) alebo kúpeľ horúcou (teplota vody 38–42 ° C). Prietokový ohrev vody umožňuje zvyšovať teplotu až o 1,5 ° C za hodinu až do maximálnej teploty 42 ° C. Ovládací panel je zabudovaný do lemu vírivky pre maximálny komfort používania. Rozmery: Vonkajší priemer: 180 cm, vnútorný priemer 140 cm, výška 65 cm Objem: 800 litrov Vhodný pre 4 dospelé osoby Laminované PVC pre extra tuhosť a dlhú životnosť Počet trysiek: 130 s priemerom 3 mm a výkonom 600W Balenie obsahuje: Vírivku, kartušový filter, izolačnú podložku, termokryt a opravnú súpravu Výkonný prietokový ohrev vody umožňuje zvyšovať teplotu až o 1,5 ° C za hodinu až do maximálnej teploty 42 ° C. Exkluzívna antracitová farba Automatická regulácia teploty vody Zabudovaný ohrievač vody s výkonom 1200W Samonafukovací systém Dĺžka prívodného kábla 3,5 m Filter: 12V CC, 50Hz 30W, 1880 L / 420 gallon / h Váha: 22 kg   Technické špecifikácie Kapacita 4 osoby Materiál 0,60 mm / 24 kaliber K80 stály polyester laminovaný PVC Objem 800 litrov Vonkajší priemer 180 cm Vnútorný priemer 140 cm Výška vírivky 65 cm Počet trysiek 130 Priemer trysiek 3 mm Vykurovací výkon 1200W/1.63HP Výkon trysiek 600W/0.81HP Dĺžka prívodného kábla 3,5 m Filtrácia Kartušový filter 12V CC, 50Hz 30W, 1880 Liter/h Vrchný kryt Laminovaný PVC termokryt s hliníkovou fóliou a bezpečnostnými uzávermi Hmotnosť vírivky 22 kg

_vyr_863aspen.jpg
Doprava
Zadarmo
0+

NetSpa nafukovacia vírivka ASPEN

NetSpa nafukovacia vírivka ASPENKompaktný a elegantný vďaka štvorcovému formátu je ideálny pre 4 osoby. Štýlové a robustné, Aspen ponúka ultra odolnú PVC laminovanú koženkovú vložku a perlovú vnútornú vložku.Aspen prichádza s inteligentným a ekonomickým trojfunkčným blokom motora: kúrenie, masáž a filtrácia. Kapacita: 4 osoby Vnútorné rozmery: 128 cm x 128 x 70 cm Vonkajšie rozmery: 168 cm x 168 cm x 70 cm Objem vody 700 L Hmotnosť: 27 kg Vzduchové trysky: 110 Ohrev vody: 1500 W Max teplota vody: 42 °C Napájanie: 220 - 240 50 Hz Masážne čerpadlo: 650 W Cirkulačné čerpadlo: 1200 L / h Súčasť balenia: Podložka pod vírivku 2x kartušový filter Vrchná krycia plachta Hadica na nafúknutie vírivky Návod Prúdový chránič Separačná sada   V perličkovom kúpeli stúpajúce perličky pod tlakom pôsobia stimulačne na pokožku, znižujú svalové napätie a zvyšujú látkovú premenu, zlepšujú vnútorné dýchanie. Okrem toho bublinky pokožku tela jemne masírujú a zároveň ju prekrvujú. Kúpeľ je vhodný pri jednostrannom zaťažení chrbtice, nadmernom strese a poruchách prekrvenia, pri chorobách pohybového systému a kĺbov, klimakterických ťažkostiach i chorobnej únave. Z tejto mobilnej vírivky sa stane celkom iste hlavné centrum Vašej záhrady. Relaxujte s rodinou, relaxujte s priateľmi ... vírivka Vás prekvapí svojou eleganciou a praktickosťou. Vírivka  je určená najmä pre ľudí, ktorí majú radi priestor a chcú efektívne zaplniť roh terasy alebo záhrady. 110 vzduchových trysiek, s 700 litrami vody, vytvára príjemné útočisko po náročnom pracovnom dni. Poskytuje dostatok priestoru pre 4 dospelé osoby. Prenosné - nafukovacie vírivky môžete použiť jednak ako vonkajšie alebo aj do akéhokoľvek interiéru. Akákoľvek vírivka Sspa vyniká svojou kvalitou spracovania a pokročilým dizajnom. Naša rada nafukovacích vírivých vaní obsahuje kompletný sortiment víriviek od troch až pre šesť osôb. Výhodou je jednoduchá inštalácia a manipulácia, ktorú zvládne naozaj každý. Ak nafukovaciu vírivku používate ako vonkajšiu, v zime ju môžete jednoducho premiestniť do interiéru a užívať si ďalej kvalitnú perličkovú masáž. Nafukovacie vírivky sú vhodné na akékoľvek akcie, či už je to vírivka pre dvoch alebo väčšie mobilné vírivky. Vaša párty bude nezabudnuteľná. Vyberte si Váš model vírivky - ešte dnes!

_vyr_869montana.jpg
Doprava
Zadarmo
0+

NetSpa nafukovacia vírivka MONTANA L

NetSpa nafukovacia vírivka MONTANA LJeho vyhľadávaný dizajn z neho robí skutočný objekt dekorácie interiéru alebo exteriéru. Tento kúpeľ je navrhnutý v ultra odolnej PVC vrstvenej koženkovej podšívke a perleťovej vložke a kombinuje technológiu a robustnosť.K dispozícii v dvoch veľkostiach - 4 a 6 miest - Montana má vonkajší blok motora pre efektívnu filtráciu, efektívnu masáž a rýchle a výkonné vykurovanie. Kapacita: 4 osôb Vnútorné rozmery: 130 x 70 cm Vonkajšie rozmery: 175 x 70 cm Objem vody: 700 L Hmotnosť: 25 kg Vzduchové trysky: 110 Ohrev vody: 1500 W Max teplota vody: 42 °C Napájanie: 220 - 240 50 Hz Masážne čerpadlo: 650 W Cirkulačné čerpadlo: 40 W   Súčasť balenia: Podložka pod vírivku 2x kartušový filter Vrchná krycia plachta Hadica na nafúknutie vírivky Návod Prúdový chránič Separačná sada   V perličkovom kúpeli stúpajúce perličky pod tlakom pôsobia stimulačne na pokožku, znižujú svalové napätie a zvyšujú látkovú premenu, zlepšujú vnútorné dýchanie. Okrem toho bublinky pokožku tela jemne masírujú a zároveň ju prekrvujú. Kúpeľ je vhodný pri jednostrannom zaťažení chrbtice, nadmernom strese a poruchách prekrvenia, pri chorobách pohybového systému a kĺbov, klimakterických ťažkostiach i chorobnej únave. Z tejto mobilnej vírivky sa stane celkom iste hlavné centrum Vašej záhrady. Relaxujte s rodinou, relaxujte s priateľmi ... vírivka Vás prekvapí svojou eleganciou a praktickosťou. Vírivka je určená najmä pre ľudí, ktorí majú radi priestor a chcú efektívne zaplniť roh terasy alebo záhrady. Prenosné - nafukovacie vírivky môžete použiť jednak ako vonkajšie alebo aj do akéhokoľvek interiéru. Akákoľvek vírivka  vyniká svojou kvalitou spracovania a pokročilým dizajnom. Naša rada nafukovacích vírivých vaní obsahuje kompletný sortiment víriviek od troch až pre šesť osôb. Výhodou je jednoduchá inštalácia a manipulácia, ktorú zvládne naozaj každý. Ak nafukovaciu vírivku používate ako vonkajšiu, v zime ju môžete jednoducho premiestniť do interiéru a užívať si ďalej kvalitnú perličkovú masáž. Nafukovacie vírivky sú vhodné na akékoľvek akcie, či už je to vírivka pre dvoch alebo väčšie mobilné vírivky. Vaša párty bude nezabudnuteľná. Vyberte si Váš model vírivky - ešte dnes!

_vyr_868malibu.jpg
Doprava
Zadarmo
0+

NetSpa nafukovacia vírivka MALIBU L

NetSpa nafukovacia vírivka MALIBU LS elegantným a moderným dizajnom sa tieto 4 alebo 6-miestne nafukovacie kúpele perfektne zmestia do moderného alebo klasického priestoru.Tento kúpeľný komplex pozostáva z ultra odolného PVC laminovaného koženkového obloženia a perlovej vložky, ktorá pozýva rodinu na nezabudnuteľné chvíle relaxácie.Rovnako ako u iných modelov radu NetSpa, malibu má inteligentnú a ekonomickú jednotku vonkajšieho motora s tromi funkciami: kúrením, masážou a filtráciou. Kapacita: 4 osôb Vnútorné rozmery: 130 x 70 cm Vonkajšie rozmery: 175 x 70 cm Objem vody: 700 L Hmotnosť: 25 kg Vzduchové trysky: 110 Ohrev vody: 1500 W Max teplota vody: 42 °C Napájanie: 220 - 240 50 Hz Masážne čerpadlo: 650 W Cirkulačné čerpadlo: 40 W   Súčasť balenia: Podložka pod vírivku 2x kartušový filter Vrchná krycia plachta Hadica na nafúknutie vírivky Návod Prúdový chránič Separačná sada   V perličkovom kúpeli stúpajúce perličky pod tlakom pôsobia stimulačne na pokožku, znižujú svalové napätie a zvyšujú látkovú premenu, zlepšujú vnútorné dýchanie. Okrem toho bublinky pokožku tela jemne masírujú a zároveň ju prekrvujú. Kúpeľ je vhodný pri jednostrannom zaťažení chrbtice, nadmernom strese a poruchách prekrvenia, pri chorobách pohybového systému a kĺbov, klimakterických ťažkostiach i chorobnej únave. Z tejto mobilnej vírivky sa stane celkom iste hlavné centrum Vašej záhrady. Relaxujte s rodinou, relaxujte s priateľmi ... vírivka Vás prekvapí svojou eleganciou a praktickosťou. Vírivka je určená najmä pre ľudí, ktorí majú radi priestor a chcú efektívne zaplniť roh terasy alebo záhrady. Prenosné - nafukovacie vírivky môžete použiť jednak ako vonkajšie alebo aj do akéhokoľvek interiéru. Akákoľvek vírivka  vyniká svojou kvalitou spracovania a pokročilým dizajnom. Naša rada nafukovacích vírivých vaní obsahuje kompletný sortiment víriviek od troch až pre šesť osôb. Výhodou je jednoduchá inštalácia a manipulácia, ktorú zvládne naozaj každý. Ak nafukovaciu vírivku používate ako vonkajšiu, v zime ju môžete jednoducho premiestniť do interiéru a užívať si ďalej kvalitnú perličkovú masáž. Nafukovacie vírivky sú vhodné na akékoľvek akcie, či už je to vírivka pre dvoch alebo väčšie mobilné vírivky. Vaša párty bude nezabudnuteľná. Vyberte si Váš model vírivky - ešte dnes!

_vyr_862malibu.jpg
Doprava
Zadarmo
0+

NetSpa nafukovacia vírivka MALIBU XL

NetSpa nafukovacia vírivka MALIBU XL S elegantným a moderným dizajnom sa tieto 4 alebo 6-miestne nafukovacie kúpele perfektne zmestia do moderného alebo klasického priestoru.Tento kúpeľný komplex pozostáva z ultra odolného PVC laminovaného koženkového obloženia a perlovej vložky, ktorá pozýva rodinu na nezabudnuteľné chvíle relaxácie.Rovnako ako u iných modelov radu NetSpa, malibu má inteligentnú a ekonomickú jednotku vonkajšieho motora s tromi funkciami: kúrením, masážou a filtráciou. Kapacita: 6 osôb Vnútorné rozmery:  160 x 70 cm Vonkajšie rozmery: 204 x 70 cm Objem vody: 930 L Hmotnosť: 30 kg Vzduchové trysky: 140 Ohrev vody: 1500 W Max teplota vody: 42 °C Napájanie: 220 - 240  50 Hz Masážne čerpadlo: 650 W Cirkulačné čerpadlo: 40 W   Súčasť balenia: Podložka pod vírivku 2x kartušový filter Vrchná krycia plachta Hadica na nafúknutie vírivky Návod Prúdový chránič Separačná sada   V perličkovom kúpeli stúpajúce perličky pod tlakom pôsobia stimulačne na pokožku, znižujú svalové napätie a zvyšujú látkovú premenu, zlepšujú vnútorné dýchanie. Okrem toho bublinky pokožku tela jemne masírujú a zároveň ju prekrvujú. Kúpeľ je vhodný pri jednostrannom zaťažení chrbtice, nadmernom strese a poruchách prekrvenia, pri chorobách pohybového systému a kĺbov, klimakterických ťažkostiach i chorobnej únave. Z tejto mobilnej vírivky sa stane celkom iste hlavné centrum Vašej záhrady. Relaxujte s rodinou, relaxujte s priateľmi ... vírivka Vás prekvapí svojou eleganciou a praktickosťou. Vírivka je určená najmä pre ľudí, ktorí majú radi priestor a chcú efektívne zaplniť roh terasy alebo záhrady. Prenosné - nafukovacie vírivky môžete použiť jednak ako vonkajšie alebo aj do akéhokoľvek interiéru. Akákoľvek vírivka  vyniká svojou kvalitou spracovania a pokročilým dizajnom. Naša rada nafukovacích vírivých vaní obsahuje kompletný sortiment víriviek od troch až pre šesť osôb. Výhodou je jednoduchá inštalácia a manipulácia, ktorú zvládne naozaj každý. Ak nafukovaciu vírivku používate ako vonkajšiu, v zime ju môžete jednoducho premiestniť do interiéru a užívať si ďalej kvalitnú perličkovú masáž. Nafukovacie vírivky sú vhodné na akékoľvek akcie, či už je to vírivka pre dvoch alebo väčšie mobilné vírivky. Vaša párty bude nezabudnuteľná. Vyberte si Váš model vírivky - ešte dnes!

_vyr_866montana.jpg
Doprava
Zadarmo
0+

NetSpa nafukovacia vírivka MONTANA XL

NetSpa nafukovacia vírivka MONTANA XLJeho vyhľadávaný dizajn z neho robí skutočný objekt dekorácie interiéru alebo exteriéru. Tento kúpeľ je navrhnutý v ultra odolnej PVC vrstvenej koženkovej podšívke a perleťovej vložke a kombinuje technológiu a robustnosť. Kapacita: 6 osôb Vnútorné rozmery: 160 x 70 cm Vonkajšie rozmery: 204 x 70 cm Objem vody: 930 L Hmotnosť: 30 kg Vzduchové trysky: 140 Ohrev vody: 1500 W Max teplota vody: 42 °C Napájanie: 220 - 240 50 Hz Masážne čerpadlo: 650 W Cirkulačné čerpadlo: 40 W   Súčasť balenia: Podložka pod vírivku 2x kartušový filter Vrchná krycia plachta Hadica na nafúknutie vírivky Návod Prúdový chránič Separačná sada   V perličkovom kúpeli stúpajúce perličky pod tlakom pôsobia stimulačne na pokožku, znižujú svalové napätie a zvyšujú látkovú premenu, zlepšujú vnútorné dýchanie. Okrem toho bublinky pokožku tela jemne masírujú a zároveň ju prekrvujú. Kúpeľ je vhodný pri jednostrannom zaťažení chrbtice, nadmernom strese a poruchách prekrvenia, pri chorobách pohybového systému a kĺbov, klimakterických ťažkostiach i chorobnej únave. Z tejto mobilnej vírivky sa stane celkom iste hlavné centrum Vašej záhrady. Relaxujte s rodinou, relaxujte s priateľmi ... vírivka Vás prekvapí svojou eleganciou a praktickosťou. Vírivka je určená najmä pre ľudí, ktorí majú radi priestor a chcú efektívne zaplniť roh terasy alebo záhrady. Prenosné - nafukovacie vírivky môžete použiť jednak ako vonkajšie alebo aj do akéhokoľvek interiéru. Akákoľvek vírivka  vyniká svojou kvalitou spracovania a pokročilým dizajnom. Naša rada nafukovacích vírivých vaní obsahuje kompletný sortiment víriviek od troch až pre šesť osôb. Výhodou je jednoduchá inštalácia a manipulácia, ktorú zvládne naozaj každý. Ak nafukovaciu vírivku používate ako vonkajšiu, v zime ju môžete jednoducho premiestniť do interiéru a užívať si ďalej kvalitnú perličkovú masáž. Nafukovacie vírivky sú vhodné na akékoľvek akcie, či už je to vírivka pre dvoch alebo väčšie mobilné vírivky. Vaša párty bude nezabudnuteľná. Vyberte si Váš model vírivky - ešte dnes!

Caiman.jpg
Doprava
Zadarmo
0+

NetSpa nafukovacia vírivka Caiman

NetSpa nafukovacia vírivka CaimanCaiman prichádza s inteligentným a ekonomickým blokom motora s tromi funkciami: kúrenie, masáž a filtrácia.Budete milovať jeho dizajn,   Kapacita 4 osoby Vnútorné rozmery L 128 cm x l 128 cm x H 70 cm Vonkajšie rozmery L 168 cm x 168 cm x H 70 cm Objem vody 710 L Hmotnosť balenia 25 kg Vzduchové trysky 110 Vonkajšia vložka Laminované PVC s povrchovou úpravou s efektom kože Vnútorná vložka Pearl-effect PVC Ochrana podkladu Syntetická tkanina Kryt Laminovaný PVC s hrúbkou 0,6 mm a hliníkovou povrchovou úpravou Popruhy Na bezpečné klipsové uzamknutie Ovládací panel Integrovaný digitálny ovládací panel Napájanie 220-240V ~ 50Hz Čerpadlo Vzduchové a bublinkové 650 W Hluk bublinovej pumpy 68 dB na 1 m Filtračné čerpadlo 40 W Šum filtračnej pumpy 55 dB na 1 m Rýchlosť filtrácie 1200 L / h Vykurovacia jednotka PTC Výkon 1500 W Rýchlosť ohrevu vody 1,5°C - 2,5°C/hod Maximálna teplota 42°C Prevádzkové prostredie 5°C alebo vyššie Certifikácia CE Balenie obsahuje: RCD konektor Vzduchový ventil Vrchný kryt Konektory čerpadla Ochranná podložka Kryt filtra Prívodná hadica Filtračné kazety Uzáver odtoku Odtoková hadica Uzávery Súprava na opravu V perličkovom kúpeli stúpajúce perličky pod tlakom pôsobia stimulačne na pokožku, znižujú svalové napätie a zvyšujú látkovú premenu, zlepšujú vnútorné dýchanie.Okrem toho bublinky pokožku tela jemne masírujú a zároveň ju prekrvujú. Kúpeľ je vhodný pri jednostrannom zaťažení chrbtice, nadmernom strese a poruchách prekrvenia, pri chorobách pohybového systému a kĺbov, klimakterických ťažkostiach i chorobnej únave.Z tejto mobilnej vírivky sa stane celkom iste hlavné centrum Vašej záhrady. Relaxujte s rodinou, relaxujte s priateľmi ... vírivka Vás prekvapí svojou eleganciou a praktickosťou. Vírivka je určená najmä pre ľudí, ktorí majú radi priestor a chcú efektívne zaplniť roh terasy alebo záhrady.Prenosné - nafukovacie vírivky môžete použiť jednak ako vonkajšie alebo aj do akéhokoľvek interiéru. Akákoľvek vírivka vyniká svojou kvalitou spracovania a pokročilým dizajnom. Naša rada nafukovacích vírivých vaní obsahuje kompletný sortiment víriviek od troch až pre šesť osôb. Výhodou je jednoduchá inštalácia a manipulácia, ktorú zvládne naozaj každý. Ak nafukovaciu vírivku používate ako vonkajšiu, v zime ju môžete jednoducho premiestniť do interiéru a užívať si ďalej kvalitnú perličkovú masáž. Nafukovacie vírivky sú vhodné na akékoľvek akcie, či už je to vírivka pre dvoch alebo väčšie mobilné vírivky. Vaša párty bude nezabudnuteľná. Vyberte si Váš model vírivky - ešte dnes!

_vyr_865silver.jpg
Doprava
Zadarmo
0+

NetSpa nafukovacia vírivka SILVER

NetSpa nafukovacia vírivka SILVERNetSpa vytvára kúpele ROVER a SILVER s inovatívnym a trendovým osemuholníkovým dizajnom, pričom venuje osobitnú pozornosť pohodliu používateľa.Rozmery týchto kúpeľov boli tiež revidované smerom nahor (mimo 185cm / vnútri 145cm), aby poskytli optimalizovaný priestor pre 5 osôb. Kapacita: 5 / 6 osôb Vnútorné rozmery: 155 x 155x 70 cm Vonkajšie rozmery: 195 x 195x 70 cm Objem vody: 850 L Hmotnosť: 30 kg Vzduchové trysky: 130 Ohrev vody: 1500 W Max teplota vody: 42 °C Napájanie: 220 - 240 50 Hz Masážne čerpadlo: 650 W Cirkulačné čerpadlo: 40 W   Súčasť balenia: Podložka pod vírivku 2x kartušový filter Vrchná krycia plachta Hadica na nafúknutie vírivky Návod Prúdový chránič Separačná sada   V perličkovom kúpeli stúpajúce perličky pod tlakom pôsobia stimulačne na pokožku, znižujú svalové napätie a zvyšujú látkovú premenu, zlepšujú vnútorné dýchanie. Okrem toho bublinky pokožku tela jemne masírujú a zároveň ju prekrvujú. Kúpeľ je vhodný pri jednostrannom zaťažení chrbtice, nadmernom strese a poruchách prekrvenia, pri chorobách pohybového systému a kĺbov, klimakterických ťažkostiach i chorobnej únave. Z tejto mobilnej vírivky sa stane celkom iste hlavné centrum Vašej záhrady. Relaxujte s rodinou, relaxujte s priateľmi ... vírivka Vás prekvapí svojou eleganciou a praktickosťou. Vírivka je určená najmä pre ľudí, ktorí majú radi priestor a chcú efektívne zaplniť roh terasy alebo záhrady. Prenosné - nafukovacie vírivky môžete použiť jednak ako vonkajšie alebo aj do akéhokoľvek interiéru. Akákoľvek vírivka  vyniká svojou kvalitou spracovania a pokročilým dizajnom. Naša rada nafukovacích vírivých vaní obsahuje kompletný sortiment víriviek od troch až pre šesť osôb. Výhodou je jednoduchá inštalácia a manipulácia, ktorú zvládne naozaj každý. Ak nafukovaciu vírivku používate ako vonkajšiu, v zime ju môžete jednoducho premiestniť do interiéru a užívať si ďalej kvalitnú perličkovú masáž. Nafukovacie vírivky sú vhodné na akékoľvek akcie, či už je to vírivka pre dvoch alebo väčšie mobilné vírivky. Vaša párty bude nezabudnuteľná. Vyberte si Váš model vírivky - ešte dnes!

Python.jpg
Doprava
Zadarmo
0+

NetSpa nafukovacia vírivka Python

NetSpa nafukovacia vírivka PythonNetSpa vytvára Python kúpele s inovatívnym a trendovým osemuholníkovým dizajnom, pričom venuje osobitnú pozornosť pohodliu užívateľa.Rozmery týchto kúpeľov boli tiež revidované smerom nahor (mimo 195 cm / vnútri 155 cm), aby poskytli optimalizovaný priestor pre 5 ľudí. Kapacita 5 osôb Vnútorné rozmery 155 x 155 x H 70 cm Vonkajšie rozmery 195 x 195 x H 70 cm Objem vody 710 L Hmotnosť balenia 32 kg Vzdušné trysky 130 Vonkajšia vložka Laminované PVC Vnútorná vložka Pearl-effect PVC Ochrana podkladu Syntetická tkanina Kryt Laminovaný PVC s hrúbkou 0,6 mm a hliníkovou povrchovou úpravou Popruhy Na bezpečné klipsové uzamknutie Ovládací panel Integrovaný digitálny ovládací panel Napájanie 220-240V ~ 50Hz Čerpadlo Vzduchové a bublinkové 650 W Hluk bublinovej pumpy 68 dB na 1 m Filtračné čerpadlo 40 W Šum filtračnej pumpy 55 dB na 1 m Rýchlosť filtrácie 2006 L / h Vykurovacia jednotka PTC Výkon 1500 W Rýchlosť ohrevu vody 1,5°C - 2,5°C/hod Maximálna teplota 42°C Prevádzkové prostredie 5°C alebo vyššie Certifikácia CE Balenie obsahuje: RCD konektor Vzduchový ventil Vrchný kryt Konektory čerpadla Ochranná podložka Kryt filtra Prívodná hadica Filtračné kazety Uzáver odtoku Odtoková hadica Uzávery Súprava na opravu   V perličkovom kúpeli stúpajúce perličky pod tlakom pôsobia stimulačne na pokožku, znižujú svalové napätie a zvyšujú látkovú premenu, zlepšujú vnútorné dýchanie. Okrem toho bublinky pokožku tela jemne masírujú a zároveň ju prekrvujú. Kúpeľ je vhodný pri jednostrannom zaťažení chrbtice, nadmernom strese a poruchách prekrvenia, pri chorobách pohybového systému a kĺbov, klimakterických ťažkostiach i chorobnej únave. Z tejto mobilnej vírivky sa stane celkom iste hlavné centrum Vašej záhrady. Relaxujte s rodinou, relaxujte s priateľmi ... vírivka Vás prekvapí svojou eleganciou a praktickosťou. Vírivka je určená najmä pre ľudí, ktorí majú radi priestor a chcú efektívne zaplniť roh terasy alebo záhrady. Prenosné - nafukovacie vírivky môžete použiť jednak ako vonkajšie alebo aj do akéhokoľvek interiéru. Akákoľvek vírivka vyniká svojou kvalitou spracovania a pokročilým dizajnom. Naša rada nafukovacích vírivých vaní obsahuje kompletný sortiment víriviek od troch až pre šesť osôb. Výhodou je jednoduchá inštalácia a manipulácia, ktorú zvládne naozaj každý. Ak nafukovaciu vírivku používate ako vonkajšiu, v zime ju môžete jednoducho premiestniť do interiéru a užívať si ďalej kvalitnú perličkovú masáž. Nafukovacie vírivky sú vhodné na akékoľvek akcie, či už je to vírivka pre dvoch alebo väčšie mobilné vírivky. Vaša párty bude nezabudnuteľná. Vyberte si Váš model vírivky - ešte dnes!

cvgjzgfuj.jpg
Doprava
Zadarmo
0+

NetSpa prenosná vírivka OCTOPUS

Prenosná Vírivka OctopusVírivka Octopus sa môžu rovnať prínosom veľkým 4-6 miestnym vírivkám s vonkajšími rozmermi 4-miestnej nafukovacej vírivky.Jeho štruktúra v 13 cm penových paneloch sa zhromažďuje za niekoľko minút, aby sa dosiahla potrebná tuhosť, ale aj izolácia a nevyhnutný komfort.Vnútorná vložka obsahuje izolačnú rohož a vertikálne bublinové kanály, ideálne pre relaxáciu chrbta.Jeho inteligentná jednotka motora poskytuje vykurovanie, filtráciu a relaxačnú perličku.Prenosná vírivkaJednoduchá inštalácia a použitie: Octopus môže byť umiestnený v interiéri aj vonku. Postavený s dômyselným systémom 8 penových stien, jeho inštalácia prebieha za menej než 15 minút!Optimálny komfort: pevné penové steny ponúkajú lepšie sedenie pre ešte príjemnejšiu reláxáciu.Dizajn: Moderne navrhnuté kožené vyhotovenie vírivky Octopus, ozdobí váš domov či záhradu s dávkou elegancie.Viac komfortuNetSpa navrhol Octopus podľa noriem najlepších pevných víriviek. Ultra-hlboká so 70 cm stenami. Môžete úplne ponoriť krk a ramená pre kompletnú masáž. Filtračná jednotka integrovaná do vonkajšieho bloku motora ušetrí ďalší priestor vo vnútri vírivky, ideálna pre 4 až 6 osôb. 100% ochranaExterný napájací zdroj s nízkou intenzitou rozdielu prúdu - 10 mAUzamykateľné kúpele s bezpečnostným systémomDvojitá izolovaná elektrická vykurovacia jednotkaTri druhy ochrany proti spätnému tokuOchrana pred prehriatím (voda do 42 ° C)Zamknutie ovládacieho panela Charakteristika Kapacita 4 osoby + 2 osoby Vnútorné rozmery O 165 cm x H 73 cm Vonkajšie rozmery O 193 cm x H 73 cm Ojem vody 1000 L Hmotnosť balenia 36 kg Vzduchové trysky 100 Vonkajšia vložka Textilný PVC pletený kryt hrúbky 0,8 mm Vnútorná vložka PVC perleťovo biela akrylátová 0,6 mm Steny Pena s hrúbkou 14 cm - 8 kusov Kryt Izotermický kryt zohrieva vodu so slnečnou energiou Popruhy Na bezpečné klipsové uzamknutie Podrobnosti o napájacej jednotke: Ovládací panel Integrovaný digitálny ovládací panel Napájanie 240V ~ 50Hz Čerpadlo Vzduchové a bublinkové 850 W Hluk bublinovej pumpy 68 dB na 1 m Filtračné čerpadlo 40 W Šum filtračnej pumpy 55 dB na 1 m Rýchlosť filtrácie 1200 L / h Vykurovacia jednotka PTC Výkon 2000 W Rýchlosť ohrevu vody 1,5°C - 3°C/hod Maximálna teplota 42 °C Prevádzkové prostredie 5 °C alebo vyššie Certifikácia CE Obsah balenia RCD konektor Filtračné kazety Vrchný kryt Odtoková hadica Uzáver Kryt filtra Veľkosť balenia 106 x 67 x 82 cmVáha 38kgVlastnosti : Ochrana dvojitého ohrievača 10 mA Hlboké ponorenie krku a ramien pre kompletnú masáž. 3 funkcie: masáž / vykurovanie / filtrácia Inteligentný, ekonomický motor s reguláciou teploty Jednoduchá inštalácia a používanie Optimálna izolácia V perličkovom kúpeli stúpajúce perličky pod tlakom pôsobia stimulačne na pokožku, znižujú svalové napätie a zvyšujú látkovú premenu, zlepšujú vnútorné dýchanie.Okrem toho bublinky pokožku tela jemne masírujú a zároveň ju prekrvujú. Kúpeľ je vhodný pri jednostrannom zaťažení chrbtice, nadmernom strese a poruchách prekrvenia, pri chorobách pohybového systému a kĺbov, klimakterických ťažkostiach i chorobnej únave.Z tejto mobilnej vírivky sa stane celkom iste hlavné centrum Vašej záhrady. Relaxujte s rodinou, relaxujte s priateľmi ... vírivka Vás prekvapí svojou eleganciou a praktickosťou. Vírivka je určená najmä pre ľudí, ktorí majú radi priestor a chcú efektívne zaplniť roh terasy alebo záhrady.

_vyr_867vita-premium.jpg
Doprava
Zadarmo
0+

NetSpa rozkladacia, mobilná vírivka VITA PREMIUM

NetSpa rozkladacia, mobilná vírivka VITA PREMIUMVita Premium spoločnosti NetSpa je inováciou v kúpeľnom svete. Tieto nové vírivky poskytujú skutočné riešenie pre tých, ktorí hľadajú prenosné vírivky.Ultra-hlboké -73 cm-toto prenosné kúpele rešpektujú najvyššie štandardy, ktoré vám umožnia úplné ponorenie na kompletnú masáž.Vnútorný priestor vírivky s filtrom integrovaným v bloku motora bol optimalizovaný pre 4 až 6 osôb. Kapacita 4 + 2 osoby Rozmery interiéru Priemer 160 x 73 cm Vonkajšie rozmery 184 x 73 cm Objem vody: 1100 L Hmotnosť: 46 kg Vzduchové trysky 88 ks Steny penové steny: 13 cm hrubé - 8 dielne Vonkajšok koženkový poťah premium 0,8 mm hrubý Vnútorná vložka akryl biely PVC Ochrana podlahy syntetický tkaný koberec Ohrev vody: 2000 W Max teplota: 42 °C Napájanie: 220 - 240  50Hz Masážne čerpadlo: 500 W Cirkulačné čerpadlo: 40W Súčasť balenia: 2x kartušový filter Hadica na nafúknutie vírivky Návod Prúdový chránič Separačná sada   V perličkovom kúpeli stúpajúce perličky pod tlakom pôsobia stimulačne na pokožku, znižujú svalové napätie a zvyšujú látkovú premenu, zlepšujú vnútorné dýchanie. Okrem toho bublinky pokožku tela jemne masírujú a zároveň ju prekrvujú. Kúpeľ je vhodný pri jednostrannom zaťažení chrbtice, nadmernom strese a poruchách prekrvenia, pri chorobách pohybového systému a kĺbov, klimakterických ťažkostiach i chorobnej únave. Z tejto mobilnej vírivky sa stane celkom iste hlavné centrum Vašej záhrady. Relaxujte s rodinou, relaxujte s priateľmi ... vírivka Vás prekvapí svojou eleganciou a praktickosťou. Vírivka je určená najmä pre ľudí, ktorí majú radi priestor a chcú efektívne zaplniť roh terasy alebo záhrady. Akákoľvek vírivka  vyniká svojou kvalitou spracovania a pokročilým dizajnom. Výhodou je jednoduchá inštalácia a manipulácia, ktorú zvládne naozaj každý. Hlboká vírivka (krk a ramená v uplnom ponorení pre 100% masáž ).3 funkcie: Masáž / ohrev / filtráciainteligentná a ekonomická vďaka funkciám na motore /automaticke riadenie teploty/Jednoduchá inštalácia a použitieIntegrovaný filtračný systém

Hrať sa a nakupovať u nás sa oplatí

V priemere vám vieme doručiť tovar do 48 hodín
V priemere vám vieme doručiť tovar do 48 hodín
Vyzdvihnite si tovar  priamo na výdajnom mieste v Bratislave
Vyzdvihnite si tovar priamo na výdajnom mieste v Bratislave
Máme pre vás 8 500  produktov ihneď, na sklade cez 20 000
Máme pre vás 8 500 produktov ihneď, na sklade cez 20 000
Venostný systém, ktorý vás odmení pri každom nákupe
Venostný systém, ktorý vás odmení pri každom nákupe