Sylvanian Families

Naučte deti láskavosti a priateľstvu.

Vianoce sa nezadržateľne blížia a vy hľadáte inšpiráciu, čím najlepšie potešiť svoje ratolesti? Hračky a hry sú prirodzenou súčasťou detského sveta. Mnoho rodičov už vie, že detská hra nie je len zábava, ale dôležitá súčasť správneho a zdravého vývoja detí. Preto je dobré si nákup hračiek v pokoji rozmyslieť. V dnešnej zrýchlenej dobe je dobré deťom pripomínať správne fungovanie rodiny, priateľstva a zvládanie emócií. S týmto Vám môže pomôcť Sylvanian Families. Poznáte tieto roztomilé postavičky? Zoznámte sa .... 

Pod zelenými horami, hlboko v lesoch nájdeme najkrajšie miesto na svete, Sylvanian dedinku. To je domov tých najsrdečnejších priateľov na celom svete. Keď sa započúvate, budete počuť ich radostné rozhovory... Vitajte vo svete Sylvanian Families!

Sylvanian Families je unikátna, roztomilá rada zvieracích postavičiek s rôznymi charaktermi žijúcich v harmonickej krajinke. Sylvanian Families vznikla v roku 1985 v Japonsku a stala sa ikonickou hračkou 80. rokov. Predáva sa vo viac ako 50tich krajinách. Do dnešného dňa získala radu ocenení po celom svete. 

Hra Sylvanian Families je postavená na 3 hodnotách: príroda, rodina a láska. 

Kto sú Sylvanian Families?

Ľudia z celého sveta milujú Sylvanian Families už od roku 1985. Sú to postavičky zvieratiek vyrobené s nostalgickým nádychom, ktoré priťahujú ľudí rôznych vekových skupín. 
Filozofie Sylvanian Families je postavená na troch konceptoch: príroda, rodina a láska. Na tomto základe si môže dieťa rozvíjať silu predstavivosti a učiť sa starať a zdieľať spoločne všetky pocity. Sylvanian Families je tu pre to, aby v deťoch rozvíjala kľúčové sociálne schopnosti. Všetky rodiny bývajú v Sylvanian dedinke, kde všetkých teší žiť v blízkosti prírody. Táto značka ponúka veľa možností hry. Deti si tak môžu vytvárať svoje vlastné príbehy. Každý sa môže stať členom rodiny a učiť sa láskavosti, priateľstvu a láske k druhým.

K dispozícii je rada domov, obchodov, nábytku a doplnkov. Každá z nich je vyrobená do najmenších detailov. Postavičky majú jedinečný výraz, dobrý tvar aj veľkosť. Semišová figúrka pri dotyku umocňuje v deťoch pocit jemnosti vzhľadu. Končatiny sú pohyblivé. Oslovuje širokú skupinu dievčat aj chlapcov. Ponúka rozmanité situácie ako pri hre s bábikami, zdobenie domčekov, stavanie nábytku a prezliekanie. Neexistujú žiadne pravidlá, ktoré by deťom bránili vytvárať si svoje vlastné príbehy. Sylvanian Families podporuje zdravú hru, ktorá pomáha rozvíjať myšlienky a emócie. Domčeky sú naviac kompatibilné. Nech už si vaše dieťatko zamiluje rodinku mačičiek, ježkov, klokanov, myšiek, psíkov, ... verte, že aj váš ako rodičov krása a nežnosť zvieracích rodiniek rýchlo vtiahne do hry. A to je to najdôležitejšie. Hrať sa spolu s deťmi.