Grily Remundi(16 produktov)

Najpredávanejšie produkty
1
222khgh.jpg
REMUNDI Carus gril L 102/45
3 - 7 dní
1 499,00 €
2
222khgh.jpg
REMUNDI Carus gril M 82/35
3 - 7 dní
1 099,00 €
3
tfzutzu.jpg
REMUNDI Caesar gril 72/30
3 - 7 dní
1 299,00 €
Vyfiltorvaných 16 produktov
poiuzt.jpg
16+

REMUNDI Nero gril S 62/25

REMUNDI Nero S 62/25 grilDizajnové, okrúhle, vonkajšie ohnisko s grilovaciou platňou a plynule regulovateľným prívodom vzduchu. Klasický dizajn, robustné materiály a vysoko kvalitné spracovanie. Nemecké dizajnové ohniská Remundi spájajú všetky tieto aspekty a privádzajú ich k dokonalosti. Poskytujú harmonickú atmosféru, táborového ohňa a zároveň umožňujú pripraviť niekoľko špecialít a lahôdok. Spoločenský spôsob vonkajšieho grilovania!Technické údaje: Materiál oceľ, nerezová oceľ Rozmery (D x Š x V) 62 x 62 x 76 cm Hrúbka grilovacej platne 6 mm Grilovaca platňa O 62 cm Grilovací rošt O 24 cm Hmotnosť (netto) cca 33,6 kg Hmotnosť brutto) cca 43,6 kg Veľkosť balenia (D x Š x V) 65 x 70 x 53,4 cm OBSAH BALENIA: Remundi gril Nero S 62/25, oceľová grilovacia platňa, podstavec, grilovací rošt z ušľachtilej ocele, vedierko na popol. JEDINEČNÉ A INOVATÍVNEV dizajnových ohniskách Remundi môžete používať ako klasické drevo, tak i drevené uhlie. Základňa horiaceho ohňa sa nachádza pod úrovňou grilovacej platne, ktorá sa takto ohrieva až na 300 ° C. Vďaka zvláštnej geometrii nie je teplo na grilovacej platni rozložené rovnomerne, tvoria sa takzvané teplotné zóny. To umožňuje súbežnú prípravu pokrmov, vyžadujúcich rôzne grilovacie teploty.Dizajnové ohniská Remundi majú ako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastaviteľného ovládania prívodu vzduchu, ktorý ľahko ovládate pomocou rúčky, umiestnenej zvonku ohniska. Všetky súčasti tohto systému sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele triedy 1.4301.Čistenie je veľmi jednoduché - po dohorení jednoducho zdvihnete ovládanie prívodu vzduchu a zmetiete popol otvorom v dne ohniska rovno do vedra na popol.  Tento inovatívny výrobok je vyrobený v Nemecku a pozostáva výlučne z kvalitnej rafinovanej ocele (povrchová úprava hrdze).

456xcffd.jpg
0+

REMUNDI Carus gril S 62/25

REMUNDI Carus S 62/25Dizajnové, okrúhle, vonkajšie ohnisko s grilovaciou platňou a plynule regulovateľným prívodom vzduchu. Klasický dizajn, robustné materiály a vysoko kvalitné spracovanie. Nemecké dizajnové ohniská Remundi spájajú všetky tieto aspekty a privádzajú ich k dokonalosti. Poskytujú harmonickú atmosféru, táborového ohňa a zároveň umožňujú pripraviť niekoľko špecialít a lahôdok. Spoločenský spôsob vonkajšieho grilovania!Technické údaje: Materiál oceľ, nerezová oceľ Rozmery (D x Š x V) 62 x 62 x 76 cm Hrúbka grilovacej platne  6 mm Grilovaca platňa O 62 cm Grilovací rošt O 25 cm Hmotnosť (netto) cca 33 kg Hmotnosť brutto) cca 43 kg Veľkosť balenia (D x Š x V) 65 x 70 x 53,4 cm OBSAH BALENIA: Remundi Carus 62/25, oceľová grilovacia platňa, podstavec, grilovací rošt z ušľachtilej ocele, vedierko na popol. JEDINEČNÉ A INOVATÍVNEV dizajnových ohniskách Remundi môžete používať ako klasické drevo, tak i drevené uhlie. Základňa horiaceho ohňa sa nachádza pod úrovňou grilovacej platne, ktorá sa takto ohrieva až na 300 ° C. Vďaka zvláštnej geometrii nie je teplo na grilovacej platni rozložené rovnomerne, tvoria sa takzvané teplotné zóny. To umožňuje súbežnú prípravu pokrmov, vyžadujúcich rôzne grilovacie teploty.Dizajnové ohniská Remundi majú ako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastaviteľného ovládania prívodu vzduchu, ktorý ľahko ovládate pomocou rúčky, umiestnenej zvonku ohniska. Všetky súčasti tohto systému sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele triedy 1.4301.Čistenie je veľmi jednoduché - po dohorení jednoducho zdvihnete ovládanie prívodu vzduchu a zmetiete popol otvorom v dne ohniska rovno do vedra na popol.  Tento inovatívny výrobok je vyrobený v Nemecku a pozostáva výlučne z kvalitnej rafinovanej ocele (povrchová úprava hrdze).

222khgh.jpg
16+

REMUNDI Carus gril M 82/35

REMUNDI Carus M 82/35Dizajnové, okrúhle, vonkajšie ohnisko s grilovaciou platňou a plynule regulovateľným prívodom vzduchu. Klasický dizajn, robustné materiály a vysoko kvalitné spracovanie. Nemecké dizajnové ohniská Remundi spájajú všetky tieto aspekty a privádzajú ich k dokonalosti. Poskytujú harmonickú atmosféru, táborového ohňa a zároveň umožňujú pripraviť niekoľko špecialít a lahôdok. Spoločenský spôsob vonkajšieho grilovania!Technické údaje: Materiál oceľ, nerezová oceľ Rozmery (D x Š x V) 82 x 82 x 78 cm Hrúbka grilovacej platne  8 mm Grilovaca platňa O 82 cm Grilovací rošt O 35 cm Hmotnosť (netto) cca 64 kg Hmotnosť brutto) cca 79 kg Veľkosť balenia (D x Š x V) 85 x 85 x 61,4 cm OBSAH BALENIA: Remundi gril Carus M 82/35, oceľová grilovacia platňa, podstavec, grilovací rošt z ušľachtilej ocele, vedierko na popol. JEDINEČNÉ A INOVATÍVNEV dizajnových ohniskách Remundi môžete používať ako klasické drevo, tak i drevené uhlie. Základňa horiaceho ohňa sa nachádza pod úrovňou grilovacej platne, ktorá sa takto ohrieva až na 300 ° C. Vďaka zvláštnej geometrii nie je teplo na grilovacej platni rozložené rovnomerne, tvoria sa takzvané teplotné zóny. To umožňuje súbežnú prípravu pokrmov, vyžadujúcich rôzne grilovacie teploty.Dizajnové ohniská Remundi majú ako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastaviteľného ovládania prívodu vzduchu, ktorý ľahko ovládate pomocou rúčky, umiestnenej zvonku ohniska. Všetky súčasti tohto systému sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele triedy 1.4301.Čistenie je veľmi jednoduché - po dohorení jednoducho zdvihnete ovládanie prívodu vzduchu a zmetiete popol otvorom v dne ohniska rovno do vedra na popol.  Tento inovatívny výrobok je vyrobený v Nemecku a pozostáva výlučne z kvalitnej rafinovanej ocele (povrchová úprava hrdze).

cvhgfcjhgf.jpg
16+

REMUNDI Nero gril M 82/35

REMUNDI Nero M 82/35 grilDizajnové, okrúhle, vonkajšie ohnisko s grilovaciou platňou a plynule regulovateľným prívodom vzduchu. Klasický dizajn, robustné materiály a vysoko kvalitné spracovanie. Nemecké dizajnové ohniská Remundi spájajú všetky tieto aspekty a privádzajú ich k dokonalosti. Poskytujú harmonickú atmosféru, táborového ohňa a zároveň umožňujú pripraviť niekoľko špecialít a lahôdok. Spoločenský spôsob vonkajšieho grilovania!Technické údaje: Materiál oceľ, nerezová oceľ Rozmery (D x Š x V) 82 x 82 x 78,5 cm Hrúbka grilovacej platne 8 mm Grilovaca platňa O 82 cm Grilovací rošt O 34 cm Hmotnosť (netto) cca 60,9 kg Hmotnosť brutto) cca 76,2 kg Veľkosť balenia (D x Š x V) 85 x 85 x 61,4 cm OBSAH BALENIA: Remundi gril Nero M 82/35, oceľová grilovacia platňa, podstavec, grilovací rošt z ušľachtilej ocele, vedierko na popol. JEDINEČNÉ A INOVATÍVNEV dizajnových ohniskách Remundi môžete používať ako klasické drevo, tak i drevené uhlie. Základňa horiaceho ohňa sa nachádza pod úrovňou grilovacej platne, ktorá sa takto ohrieva až na 300 ° C. Vďaka zvláštnej geometrii nie je teplo na grilovacej platni rozložené rovnomerne, tvoria sa takzvané teplotné zóny. To umožňuje súbežnú prípravu pokrmov, vyžadujúcich rôzne grilovacie teploty.Dizajnové ohniská Remundi majú ako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastaviteľného ovládania prívodu vzduchu, ktorý ľahko ovládate pomocou rúčky, umiestnenej zvonku ohniska. Všetky súčasti tohto systému sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele triedy 1.4301.Čistenie je veľmi jednoduché - po dohorení jednoducho zdvihnete ovládanie prívodu vzduchu a zmetiete popol otvorom v dne ohniska rovno do vedra na popol.  Tento inovatívny výrobok je vyrobený v Nemecku a pozostáva výlučne z kvalitnej rafinovanej ocele (povrchová úprava hrdze).

882kuziu.jpg
16+

REMUNDI Cube gril M 82

REMUNDI Cube M 82Dizajnové, hranaté, vonkajšie ohnisko s grilovaciou platňou a plynule nastaviteľným prívodom vzduchu. Klasický dizajn, robustné materiály a vysoko kvalitné spracovanie. Nemecké dizajnové ohniská Remundi spájajú všetky tieto aspekty a privádzajú ich k dokonalosti. Poskytujú harmonickú atmosféru, táborového ohňa a zároveň umožňujú pripraviť niekoľko špecialít a lahôdok. Spoločenský spôsob vonkajšieho grilovania!Technické údaje: Materiál oceľ, nerezová oceľ Rozmery (D x Š x V)  81 x 81 x 82 cm Hrúbka grilovacej platne  10 mm Grilovaca platňa  82 x 82 cm Grilovací rošt   34 x 34 cm Hmotnosť (netto) cca 70 kg Hmotnosť brutto) cca 86 kg Veľkosť balenia (D x Š x V) 85 x 85 x 61,4 cm OBSAH BALENIA: Remundi gril Cube M 82, oceľová grilovacia platňa, podstavec, grilovací rošt z ušľachtilej ocele, vedierko na popol. JEDINEČNÉ A INOVATÍVNEV dizajnových ohniskách Remundi môžete používať ako klasické drevo, tak i drevené uhlie. Základňa horiaceho ohňa sa nachádza pod úrovňou grilovacej platne, ktorá sa takto ohrieva až na 300 ° C. Vďaka zvláštnej geometrii nie je teplo na grilovacej platni rozložené rovnomerne, tvoria sa takzvané teplotné zóny. To umožňuje súbežnú prípravu pokrmov, vyžadujúcich rôzne grilovacie teploty.Dizajnové ohniská Remundi majú ako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastaviteľného ovládania prívodu vzduchu, ktorý ľahko ovládate pomocou rúčky, umiestnenej zvonku ohniska. Všetky súčasti tohto systému sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele triedy 1.4301.Čistenie je veľmi jednoduché - po dohorení jednoducho zdvihnete ovládanie prívodu vzduchu a zmetiete popol otvorom v dne ohniska rovno do vedra na popol.  Tento inovatívny výrobok je vyrobený v Nemecku a pozostáva výlučne z kvalitnej rafinovanej ocele (povrchová úprava hrdze).

666kgi.jpg
16+

REMUNDI Magnus gril 72/30 nerezový

REMUNDI Magnus 72/30 nerezovýDizajnové, hranaté, vonkajšie ohnisko s grilovaciou platňou a plynule regulovateľným prívodom vzduchu. Klasický dizajn, robustné materiály a vysoko kvalitné spracovanie. Nemecké dizajnové ohniská Remundi spájajú všetky tieto aspekty a privádzajú ich k dokonalosti. Poskytujú harmonickú atmosféru, táborového ohňa a zároveň umožňujú pripraviť niekoľko špecialít a lahôdok. Spoločenský spôsob vonkajšieho grilovania!Technické údaje: Materiál  nerezová oceľ Rozmery (D x Š x V)   71,5 x 71,5 x 87 cm Hrúbka grilovacej platne  8 mm Grilovaca platňa  68 x 68 cm Grilovací rošt   18 x 48 cm Hmotnosť (netto) cca 68 kg Hmotnosť brutto) cca 92 kg Veľkosť balenia (D x Š x V) 76 x 78 x 106,4 cm OBSAH BALENIA: Remundi gril Magnus 72/30, oceľová grilovacia platňa, podstavec, grilovací rošt z ušľachtilej ocele, vedierko na popol. JEDINEČNÉ A INOVATÍVNEV dizajnových ohniskách Remundi môžete používať ako klasické drevo, tak i drevené uhlie. Základňa horiaceho ohňa sa nachádza pod úrovňou grilovacej platne, ktorá sa takto ohrieva až na 300 ° C. Vďaka zvláštnej geometrii nie je teplo na grilovacej platni rozložené rovnomerne, tvoria sa takzvané teplotné zóny. To umožňuje súbežnú prípravu pokrmov, vyžadujúcich rôzne grilovacie teploty.Dizajnové ohniská Remundi majú ako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastaviteľného ovládania prívodu vzduchu, ktorý ľahko ovládate pomocou rúčky, umiestnenej zvonku ohniska. Všetky súčasti tohto systému sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele triedy 1.4301.Čistenie je veľmi jednoduché - po dohorení jednoducho zdvihnete ovládanie prívodu vzduchu a zmetiete popol otvorom v dne ohniska rovno do vedra na popol.  Tento inovatívny výrobok je vyrobený v Nemecku a pozostáva výlučne z kvalitnej rafinovanej ocele (povrchová úprava hrdze).

tfzutzu.jpg
16+

REMUNDI Caesar gril 72/30

REMUNDI Caesar 72/30Dizajnové, okrúhle, vonkajšie ohnisko s grilovaciou platňou a plynule regulovateľným prívodom vzduchu. Klasický dizajn, robustné materiály a vysoko kvalitné spracovanie. Nemecké dizajnové ohniská Remundi spájajú všetky tieto aspekty a privádzajú ich k dokonalosti. Poskytujú harmonickú atmosféru, táborového ohňa a zároveň umožňujú pripraviť niekoľko špecialít a lahôdok. Spoločenský spôsob vonkajšieho grilovania!Technické údaje: Materiál oceľ, nerezová oceľ Rozmery (D x Š x V) 72 x 72 x 85 cm Hrúbka grilovacej platne  8 mm Grilovaca platňa O 72 cm Grilovací rošt O 30 cm Hmotnosť (netto) cca 58 kg Hmotnosť brutto) cca 72 kg Veľkosť balenia (D x Š x V) 77 x 77 x 94,4 cm OBSAH BALENIA: Remundi gril Caesar, oceľová grilovacia platňa, podstavec, grilovací rošt z ušľachtilej ocele, vedierko na popol. JEDINEČNÉ A INOVATÍVNEV dizajnových ohniskách Remundi môžete používať ako klasické drevo, tak i drevené uhlie. Základňa horiaceho ohňa sa nachádza pod úrovňou grilovacej platne, ktorá sa takto ohrieva až na 300 ° C. Vďaka zvláštnej geometrii nie je teplo na grilovacej platni rozložené rovnomerne, tvoria sa takzvané teplotné zóny. To umožňuje súbežnú prípravu pokrmov, vyžadujúcich rôzne grilovacie teploty.Dizajnové ohniská Remundi majú ako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastaviteľného ovládania prívodu vzduchu, ktorý ľahko ovládate pomocou rúčky, umiestnenej zvonku ohniska. Všetky súčasti tohto systému sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele triedy 1.4301.Čistenie je veľmi jednoduché - po dohorení jednoducho zdvihnete ovládanie prívodu vzduchu a zmetiete popol otvorom v dne ohniska rovno do vedra na popol.  Tento inovatívny výrobok je vyrobený v Nemecku a pozostáva výlučne z kvalitnej rafinovanej ocele (povrchová úprava hrdze).

888jnklkjl.jpg
16+

REMUNDI Magnus gril 72/30

REMUNDI Magnus 72/30Dizajnové, hranaté, vonkajšie ohnisko s grilovaciou platňou a plynule regulovateľným prívodom vzduchu. Klasický dizajn, robustné materiály a vysoko kvalitné spracovanie. Nemecké dizajnové ohniská Remundi spájajú všetky tieto aspekty a privádzajú ich k dokonalosti. Poskytujú harmonickú atmosféru, táborového ohňa a zároveň umožňujú pripraviť niekoľko špecialít a lahôdok. Spoločenský spôsob vonkajšieho grilovania!Technické údaje: Materiál oceľ, nerezová oceľ Rozmery (D x Š x V)  71,5 x 71,5 x 87 cm Hrúbka grilovacej platne  8 mm Grilovaca platňa  68 x 68 cm Grilovací rošt O  29 cm Hmotnosť (netto) cca 78 kg Hmotnosť brutto) cca 92 kg Veľkosť balenia (D x Š x V) 77 x 77 x 94,4 cm OBSAH BALENIA: Remundi gril Magnus 72/30, oceľová grilovacia platňa, podstavec, grilovací rošt z ušľachtilej ocele, vedierko na popol. JEDINEČNÉ A INOVATÍVNEV dizajnových ohniskách Remundi môžete používať ako klasické drevo, tak i drevené uhlie. Základňa horiaceho ohňa sa nachádza pod úrovňou grilovacej platne, ktorá sa takto ohrieva až na 300 ° C. Vďaka zvláštnej geometrii nie je teplo na grilovacej platni rozložené rovnomerne, tvoria sa takzvané teplotné zóny. To umožňuje súbežnú prípravu pokrmov, vyžadujúcich rôzne grilovacie teploty.Dizajnové ohniská Remundi majú ako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastaviteľného ovládania prívodu vzduchu, ktorý ľahko ovládate pomocou rúčky, umiestnenej zvonku ohniska. Všetky súčasti tohto systému sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele triedy 1.4301.Čistenie je veľmi jednoduché - po dohorení jednoducho zdvihnete ovládanie prívodu vzduchu a zmetiete popol otvorom v dne ohniska rovno do vedra na popol.  Tento inovatívny výrobok je vyrobený v Nemecku a pozostáva výlučne z kvalitnej rafinovanej ocele (povrchová úprava hrdze).

222khgh.jpg
16+

REMUNDI Carus gril L 102/45

REMUNDI Carus L 102/45Dizajnové, okrúhle, vonkajšie ohnisko s grilovaciou platňou a plynule regulovateľným prívodom vzduchu. Klasický dizajn, robustné materiály a vysoko kvalitné spracovanie. Nemecké dizajnové ohniská Remundi spájajú všetky tieto aspekty a privádzajú ich k dokonalosti. Poskytujú harmonickú atmosféru, táborového ohňa a zároveň umožňujú pripraviť niekoľko špecialít a lahôdok. Spoločenský spôsob vonkajšieho grilovania!Technické údaje: Materiál oceľ, nerezová oceľ Rozmery (D x Š x V) 102 x 102 x 87 cm Hrúbka grilovacej platne  10 mm Grilovaca platňa O 102 cm Grilovací rošt O 45 cm Hmotnosť (netto) cca 107 kg Hmotnosť brutto) cca 130 kg Veľkosť balenia (D x Š x V) 104 x 104 x 70,4 cm OBSAH BALENIA: Remundi gril Carus L 102/45, oceľová grilovacia platňa, podstavec, grilovací rošt z ušľachtilej ocele, vedierko na popol. JEDINEČNÉ A INOVATÍVNEV dizajnových ohniskách Remundi môžete používať ako klasické drevo, tak i drevené uhlie. Základňa horiaceho ohňa sa nachádza pod úrovňou grilovacej platne, ktorá sa takto ohrieva až na 300 ° C. Vďaka zvláštnej geometrii nie je teplo na grilovacej platni rozložené rovnomerne, tvoria sa takzvané teplotné zóny. To umožňuje súbežnú prípravu pokrmov, vyžadujúcich rôzne grilovacie teploty.Dizajnové ohniská Remundi majú ako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastaviteľného ovládania prívodu vzduchu, ktorý ľahko ovládate pomocou rúčky, umiestnenej zvonku ohniska. Všetky súčasti tohto systému sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele triedy 1.4301.Čistenie je veľmi jednoduché - po dohorení jednoducho zdvihnete ovládanie prívodu vzduchu a zmetiete popol otvorom v dne ohniska rovno do vedra na popol.  Tento inovatívny výrobok je vyrobený v Nemecku a pozostáva výlučne z kvalitnej rafinovanej ocele (povrchová úprava hrdze).

qwert.jpg
16+

REMUNDI Nero gril L 68 102/45

REMUNDI Nero L 68 102/45Dizajnové, okrúhle, vonkajšie ohnisko s grilovaciou platňou a plynule regulovateľným prívodom vzduchu. Klasický dizajn, robustné materiály a vysoko kvalitné spracovanie. Nemecké dizajnové ohniská Remundi spájajú všetky tieto aspekty a privádzajú ich k dokonalosti. Poskytujú harmonickú atmosféru, táborového ohňa a zároveň umožňujú pripraviť niekoľko špecialít a lahôdok. Spoločenský spôsob vonkajšieho grilovania!Technické údaje: Materiál oceľ, nerezová oceľ Rozmery (D x Š x V) 102 x 102 x 68 cm Hrúbka grilovacej platne  10 mm Grilovaca platňa O 102 cm Grilovací rošt O 44 cm Hmotnosť (netto) cca 96,2 kg Hmotnosť brutto) cca 118,7 kg Veľkosť balenia (D x Š x V) 104 x 104 x 70,4 cm OBSAH BALENIA: Remundi gril Nero L 68 102/45, oceľová grilovacia platňa, podstavec, grilovací rošt z ušľachtilej ocele, vedierko na popol. JEDINEČNÉ A INOVATÍVNEV dizajnových ohniskách Remundi môžete používať ako klasické drevo, tak i drevené uhlie. Základňa horiaceho ohňa sa nachádza pod úrovňou grilovacej platne, ktorá sa takto ohrieva až na 300 ° C. Vďaka zvláštnej geometrii nie je teplo na grilovacej platni rozložené rovnomerne, tvoria sa takzvané teplotné zóny. To umožňuje súbežnú prípravu pokrmov, vyžadujúcich rôzne grilovacie teploty.Dizajnové ohniská Remundi majú ako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastaviteľného ovládania prívodu vzduchu, ktorý ľahko ovládate pomocou rúčky, umiestnenej zvonku ohniska. Všetky súčasti tohto systému sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele triedy 1.4301.Čistenie je veľmi jednoduché - po dohorení jednoducho zdvihnete ovládanie prívodu vzduchu a zmetiete popol otvorom v dne ohniska rovno do vedra na popol.  Tento inovatívny výrobok je vyrobený v Nemecku a pozostáva výlučne z kvalitnej rafinovanej ocele (povrchová úprava hrdze).

yxcvb.jpg
16+

REMUNDI Nero gril L 84 102/45

REMUNDI Nero L 84 102/45 Dizajnové, okrúhle, vonkajšie ohnisko s grilovaciou platňou a plynule regulovateľným prívodom vzduchu. Klasický dizajn, robustné materiály a vysoko kvalitné spracovanie. Nemecké dizajnové ohniská Remundi spájajú všetky tieto aspekty a privádzajú ich k dokonalosti. Poskytujú harmonickú atmosféru, táborového ohňa a zároveň umožňujú pripraviť niekoľko špecialít a lahôdok. Spoločenský spôsob vonkajšieho grilovania!Technické údaje: Materiál oceľ, nerezová oceľ Rozmery (D x Š x V) 102 x 102 x 84 cm Hrúbka grilovacej platne  10 mm Grilovaca platňa O 102 cm Grilovací rošt O 44 cm Hmotnosť (netto) cca 101,2 kg Hmotnosť brutto) cca 123,7 kg Veľkosť balenia (D x Š x V) 104 x 104 x 70,4 cm OBSAH BALENIA: Remundi gril Nero L 102/45, oceľová grilovacia platňa, podstavec, grilovací rošt z ušľachtilej ocele, vedierko na popol JEDINEČNÉ A INOVATÍVNEV dizajnových ohniskách Remundi môžete používať ako klasické drevo, tak i drevené uhlie. Základňa horiaceho ohňa sa nachádza pod úrovňou grilovacej platne, ktorá sa takto ohrieva až na 300 ° C. Vďaka zvláštnej geometrii nie je teplo na grilovacej platni rozložené rovnomerne, tvoria sa takzvané teplotné zóny. To umožňuje súbežnú prípravu pokrmov, vyžadujúcich rôzne grilovacie teploty.Dizajnové ohniská Remundi majú ako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastaviteľného ovládania prívodu vzduchu, ktorý ľahko ovládate pomocou rúčky, umiestnenej zvonku ohniska. Všetky súčasti tohto systému sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele triedy 1.4301.Čistenie je veľmi jednoduché - po dohorení jednoducho zdvihnete ovládanie prívodu vzduchu a zmetiete popol otvorom v dne ohniska rovno do vedra na popol.  Tento inovatívny výrobok je vyrobený v Nemecku a pozostáva výlučne z kvalitnej rafinovanej ocele (povrchová úprava hrdze).

159ftztrfz.jpg
16+

REMUNDI Nero gril L 105 102/45

REMUNDI Nero L 105 102/45Dizajnové, okrúhle, vonkajšie ohnisko s grilovaciou platňou a plynule regulovateľným prívodom vzduchu. Klasický dizajn, robustné materiály a vysoko kvalitné spracovanie. Nemecké dizajnové ohniská Remundi spájajú všetky tieto aspekty a privádzajú ich k dokonalosti. Poskytujú harmonickú atmosféru, táborového ohňa a zároveň umožňujú pripraviť niekoľko špecialít a lahôdok. Spoločenský spôsob vonkajšieho grilovania!Technické údaje: Materiál oceľ, nerezová oceľ Rozmery (D x Š x V) 102 x 102 x 105 cm Hrúbka grilovacej platne  10 mm Grilovaca platňa O 102 cm Grilovací rošt O 45 cm Hmotnosť (netto) cca 108,2 kg Hmotnosť brutto) cca 130,7 kg Veľkosť balenia (D x Š x V) 104 x 104 x 70,4 cm OBSAH BALENIA: Remundi gril Nero L 102/45, oceľová grilovacia platňa, podstavec, grilovací rošt z ušľachtilej ocele, vedierko na popol. JEDINEČNÉ A INOVATÍVNEV dizajnových ohniskách Remundi môžete používať ako klasické drevo, tak i drevené uhlie. Základňa horiaceho ohňa sa nachádza pod úrovňou grilovacej platne, ktorá sa takto ohrieva až na 300 ° C. Vďaka zvláštnej geometrii nie je teplo na grilovacej platni rozložené rovnomerne, tvoria sa takzvané teplotné zóny. To umožňuje súbežnú prípravu pokrmov, vyžadujúcich rôzne grilovacie teploty.Dizajnové ohniská Remundi majú ako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastaviteľného ovládania prívodu vzduchu, ktorý ľahko ovládate pomocou rúčky, umiestnenej zvonku ohniska. Všetky súčasti tohto systému sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele triedy 1.4301.Čistenie je veľmi jednoduché - po dohorení jednoducho zdvihnete ovládanie prívodu vzduchu a zmetiete popol otvorom v dne ohniska rovno do vedra na popol.  Tento inovatívny výrobok je vyrobený v Nemecku a pozostáva výlučne z kvalitnej rafinovanej ocele (povrchová úprava hrdze).

Hrať sa a nakupovať u nás sa oplatí

V priemere vám vieme doručiť tovar do 48 hodín
V priemere vám vieme doručiť tovar do 48 hodín
Vyzdvihnite si tovar  priamo na výdajnom mieste v Bratislave
Vyzdvihnite si tovar priamo na výdajnom mieste v Bratislave
Máme pre vás 8 500  produktov ihneď, na sklade cez 20 000
Máme pre vás 8 500 produktov ihneď, na sklade cez 20 000
Venostný systém, ktorý vás odmení pri každom nákupe
Venostný systém, ktorý vás odmení pri každom nákupe