Nanostad

Zaradené v kategóriách
Naspäť
Vyfiltorvaných 19 produktov
Akcia -20 %
7+

Nanostad 3D puzzle SPAIN Sanchez Pizjuan Sevilla 114 dielikov

3D Puzzle Nanostad Spain - Sanchez Pizjuan futbalový štadión Postavte si v pohodlí domova štadión slávneho španielskeho futbalového klubu Sevilla FC! Tento veľkolepý štadión nesie názov Sanchez Pizjuan a zaisťuje neopakovateľnú atmosféru, úžasné futbalové zážitky a skvelú akustiku. Toto unikátne 3D puzzle značky Nanostad je kvalitný tovar, vyrobené z polystyrénovej peny pokryté kvalitným fotopapierom.Kľúčové vlastnosti: futbalový štadión Sanchez Pizjuan zažite radosť so svojou rodinou kvalitný materiál vhodné pre deti od 7 rokov dieliky puzzle sú číslované štadión futbalového klubu Sevilla FC krásne 3D puzzle nie je potrebné žiadne lepidlo či iné nástroje u detí podporuje motoriku a vynaliezavosť rozmery modelu: 31 × 24 × 25 cm Jednoduchá manipulácia Puzzle je veľmi detailná, takže jeho stavanie potrvá minimálne 90 minút, ktoré môžete stráviť v rodinnom kruhu. Výhodou produktu je, že nepotrebujete k stavaniu žiadne lepidlo či iné nástroje! Dieliky puzzle do seba presne zapadajú a pre väčšiu prehlednosť je každý kúsok puzzle očíslovaný. U detí podporuje skladanie puzzle ich jemnú motoriku a vynaliezavosť. Užite si spoločne so svojimi príbuznými radosť zo skladania jedinečného futbalového štadióna pochádzajúceho zo Španielska.Parametre a špecifikácia: Odporúčaný vek od: 7 rokovPočet dielikov: 114 ks
7+

Nanostad 3D puzzle SCOTTISH Celtic Stadium Glasgow 179 dielikov

 Nanostad Scottish - Celtic Stadium (Glasgow) Unikátne 3D puzzle, ktoré nadchne nielen futbalových fanúšikov. Firma Nanostad ponúka krásne spracované puzzle najznámejších futbalových svätostánkov sveta. Ako je tento štadión „Celtic Park“, ktorý je domácim pôsobiskom tímu „Celtic Glasgow“. Puzzle vás nielen zabaví, ale po zložení môže slúžiť ako dekorácia.História štadióna: Celtic Park je futbalový štadión v oblasti Parkhead v škótskom Glasgowe. V Celtic Parku hrá svoje domáce stretnutia Celtic Glasgow. Štadión má kapacitu 60 832 divákov (všetky miesta sú na sedenie) a je tak druhým najväčším futbalovým štadiónom v Škótsku a druhým najväčším klubovým štadiónom na britských ostrovoch (po Old Trafford). Celtic Park je známy aj pod názvom Parkhead a fanúšikov Celticu je prezývaný Raj. Podľa prieskumu stanice BBC, ktorý prebehol v roku 2002, je Celtic Park vôbec najpopulárnejším športovým štadiónom vo Veľkej Británii. Nanostad-puzzle štadióny: Štadióny sú vyrobené z polystyrénovej peny, pokryté kvalitným fotopapierom.Štadión tvorí 179 dielikov. Všetky dieliky do seba jednoducho zapadajú a sú očíslované, čo uľahčuje stavbu. Nepotrebujete lepidlo ani iné nástroje. Puzzle prešlo všetkými dôležitými medzinárodnými testami hračiek. Každý štadión je zabalený v kvalitnej farebnej papierovej krabici, ktorá je zatavená v celofáne.    Veľkosť balenia: 31×23×6 cm.Vhodné od 7 rokov.
Výpredaj -17 %
7+

Nanostad 3D puzzle ARGENTINA La Bombonera Boca Juniors 74 dielikov

Nanostad Argentina - La Bombonera (Boca Juniors) Unikátne 3D puzzle, ktoré nadchne nielen futbalových fanúšikov. Firma Nanostad ponúka krásne spracované puzzle najznámejších futbalových svätostánkov sveta. Ako je tento štadión „La Bombonera“, ktorý je domácim pôsobiskom tímu „Boca Juniors“. Puzzle vás nielen zabaví, ale po zložení môže slúžiť ako dekorácia. História štadióna: La Bombonera bol postavený v rokoch 1940. Klub Boca Juniors hral na tomto mieste od roku 1924, kedy tu stál ešte drevený štadión. V roku 1931 bol vykúpený pozemok a začali vznikať plány na betónový štadión s kapacitou 100 000 divákov. S postupujúcou dobou sa budoval aj štadión, ten má teraz kapacitu 49 000 divákov. V súčasnej dobe má klub Boca Juniors v pláne vybudovať štadión s kapacitou 75 000 divákov. Plány sú, ale ešte v úvodných fázach. Nanostad-puzzle štadióny: Štadióny sú vyrobené z polystyrénovej peny, pokryté kvalitným fotopapierom. Štadión tvorí 119 dielikov. Všetky dieliky do seba jednoducho zapadajú a sú očíslované, čo uľahčuje stavbu. Nepotrebujete lepidlo ani iné nástroje. Puzzle prešlo všetkými dôležitými medzinárodnými testami hračiek. Každý štadión je zabalený v kvalitnej farebnej papierovej krabici, ktorá je zatavená v celofáne.    Veľkosť balenia: 31×23×6 cm. Vhodné od 7 rokov.