Formidra - Arkema BIG HAPPY 5 solárna sprcha - Blue

Značka Formidra-Arkema
Kód produktu BIGHAPPY5_Blue
229,00 € s DPH 299,00 €
Posledné 2 kusy
  • Osobný odber na výdajnom mieste v Bratislave: 18.6.2021
  • Doručenie kuriérom najneskôr do: 21.6.2021
Nákladná doprava Doprava: 19,90 €
points Nákupom získate
229 bodov
Nákup na splátky Nákup na splátky
mesačne už od 10,00 €
Platí do 1.7.2021
ZĽAVA - 20%
ZĽAVA - 20%
Popis produktu

Formidra - Arkema BIG HAPPY 5 solárna sprcha - Blue

 

Solárne sprchy značky Arkema Vám prinášajú 100% ekologické, ekonomické a štýlové riešenie na ohrev studenej vody a jej praktické využitie v každom exteriéry. Či už v záhrade, na terase, pri bazéne, vírivke, alebo na dvore, vďaka našim sprchám budete mať studenú, ale hlavne teplú vodu k dispozícii jednoducho a rýchlo. Na ohrev využívajú ekologicky nezávadnú slnečnú energiu, ktorá je úplne zdarma a zároveň svojim vzhľadom pôsobia ako dizajnový a moderný exteriérový doplnok. Aby všetko fungovalo ako má, stačí jednoduchá inštalácia na svetlom mieste, prívod studenej vody a solárna energia sa už postará o zvyšok. Používanie solárnej sprchy výrazne uľahčuje udržiavanie hygieny Vášho bazénu, alebo vírivky, znižuje frekvenciu ich čistenia a množstvo potrebných chemických prípravkov na ošetrovanie vody. Určite ju ocenia aj majitelia domácich maznáčikov, ktorí sa ľúbia zašpiniť a cestou do vane, alebo interiérovej sprchy, vystrájať.

 

TEST OHREVU VODY

Výsledky, uvedené v tabuľke “Prehľad meraní teploty vody”, boli dosiahnuté na základe meraní v mesiaci júl v čase 11:30. Atmosférické podmienky merania:

 

– slnečno

– bezvetrie

– vonkajšia teplota 27° C

– teplota vstupujúcej vody 12° C

– orientácia sprchy na juh

 

Poznámka:

 

Výsledky meraní sa môžu pri odlišnej vlhkosti vzduchu, sily vetra, oblačnosti, intenzity slnečného žiarenia a zrážok líšiť a to aj pri rovnakej externej teplote. Tieto údaje sú preto len orientačné a informatívne.

 

Hmotnosť 9 kg

Kapacita 24 L

Výška 210 cm

Rozmery základne 22 x 24 cm

Materiál Polyetylén

Recenzie
0 hodnotení
Zakúpilo 1 + zákazník
Platí do 1.7.2021
ZĽAVA - 20%
ZĽAVA - 20%