Školské tašky445 produktov

skolske-tasky

Najpredávanejšie produkty
1
LEGO Ninjago Green - Small Extended batoh
Posledné 2 kusy
35,99 €
2
LEGO Ninjago Red Easy - školská aktovka
Posledný kus na sklade
80,99 €
3
LEGO CITY Race Easy - školská aktovka
Posledné 2 kusy
80,99 €
Vyfiltorvaných 444 produktov
6+

LEGO Ninjago Red Easy - školská aktovka

Skvelá a priestorná školská aktovka s množstvom praktických vlastností. Táto ľahká školská aktovka má veľa miesta na všetky knihy či zošity, desiatový box aj fľašu s vodou. Po stranách sa nachádzajú 2 sieťované vrecká, vpredu malé vrecko, do ktorého sa ľahko zmestí LEGO peračník. K zaisteniu vysokého pohodlia pri nosení nájdete v aktovke vnútornú priehradku pre ťažšie predmety, ktorá ich udrží u chrbta a zaistí tak rovnomerné rozloženie hmotnosti, ďalej polstrované nastaviteľné ramenné popruhy a nastaviteľný hrudný popruh. Vo vnútri aktovky nájdete nielen rozvrh hodín, ale aj pútko na kľúče, na ktoré možete pripojiť napríklad aj LEGO peňaženku či LEGO kapsičku. EASY školská aktovka má pevné veko s plastovým zámkom, ktorý ide ľahko otvoriť jednou rukou. K udržaniu stability aktovky v prípade, že má otvorené veko, sú na spodnej strane vystuženého dna umiestnené plastové nožičky, ktoré zároveň aktovku chránia pred špinou a vlhkom. Aktovka je vyrobená z materiálu odpudzujúceho vodu a nečistoty, reflexné prvky sú umiestnené po všetkých stranách aktovky. Popis aktovky:  moderný dizajn s LEGO motívom  ľahká konštrukcia, hmotnosť len 790 g  ergonomicky tvarovaný chrbát  veko s plastovým zámkom, priestorné hlavné vrecko  nastaviteľné, polstrované ramenné popruhy s reflexnými prúžkami pre väčšiu bezpečnosť  predné vrecko na peračník  nastaviteľný hrudný popruh  vystužené dno s nožičkami pre lepšiu stabilitu a ochranu pred špinou a vlhkom  priehradka pre ťažšie predmety, ktorá ich udrží u chrbta a zaistí rovnomerné rozloženie hmotnosti  klip na kľúče, rozvrh hodín a štítok na meno vnútri aktovky  2 bočné sieťované vrecká napr. na fľašu na pitie 0,5 l Rozmery: 29 x 39 x 22 cm (Š x V x H)Hmotnosť: 790 gObjem: 18 lMateriál: Poly 300D rPET w-WR (100% Polyester)
6+

LEGO CITY Race Easy - školská aktovka

Skvelá a priestorná školská aktovka s množstvom praktických vlastností. Táto ľahká školská aktovka má veľa miesta na všetky knihy či zošity, desiatový box aj fľašu s vodou. Po stranách sa nachádzajú 2 sieťované vrecká, vpredu malé vrecko, do ktorého sa ľahko zmestí LEGO peračník. K zaisteniu vysokého pohodlia pri nosení nájdete v aktovke vnútornú priehradku pre ťažšie predmety, ktorá ich udrží u chrbta a zaistí tak rovnomerné rozloženie hmotnosti, ďalej polstrované nastaviteľné ramenné popruhy a nastaviteľný hrudný popruh. Vo vnútri aktovky nájdete nielen rozvrh hodín, ale aj pútko na kľúče, na ktoré možete pripojiť napríklad aj LEGO peňaženku či LEGO kapsičku. EASY školská aktovka má pevné veko s plastovým zámkom, ktorý ide ľahko otvoriť jednou rukou. K udržaniu stability aktovky v prípade, že má otvorené veko, sú na spodnej strane vystuženého dna umiestnené plastové nožičky, ktoré zároveň aktovku chránia pred špinou a vlhkom. Aktovka je vyrobená z materiálu odpudzujúceho vodu a nečistoty, reflexné prvky sú umiestnené po všetkých stranách aktovky. Popis aktovky:  moderný dizajn s LEGO motívom  ľahká konštrukcia, hmotnosť len 790 g  ergonomicky tvarovaný chrbát  veko s plastovým zámkom, priestorné hlavné vrecko  nastaviteľné, polstrované ramenné popruhy s reflexnými prúžkami pre väčšiu bezpečnosť  predné vrecko na peračník  nastaviteľný hrudný popruh  vystužené dno s nožičkami pre lepšiu stabilitu a ochranu pred špinou a vlhkom priehradka pre ťažšie predmety, ktorá ich udrží u chrbta a zaistí rovnomerné rozloženie hmotnosti  klip na kľúče, rozvrh hodín a štítok na meno vnútri aktovky  2 bočné sieťované vrecká napr. na fľašu na pitie 0,5 l Rozmery: 29 x 39 x 22 cm (Š x V x H)Hmotnosť: 790 gObjem: 18 lMateriál: Poly 300D rPET w-WR (100% Polyester)

Dvojkomorová školská taška Topgal

Hlavná charakteristika: pevný polstrovaný chrbát ľahká hliníková výstuha hravá farebná potlač inovovaný objemnejší strih Dve objemné komory tašky KIMI zhltnú všetky školské potreby chlapcov či dievčat na prvom stupni ZŠ. Vzhľadom na jej rozmery ju odporúčame cca od 125 cm výšky. Taška má pevný chrbtový systém s hliníkovou výstuhou, ktorá váži iba 0,06 kg. Výstuha spevňuje chrbtovú časť, preto ju odporúčame nevyťahovať. Vďaka anatomickému polstrovaniu je chrbát tašky mäkký a je zaistená správna cirkulácia vzduchu medzi chrbtom dieťaťa a taškou. Ramenné popruhy sú tiež mäkko polstrované, ergonomicky tvarované a dajú sa utiahnuť v spodnej aj hornej časti. Samozrejmosťou je výškovo nastaviteľná hrudná pracka. Spodnú časť popruhov môžete vďaka magnetu pripnúť k ich polstrovanej časti. Dve hlavné komory sú dosť široké, objemné, zhltnú všetko potrebné učenie na prvom stupni ZŠ. Do zadnej užšej komory umiestnite tie najťažšie učebnice, alebo dosky na zošity. Predná komora je o niečo širšia ako zadná, nájdete v nej menovku a menšie sieťové vrecko na zips. K taške môžete prikúpiť v rovnakom dizajne jednokomorový peračník PENN 22021. Peračník PENN sa zmestí napríklad do predného malého vrecka, kde nájdete aj odnímateľnú karabínu na kľúče. Kapsičku ale pokojne môžete použiť aj ako vrecko na krabičku s desiatou. Fľašu s pitím potom umiestnite do vrecka na boku tašky. Model KIMI je opatrený radom reflexných prvkov na všetkých stranách tašky. Skontrolovať si túto skutočnosť môžete v detailných fotkách, kde ho máme vyfotený v tme.Ďalšie vychytávky: pevné nepriepustné dno tašky z látky TOPDURA nožičky chrániace dno tašky záter proti dažďu - látka nepremokne pútko na lavicu a pútko na prenášanie tašky v ruke taška bola testovaná v ITC Zlín a prešla na jednotku Náš tip: Neperte tašky v práčke. Mnohé mamičky nám píšu, že perú na jemný program a bez žmýkania. Ale, keby sa vám čokoľvek stalo s taškou – napr. potlačou, nemohla by sa na toto opotrebenie vzťahovať záruka. Ak je to potrebné, čistite radšej vlhkou handričkou alebo jemnou kefkou.
6+

LEGO Ninjago Green Maxi Plus - školský batoh

Školská taška Maxi Plus je štýlová školská taška s ergonomickým komfortným prúdením vzduchu, všetkými základnými funkciami a extra priestorom pre deti mladšieho školského veku, s polstrovanou zadnou priehradkou vhodnou pre zložky A4, knihy alebo notebook.Je to školská taška, ktorá sa dobre stará o chrbát dieťaťa a umožňuje presné usadenie tašky vďaka individuálnym možnostiam nastavenia ramenných popruhov, bedrového pásu, hrudného popruhu a horných zdvihákov - to všetko pre zaistenie najlepšieho prispôsobenia sa telu a rozloženia hmotnosti. Vďaka pevnému, vystuženému spodnému panelu dokáže taška stabilne stáť aj s otvoreným vekom, takže poskytuje ľahký prístup a rýchly prehľad o jej obsahu. Školskú tašku Maxi Plus zvoľte pokiaľ hľadáte tašku, ktorá dieťaťu podoprie chrbát aj v dňoch s vysokou záťažou. Stabilná taška, ktorá dieťaťu uľahčuje organizovať knihy tak, aby boli čo najbližšie k chrbtu, uchovávať desiaty čersvé v priestrannom tepelne izolovanom vrecku, pripnúť si kľúče či LEGO peňaženku vo vnútri tašky alebo nosiť tašku na telocvik, ktorá je súčasťou sady a to buď samostatne či pripnutú na hornej strane tašky na perfektné rozloženie hmotnosti. ROZMERY SETUŠkolská taška: 23L a 1075G + taška na telocvik: 9L a 105G = Celkový SET 32L a 1180G.Školská taška: 25 x 42 x 22 cm + taška na telocvik: 23 x 25 x 15 cm. Popis produktu:  Priestranná hlavná komora s ľahko prístupným otváraním na zips  Polstrované vrecko na zips veľkosti A4 vhodné pre notebook  Stabilný spodný panel s plochými lisovanými kolíkmi  Vnútri priehradka a elastický pásik na udržanie knihy a poznámkových blokov čo najbližšie k telu  Veľké predné thermo vrecko na zips  Priedušný polstrovaný zadný panel s prúdením vzduchu  Priedušné polstrované ramenné popruhy s úpravou podľa tela  Nastaviteľné a posuvné hrudné popruhy na rozloženie hmotnosti tašky  Nastaviteľný bedrový pás, ktorý je možné odňať v dňoch s nízkou hmotnosťou  Horné zdvíhacie popruhy na prispôsobenie hornej časti tašky k telu  Vonkajšie vrecko na fľašu s vodou  Horná polstrovaná rukoväť  Vnútri potlač menovky  Odnímateľná šnúrka na kľúče  Reflexné prvky na všetkých štyroch stranách  LEGO kocka 1x1 ako ťahač zipsov  Postranné pútka na pripevnenie osobných pomôcok  Vrátane pripojiteľnej tašky na telocvik - je možné ho pripevniť na hornú časť vaku v 3 jednoduchých krokoch zacvaknutia Rozmery: 25 x 42 x 22 cm (Š x V x H)Objem: 23LHmotnosť: 1075 gMateriál: Poly 300D rPET w-WR (100% polyester)

Maskáčová školská taška Topgal LYNN 21018

Hlavná charakteristika: pre chlapcov i dievčatá v 2. - 6. triede veľký objem, 2 komory a 2 hlboké vrecká pevný chrbát s hliníkovou výstužou Maskáčová školská taška LYNN s kovovým vojenským príveskom na zipse a nášivkou je určená všetkým vyšším žiakom na prvom stupni ZŠ, alebo aj na prechod do tried druhého stupňa. Je veľmi objemná, preto je určená hlavne pre tých, ktorí musia denne do školy nosiť veľký náklad učiva. Dve komory a dve hlboké vrecká unesú úplne všetko. Chrbát tašky je pevne, ale mäkko polstrovaný, anatomicky tvarovaný a je opatrený hliníkovou výstužou. Dochádza tak k lepšej cirkulácii vzduchu medzi chrbtom školáka a chrbtovou časťou tašky. Pohodlné nosenie aj ťažkého nákladu zaistia polstrované, ergonomicky tvarované ramenné popruhy. Tie nastavíte ako v ich spodnej časti na dĺžku, tak aj v hornej časti k chrbtu dieťaťa. Zapnutím výškovo nastaviteľného hrudného popruhu potom zaistíte, aby sa taška nešmýkala z pliec. Do koncov ramenných popruhov sme zašili magnetku, ktorou ich môžete pripnúť k polstrovanej časti popruhov tak, aby neviala okolo tela školáka. Zadná komora tašky LYNN je o niečo užšia ako predná. Odporúčame do nej umiestniť školskej dosky, veľké ťažké učebnice, alebo napríklad atlasy. Predná komora je priestrannejšia, širšia a je v nej malé sieťové vrecko na zips. Vrecko medzi prednou komorou a predným vreckom je hlboké a objemné. Jeho vstup je ale užší. Je vhodné napríklad pre prenášanie  peračníka PENN 21018 v rovnakom dizajne, alebo škatuľky na desiatu. V tomto vrecku je našitá aj odnímateľná karabinka na kľúče a menovka. Predné vrecko s vojenskou známkou na zipse je potom ideálne pre všetko, čo je potrebné mať rýchlo po ruke. K taške strihu LYNN si môžete vybrať  klasický jednokomorový peračník s klopňou pre menších školákov PENN 21018. Ďalšie vychytávky: reflexné prvky na všetkých stranách tašky pevné odolné dno z TOPDURY chránené nožičkami záter proti dažďu - látka nepremokne pútko na nosenie v ruke a pútko na lavicu taška prešla atestáciou v ITC Zlín na jednotku   Náš tip: Taška strihu LYNN je nejobjemnějšia z našej ponuky pre prvý stupeň ZŠ. Z našej skúsenosti vieme, že ho deti nosia pokojne aj do šiestej siedmej triedy. Pre školákov nad 150 cm už ale odporúčame kúpiť študentský batoh.

Školská taška Topgal COCO 18044 G

Novinka medzi našimi taškami s tromi komorami vo farbách ľadového kráľovstva! veľkostne ideálne od 1. triedy pokojne až do 5. triedy pevný anatomicky tvarovaný chrbát s výstužou tri komory a veľké predné vrecko vhodné aj pre malých prváčikov Náš najuniverzálnejší strih tašky sme obliekli do modrých a fialových odtieňov a doplnili striebornou výšivkou, motýlikmi a trblietkami. Tak čo, páči? Všetkým malým princeznám určite áno! Obľúbený strih ocenia drobné dievčatá v prvej triede, ale aj školáčky vo vyšších ročníkoch prvého stupňa ZŠ. Batoh má pevný, anatomicky tvarovaná chrbát s hliníkovou výstužou. Vďaka polstrovaným ramenným popruhom (respektíve možnosti ich utiahnutia) nikdy neskĺzne z ramien. Hrudná pracka zabezpečí, že z chrbta padať určite nebude ani v zime, keď sa občas tašiy šmýkajú po bundách. Konce popruhov vďaka magnetkám môžete pripnúť tak, aby nevialy okolo tela. Do zadnej komory radíme ukladať dosky na zošity alebo najťažšie učebnice, do prostrednej komory potom ďalšie učivo ťažšie váhy. Predná komora je najširšia a navyše v nej nájdete aj kapsičku na zips a odnímateľnou karabínku na kľúče. Predná hlboká vrecko je ideálna napríklad na desiatu, alebo peračník PENN 18044 v rovnakom dizajne. Navyše v nej nájdete aj menovku. Fľašu na pitie umiestnite do bočného vrecká. Bezpečnosť vašho dievčatka zaistí množstvo reflexných prvkov na prednej časti, na bokoch tašky aj na ramenných popruhoch. Tak hurá do školy! Ďalšie vychytávky: mäkké, ale pevné uško na prenášanie tašky v ruke uško na zavesenie tašky na lavicu ochrana proti dažďu - taška len tak nepremokne pevný nepriepustný materiál TOPDURA na dne tašky taška bola úspešne testovaná v ITC Zlín Náš tip: Hliníkovú výstuž chrbta nevyťahujte, chrbtový systém by tak stratil anatomický tvar a utrpela by aj pevnosť tašky. Váha výstuže je len 0,06 kg!

Školská aktovka Topgal BEBE 20012 B

Veľkostne ideálna do 1. - 2. triedy. Navyše neopozeraný dizajn v tónoch modrej a zelenej a blikačka na prednom vrecku! pre najmenších školákov do 1. - 2. triedy pevný tvar - jedna komora nastaviteľné popruhy a hrudný popruh pevný chrbtový systém s hliníkovým rámom Aktovka BEBE je ideálna pre vzrastom najmenších chlapcov v 1. a 2. triede ZŠ. Jednokomorová aktovka má pevnú základňu a vnútornú časť členenú prepážkami. Je menšia ako ostatné tašky z našej ponuky, na výšku má iba 37 cm. Preto sedí dobre aj deťom vysokým 115 cm! Aj na drobný chrbát malých chlapcov ju správne nastavíte vďaka utahovatelným ramenným popruhom. Hrudný pások zaistí, že aktovka nebude skĺzať z drobných ramienok. Nebojte, aj napriek nižšej výške sa do aktovky zmestia dosky A4 aj všetko potrebné minimálne pre prvé dve triedy ZŠ. Jedna hlavná komora aktovky dieťaťu uľahčia organizáciu a rozdelenie pomôcok. Vnútorný priestor aktovky je členený na tri časti nepriepustnými pogumovanými prepážkami. Vnútri hlavnej komory nájdete malú kapsu na zips a organizér, napríklad na čipové karty a ceruzky. Vrecko na fľašu je umiestnené na boku aktovky. Na prednej strane aktovky sú dve malé praktické vrecká. V hornej kapsičke je menovka a zmestí sa do nej napríklad krabička na desiatu. Na prednej časti kapsičky je blikačka. Spodná kapsička je menšia, ale ukrýva v sebe aj malú sieťovú kapsu na zips. Chrbtový systém je u aktovky BEBE anatomicky tvarovaný a polstrovaný. Je vystužený vyberateľným hliníkovým rámom, ktorý je anatomicky tvarovaný tak, aby čo najviac podporil zdravý vývoj chrbta dieťaťa. Samozrejmosťou je kopa reflexných prvkov na čele, bokoch i ramenných popruhoch batohu. Rovnaký strih aktovky vyhral v roku 2017 test MfDnes! Tak hurá do školy! Ďalšie bonusy: uško pre prenášanie aktovky v ruke a pútko na zavesenie na lavicu záter proti dažďu odolné dno tašky z pevného materiálu TOPDURA plastové nožičky aktovka bola úspešne testovaná v ITC Zlín Náš tip: Konce popruhov tašky sú opatrené magnetkami. Tie slúžia na pripnutie k polstrovanej časti ramenného popruhu. Zabránite tak vianiu voľných koncov popruhov okolo tela dieťaťa.