HOLLE Organické Junior viaczrnné müsli s ovocím, 250 g

Značka HOLLE
Kód produktu AGS139900
5,30 € s DPH
3 - 7 dní
 • Osobný odber na výdajnom mieste v Senci: 6.6.2023
 • Doručenie kuriérom najneskôr do: 7.6.2023
 • Doprava: 3,99 €
points Nákupom získate
5 bodov
Pozri LEGO®
LEGO®
LEGO®
Popis produktu

HOLLE Organické Junior viaczrnné müsli s ovocím, 250 g

Holle Bio Junior müsli je celozrnný obilný mix s plnou chuťou, pripravený práve pre dojčatá od 10. mesiaca veku a malé deti. Už tak veľmi jemné kúsky sa ešte zjemnia s prídaním mlieka a sú tak ešte lepšie stráviteľné. Zložky z najlepších demeter obilnín zanechávajú potravine plnohodnotnú chuť.

Alergénne informácie:

obsahuje lepok, bez mlieka, nesladené

Balenie obsahuje cca 10 porcií Junior müsli


Zloženie:

Ovsené vločky v demeter kvalite 30%, obilné vločky v demeter kvalite 25%, špaldová kaša v demeter kvalite 20%, špaldové vločky v demeter kvalite 15%, ovocné vločky (datľová šťava - koncentrát, jablčná šťava koncentrát, banánové pyré) 10%, Tiamín (vitaminováno podľa zákona).
Všetky zložky sú z bio - dynamického poľnohospodárstva.

 • Príprava:
   
  Príprava s mliečnou výživou: Pripravte si 170 ml mliečnej výživy podľa návodu. Nalejte mliečnu výživu do taniera a pridajte 18 g Bio Junior müsli, tj. cca 3-4 polievkové lyžice - premiešajte, nechajte schladnúť na cca 37°C a podávajte.
 • Príprava s plnotučným mliekom: 100 ml plnotučného mlieka nalejeme do misky a zmiešame s 25 g bio Junior müsli (cca 5 polievkových lyžíc).
 • Príprava ako bezmliečne ovocné müsli: Vmiešajte cca 20 g Junior müsli (4 polievkové lyžice) do 100 g ovocného príkrmu alebo 100 g ovocného pyré. Možno pridať 1 čajovú lyžičku detského Holle oleja. Pridajte podľa potreby prevarenú vodu (max 50°C).
   

Dôležité upozornenie:
Dodržujte návod na prípravu. Správny dávkovací pomer dá Vášmu dieťaťu vždy tú výživu, ktorú potrebuje. Pripravte pokrm vždy čerstvý, zvyšky nepoužívajte. Stále kontrolujte teplotu stravy pred konzumáciou, tj. asi 37°C.
Dbajte na správnu zubnú hygienu Vášho dieťatka - chránite tým jeho prvé zúbky. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre (nebezpečenstvo prehriatia). Chráňte pred teplom, skladujte v suchu a originálne zatvorené spotrebujte do dátumu uvedeného na spodku obalu. Otvorené spotrebujte do 3 týždňov.

Recenzie
0 hodnotení
Zakúpilo 1 + zákazník
Pozri LEGO®
LEGO®
LEGO®