LEGO® Star Wars™ 75380 Preteky klzákov v Mos Espa – dioráma

Značka LEGO
Kód produktu 2275380
64,51 € s DPH
Posledné 2 kusy
  • Osobný odber na výdajnom mieste v Senci: 21.5.2024
  • Doručenie kuriérom najneskôr do: 23.5.2024
  • Doprava: 3,99 €
points Nákupom získate
64 bodov
Popis produktu

LEGO® Star Wars™ 75380 Preteky klzákov v Mos Espa – dioráma

Zachyťte kultový moment z napínavých pretekov klzákov v Mos Espa s modelom diorámy LEGO® Star Wars™ (75380) pre dospelých. Táto zberateľská stavebnica vás pozýva, aby ste nasmerovali svoju Silu tak, ako to urobil Anakin Skywalker v dobrodružstve vo filme Star Wars: Skrytá hrozba a postavili si vlastné preteky klzákov z kociek LEGO, ktoré sa rútia cez Oblúkový kaňon a prenasledujú rivala Sebulba.

Pôsobivý zostaviteľný model na vystavenie sa dodáva s ceduľkou so známym výrokom Qui-Gon Jinna („Pamätaj. Sústreď sa na tento okamih. Cíť. Nepremýšľaj. Ver svojmu inštinktu.“) a kockou k 25. výročiu LEGO Star Wars.

Zlepšite svoj kreatívny staviteľský zážitok s aplikáciou LEGO Builder, ktorá vám umožní približovať a otáčať si svoj model v 3D rozhraní počas stavania a ešte viac.

Tento zostaviteľný model je súčasťou série LEGO Star Wars pre dospelých vrátane ďalších zostaviteľných diorám, ktoré zobrazujú ikonické scény z filmov a predstavuje tak skvelý darček pre vás a všetkých dospelých fanúšikov Star Wars.

Počet dielikov: 718
Vek: 18

Parametre produktu
Téma LEGO® Star Wars™
Záujmy Fantasy
Recenzie
0 hodnotení
Zakúpilo 6 + zákazníkov